Çarpık Bacaklı mısınız?

anlamadığım şey dizin altı ölçülecek denmiş ama resimlerde üst çarpık.daha doğrusu açıklık var.Dizden altı boşuk olunca parantez gibi görünüm oluyor,üstü olunca adı çarpıkmı oluyor?
Çünkü ikiside farklı şeyler üstte yada altta sorunu olanlar ayrı.Mesela benim üstte sıfır aralık ama dizden aşağısı parantez.Herkes gibi yani takanlar gibi bende etek giyemiyorum.Üstte sorun olsa dizimde etek giyebilirdim.Bence üstte soun olanlar hiç dert etmesin.Kötü olan aşağısı :KK14:

:KK14:canım uğurkan erez öyle demiyor ama "alt bacak önemli değildir mankenlerin çoğunun alt bacağı çarpıktır zaten önemli olan üst bacağın düzgün olmasıdır.üst bacak çarpıksa işte o zaman manken olarak seçilmez"dedi kulaklarımla duydum o günden sonra da takıntım iyice azaldı,biraz da kilo aldım aralık iyice kapandı,taytlara devam ya tayttan rahatı yok ne yapayım ?:KK1:

silikon arkadaslar çözümü
hiç zannetmiyorum ya... kütük gibi bi beden olucaktır.. Antalya'da dudak dolgusu yaptıran arkadaşımın yanında doktorla kısa bi sohbette bana asla önermediğini vücudun oranını tamamen bozduğunu söyledi.. Zaten zayıfım eklenecek silikon alt bedenimi 2 3 kat arttırıcak iğrenç olucak. Maradona gibi kalın kalın bacaklar ve bilekler... Oranı korumak malesef imkansız :KK43::KK43::KK43::KK43: keşke işe yarasaaa

kızlar fotoğrafımı yükledim Ben çarpık bacaklımıyım

Eklentiler

• $DSC_0579.jpg
    $DSC_0579.jpg
    38,9 KB · Görüntüleme: 514
Benimde oyle ya :KK43: ne etek ne sort giymiyorum bileklerim cok inceee

Edebim el vermez edepsizlik edene,susmak en güzel cevap edebi elden gidene...

Aralık yok bacaklarımı beğeniyorum düzgündür çok :)))

X