Ikinci Evliliginizde Ve Ikinci Kez Aldatilsaniz ...

bekolim

baslangıc: 78.7 guncel kılom:70.4
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2007
5.220
960
Arkadaslar merak ediyorum;

Diyelim ki ilk evliliginizi yaptiniz ve severek evlendiniz, cok severken aldatildiniz ve kaldiramayip ayriildiniz, gencsiniz guzelsiniz talipleriniz cok bi muddet sonra ikinci evliliginizi yaptiniz ...

Ama ikinci evliliginizde de aldatildiniz, ne yapardiniz, yine ayrilirmiydiniz ?
fisfisfis

ben bu yüzden boşanıyorum şimdi
kaldıramam hazmedemem.eğer ikincisindede aldatılırsam gene ayrılırım.madem affedeceksin birincisinde affederim.bir insanın kişiliği neyse odur.bir iki üç farketmez.ama affedince kesin gene yaparlar.:1no2:

Allah yardimcin olsun guzelim, insAllah ayni olayi bidaha yasamazsin, mutluluklar bizimle olsun ... :1hug:

arkadaşlar malesef dediklerinizi yaşıyorum,aynen..2.evliliğimi yaptım kadere bak yağmurdan kacarken doluya tutulmak buna derler..güya 2.eşimi,ALLAH inancı var,namazını kılıyor,harama bakmaz diye çok güvenerek tercih ettim ama insanların bazı zayıf tarafları oluyor demek,cepten mesajlaşmalar,konuşmalar,netten arkadaslık sitelerine üyelikler ve en sonunda yine cepten chatwalk servısıyle tanıştığı bayanla buluşmak için 4 saatlik yola gitti ve görüştü..senağlama

arkadaşlar malesef dediklerinizi yaşıyorum,aynen..2.evliliğimi yaptım kadere bak yağmurdan kacarken doluya tutulmak buna derler..güya 2.eşimi,ALLAH inancı var,namazını kılıyor,harama bakmaz diye çok güvenerek tercih ettim ama insanların bazı zayıf tarafları oluyor demek,cepten mesajlaşmalar,konuşmalar,netten arkadaslık sitelerine üyelikler ve en sonunda yine cepten chatwalk servısıyle tanıştığı bayanla buluşmak için 4 saatlik yola gitti ve görüştü..senağlama

sen ne yaptın peki...şuan hala evlimisiniz..
ben olsam ilk evliliğimde bunu yaşamış olsam sonradan kimseye güvenipte evlenmem kendi ayaklarımın üstünde durur hayata tek başıma maydan okurum illa 2 kişi olması gerekmez tek başımızada bu hayatta kalma mücadalesi verebiliriz...:içelim::hooray:süprizzzzz

AY kizlar uzuldum allah kimsenin basina vermesin zordur evet ALLAHIM yardimciniz olsun kader demek nediceksin cok uzuluyorum benimde basima buna benzer bisey geldi ama allahtan esim yaptinin esseklik oldugunuu soyledi ama bikac sefer gorusmus ve ben yakaladim konusurken acayip sok oldum kavgalarimiz oldu ama dedimya esseklik etim dedi ozurdiledi bide isn garip yani eline yuzune bulasdirdi ya yani anlatsam okadar komikki saf diyeyim ozentimi oldu diyim bilemeiyorum affettim ilkdi ikinci cocugum oldu cok sukur mutluyum esimi seviyorum hatasini anladi mutluyum yani sizi anliyorum oookadar zor biseyki rabbim bidaha kimseye gostermesin

ya bide isn garip yani aldatan erkekler aldattigin kim esin kimle baska bi kadin okadinlar nasil bir beyinsizki ya evli erkeklere nasil vijdan allahim islah eylesin anacim oyle kadinlari allahim sasirtmasin nediceksiniz insanin mantig akli almiyo ardamari catlamis aciz zavalli allah korkusu olmayan kadinar seytana hizmet ediyolar allah yardimcimiz olsun tabi evli erkeklerede akil versin nediyim bukadar ac gozlu olamslar nevar ya evinde kadin deyilmi ya uff cok sinirlendim ya git allaha emenet olun kizlar nediyim ki

Bekar oldugum halde kaçkez aldatıldım...(Galiba yine aldatılıyorum:çok üzgünüm:senağlama)
Biz bayanların kaderimi yoksa bu kaderi yapan biz bayanlar mı? anlamış değilim...
Bir insan kaç kez yürürken yıkılıp kalkarki????:çok üzgünüm:

bir daha yaşamak istemem canım .sevince hele çok acı çekiyorsun.
20 senenin emeği acısı tatlısı adanmışlığı hepsi bir kalemde silinip atılıyor bir anda.en acısı neydi biliyormusun.onun sevgisi uğruna aşağılanman.
hemde en sırtından vurulanından.kadında biliyor evli olduğunu bide.ama öyle bir duruma gelmişki olay ben değilde o karısı olmuş sanki.
şimdi peşinden koşulanım ama bitti.asla ama asla affetmeyeceğim.
şu an bana verdiği değeri beni aldatmama uğruna harcamalıydı.geçmiş geri gelmiyor.son pişmanlık fayda etmiyor.çünkü kalp kırıldımı asla tamir olmuyor.bu yüzden arkadaşım affetme.gene yapacaktır.buna eminim.seninde ALLAH yardımcın olsun.bu bozuk düzen bu insanlardaki ar namus eksikliği oldukçada daha çok kişinin bu yüzden canı yanacak yuvalar dağılacak.
hepsini YÜCE ALLAHIN TAKDİRİNE BIRAKIYORUM.elbette bir gün çekilen acıların cezasını görecekler.bunuda biliyorum hemde adım gibi.
ikinci evliliktede aldatılırsa insan,nasıl birincide affetmediysem ikincidede affetmem.bunuda burdan söylüyorum.çünkü çok aşşağılayıcı bişey yaşayan anlar zaten.senide öpüyorum.:teselli:

