Çarpık Bacaklı mısınız?

arkadaşlar kafanıza takmayın çarpıkmış varsın olsun ya önemli olan pürüzsüz olması

canımsın öyle diyon ama o bacaklarla etek giyemedikten pürüzsüzlüğünü kim görcek kaydirigubbakcemile3
güldüğüme bakma içim kan ağlıyooorrsenağlama

canımsın öyle diyon ama o bacaklarla etek giyemedikten pürüzsüzlüğünü kim görcek kaydirigubbakcemile3
güldüğüme bakma içim kan ağlıyooorrsenağlama
ya ben arkadaşlara morel vereyim dedim be gülüm benim bacaklarım güzelde ne oluyor takıyorum Jean çıkıyorum önemli olan pürüzsüzlüğünü kendin hissetmen benim için önemli olan bu sende ağlama delikafadulden gülelim valla

benimde bir arkadaşım vardı bacakları çarpıktı dar pantolon giydiğinde bacaklarındaki boşluk olan kısma karton koyardı içten belli olmazdı :lepi: buda bir fikir delikafadulden

aynen benimde bileklerim kalın,bacaklar carpık diil benim resmen çapsenağlama bide üstüne çatlaklar zebra gibi:nazar: ya taş gibi hatunum tek sorunum bacaklar ahhahh:nazar:

bende senle aynı derttenim ama sanmıyorumki işe yarayacak bişi bulalım.sonuçta bilek dediğin kemik.kemik nasıl incelirki.bunun bi çözümü yok:nazar:

benim üst bacaklarım iyi de alt taraf kötü..sanırım sporcu olduğum için böyle oldu.çünkü annemin bacakları çok güzeldir..bunun tek çözümü strech,dar pantolonlar giymemek, mümkün olduğunca boru paça veya boyunuz uzunsa şimdi çok güzel yüksek belli geniş paça pantolonlar var..ama mümkünse uzun boylular giysin emii..benim gibi orta boylular ve kısa boylular boru paça giydilermi sorun kalmaz..:kahve:

bence bacağı düzgünn gösteren çoraplar imal edilsin hani baldır ksmına görünmez vatka falan koysunlar en azından kışın rahat giyeriz etekleri bu fikrimi pentiye mail atıp sölicemmm çıkarın uleyyyn dicem umarım tikate alınırım

cvp geldimi mehril valla bravo güzel bişi düşünmüşsün evde biz yapsak aslında coraba dikelim falan kaydirigubbakcemile5

benim bacaklarım çıplakken güzelde çorap yada tayt giyince yamuk görünüyo yaa anlayamadım gitti sanırım bende çarpıgım kışın çorap yada taytla kısa bişe giyemiyorum da sırnaşık şey:roflol:

Bacağın iç ve dış kısımlarını çalıştırmak için neler yapılabilir? - UZMAN TV
--------------------------------------------------------------------------------

Bacak kaslarını sıkılaştırmak için neler yapılabilir? - UZMAN TV Evde yapabileceğimiz bacak egzersizleri nelerdir? - UZMAN TV arkadaşlar bunlara mutlaka bakın bacakları düzgünleştiren egzersizler var dizden aşagıdaki bölgesınde sorun olanlar için ben denemeye başladım umarım iyi sonuçlar verir

kızlar öle güzel gelişmeler oldukı carpık bacaklardan kurtulmak için mutlaka bacak dolgusu forumuna girin derim bacakla ilgili ne kadar forum varsa gezip paylaşıyorum kaydirigubbakcemile5

benimkilerde sutün gibi aralıksız annem benimkini de kardeşiminkini de küçükken sararmış ikimizinki de sutün gibi, amcamın kızının ve arkadaşımınkiler çarpık anneleri sarmamış, gerçekten sarmanın bacaklara acaip etkisi var

carpik degil benimkiler. zaten bacaklar genellikle anneye benzer eger anne carpik bacak degilse kizlarida oyle olmaz.o yuzdende hem kardesimde hem bende oyle bir sorun yok cok sukur:KK70:

X