Çarpık Bacaklı mısınız?

kalemkitap2

Kapsama Alanı Dışında !
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2006
1.977
6
çarpık bacaklı bacak aralığı 3.5 inch ile 1 inch arasında olanlardır. Uzmanlara göre normal, sutün gibi bacaklara sahip olmak için bu aralığın 1 inch'den daha az olması gerekiyor. 1/2 inch en normal olanı. Testi yapmak için, bacaklarını yan yana aynı hizayı getirin. Baldırlarınızın altındaki boşluk 1 inch'den daha azsa, bacaklarınız düzgün, fazlaysa, çarpık demektir

alıntı

3454577bk4.gif

bunlar da çarpık bacaklı ünlüler

bende çarpık bacaklıyım dizlerimdeki kemiklerim çok çıkık duruyo ve bileklerimde çok ince :çok üzgünüm: ama ben inatla etek giyiyorum bir yandanda ne yapabilirim diye düşünüyorum :çok üzgünüm: ne yapabilirim ????

benim sağ bacağım çarpık valla hatta biri hanyaya bakıyo biri konyaya ha aynen böyle |) :roflol:

sütun gibi bacalarım vardır ):

Annem beni hep sararmış küçüken odan böyle oldu diyo.

benim de sol bacağım çarpık yaaa...gıcık oluyorum ben bu duruma...ama itiraf edeyim eğer sütun gibi olsalardı sanırım kocacım verem olurdu...çünkü en sevdiğim dekolte bacakta olan...giyebiliyor muyum...hayııırrr...

seda sayan dolgu yaptırmış kızlar yani silikonla doldurtmus aralığı paranız varsa yaptırın bence gerçekten güzel duruyo dikkat ederseniz bacaklarına gerçekten güzel bacaklı sırf bacaklarını incelemek için programını izlemiştim.

benim bacaklarım da çarpık değil allaha şükür...testi yapmaya çalıştım ,inch kaç santim bilmiyorum ama şöyle bi bakınca azıcık bi aralık var bacaklarımın arasında...

Bi arkadaş baldır sorunu varmış arkadaşım baldır merdüven binmek ve çok yürümekten oluyo benden sölemesi

baldır gercek anlamda neresidir? bazılarına göre kasık ile diz arasındaki bölüm , bazılarına göre diz ile ayak bileği arasındaki bölüm..polemik konusu bile oldu bu arkadaslar.. a.s

İşte Hıncal Uluç'un Sabah gazetesinde yer alan köşe yazısı:

Baldır!..
ÜNLÜ kişi, yazar, sunucu, yorumcu, eleştirmen Armağan Çağlayan bilmez.. Sabah köşe yazarı Ayşe Özyılmazel bilmez.. Ayşe'nin sayfa editörü, yazdığı ilavenin yazı işleri müdürü de bilmez..
Bilmedikleri için biri televizyonda konuşur, öteki onu alır yorumlar, ötekiler de "Yahu yanlış" demeden aynen basarlar..
Neden hiçbiri bilmez?..
Çünkü bu ülkede yaşayan 10 kişiden sekizi gibi onlar da yanlış bilirler..
Nedir yanlış bildikleri?..
Baldır!..
Sanırlar ki, baldır kadın bacağının üst yanı, yani kalça, yani popo bölgesidir.
Bu yüzden Armağan televizyonda bir yarışmacıya "Baldırındaki yağları aldır" der..
Ayşe de kızar.. "Jennifer Lopez'in baldırı kocaman, ne zararı var, falan filan.."
Oysa alayının tartıştığı bölgenin baldırla uzaktan yakından alakası yoktur. Meydan Larousse'dan aynen okuyayım mı..
"Baldır, bacağın diz kapağı ile ayak bileği arasında kalan kısmıdır.."
Baldırda yağ olmaz. Sadece kemik ve kas olur.. Neyi aldırıyorsun, Armağan?..
Siz hiç "Baldırı çıplak, baldır bacak" laflarını duymadınız mı, dostlar?..
Ve de Jennifer Lopez'in baldırı harikadır Ayşe.. Büyük olan yeri, poposudur, ama işte orda haklısın orası da güzeldir..
:roflol::roflol::roflol:

bilsem neresi oldugunu ona göre ölçücem.:roflol:

walla kalktim hic usenmeden baktim hic ayirik bilem degil. şakkıdı keske bileklerim azcik daha ince olsaymis ya.benneyaptımki

walla çizmeyle ve de topuklu ayakkabıyla bi oluyorum uffff, ince uzun bacaklar, ince bilek tutututu maaaşallah bana :roflol:

harika bacaklarım varrrr hatta sevgilim kıskandığından etek giymeme izin vermiyooooo olsun o bilsin görsün yeter bana önemli olan hastalık boyutunda kıskanmaması....

X