Sana ne söyleyebilirim ki canım. Allah ıslah etsin erkekleri, belirli bir yaşta gözleri dışarda mı oluyor nedir, kuduruyor bunlar. Ellerindekinin değerini bilmiyorlar. Kaybedincede vah tüh diyorlar. Önemli olankaybetmeden değerini bilmekte

birde olsa beşte olsa boşanma kararı aldıysam tak sepeti koluna herkez kendi yoluna derim. birinciyi boşarsam ikinciyi zor alırım onuda söyliyim. CADIARZU

Bekarken aldatıldım ayrıldım,Şimdi başka biri ile evliyim.Aldatılırsam ayrılmam..Ama o evlilik artık kağıt üstünde kalır..eşimle karı-koca hayatı yaşamam..Ayrılmam dememin nedeni beni aldattığı kadın metres olarak kalsın ,etrafa rezil olsun diyedir...Eşim de rezil olsun diye..Çünkü herkese anlatırım bu durumu...:kızgın:

Cok zor bi durum, Allah kimseye yasatmasin desekte surekli yasaniyor fisfisfis Bunun sebebi bence erkeklerin karaktersizligi Kötü Kazen Madem aklinda oyle bir pislik var, madem beynine baska bir kadin girdi, esini karsina al olani biteni anlat, ondan sonra ne haltin varsa karistir!

Nedir buÇok üzgünüm çoook Bi de erkegiz diye gecinirler, boyle erkeklik yerin dibine batsin.Kötü Kazen

Aynen öyle canım şimdi bende ona öyle diyorum.bana aldatmadan önce değer verecektin şimdi değil.bu yüzden asla affetmem.:kızgın:

Helal olsun sana, iyi yapmissin ! Madem seni kaybetmeyi goze aldi, madem aldatti, cezasini ceksin Kötü Kazen

Ne demisler "son pismanlik fayda vermez ...
" :kızgın:

Bekar oldugum halde kaçkez aldatıldım...(Galiba yine aldatılıyorum:çok üzgünüm:senağlama)
Biz bayanların kaderimi yoksa bu kaderi yapan biz bayanlar mı? anlamış değilim...
Bir insan kaç kez yürürken yıkılıp kalkarki????:çok üzgünüm:

Aldatan insanda karakter yok, kendine guveni olmadigindan aldatir, kendine guveni olsa, yasadigi iliskiyi bitirir ondan sonra ne yapacaksa yapar. Aldatan aldanir,o kadar !!! Kötü Kazen

Ya anlamadim ki, bu erkeklerden sadakat beklememek mi gerek aceba :uhm: En azindan aldatildiginda aci duymaz insan :eek:klava:

Aldatılmadım. Yani en azından ben öyle olduğunu düşünüyorum.fisfisfis
Aldatılırsam boşanırım.şutarafagitti
2. evlilik yapmam ben.:kızgın:
Ola ki 2. defa evlendim yine aldatılırsam, yine boşanırım.:sm_confused:

Aldatılmadım. Yani en azından ben öyle olduğunu düşünüyorum.fisfisfis
Aldatılırsam boşanırım.şutarafagitti
2. evlilik yapmam ben.:kızgın:
Ola ki 2. defa evlendim yine aldatılırsam, yine boşanırım.:sm_confused:

Ayy dusunmesi bile kotu yaa, Allah korusun yasakkelime :çok üzgünüm:

valla çok zor benimde bir tanıdığım ilk evliliğindede altatıldı boşandı bu yüzden ikincide de altatıldı ama boşayamadı hem maddi açıdan hemde ikinci diye kolay değil..allah yardımcınız olsun..

Ayy dusunmesi bile kotu yaa, Allah korusun yasakkelime :çok üzgünüm:

Tabii Allah saklasın ama burada neler neler okudum. O yüzden şaşırmıyorum artık hiç birşeye..:1no2:
İnsanoğlunun başına herşey gelebilir,büyük konuşmamak gerek.
Allahım hayırlı günler göstersin, evliliğimizde huzuru bozmasın inşallah!:nazar::nazar::nazar:

Beni aldatıcak adamı ben varyaajeyyarjeyyarjeyyar
Neyse oyle bır surumla karsılasırsam tabıkı ılk evlılıgımde yaptıgım gıbı ayrılırım .Cunku aldatılmayı kabullenıcek bı ınsan olsaydım ılk evlılıgıme bır sans daha verırdım.Ama kesınlıkle aldatmayı kabullenemem.İnş oyle bısey basıma gelmez:eek:klava::eek:klava::eek:klava:

Yasin kac "Asi Prenses", merak ettim ? Aldatilmak en onur kirici seydir bence :kızgın: Allah bidaha yasatmasin, mutluluklar ...

valla çok zor benimde bir tanıdığım ilk evliliğindede altatıldı boşandı bu yüzden ikincide de altatıldı ama boşayamadı hem maddi açıdan hemde ikinci diye kolay değil..allah yardımcınız olsun..

Ya bencede zordur, ikinci evliligini yapip ayni sebepten oturu ayrilmak, en iyisi bidaha evlenmemek zannumca
CADIARZU

X