Yüzdeki tüylenme ve Vaniqa Krem...

kullanıp bıraktıktan sonra tüyler tekrar cıkıyormu peki , önemli olan bu cünkü ..

bu krem almanya`dada satiliyor ama sirf doktor recetesiyle
kullanmayi biraktiktan sonra tüyler yeniden cikiyormus kesin bir cözüm degilmis..
zaten bu krem tüyleri tamamen yok etmiyormus sadece azalmasina ve tüylerin daha yavas cikmasina sebeb oluyormus

kullanıp bıraktıktan sonra tüyler tekrar cıkıyormu peki , önemli olan bu cünkü ..

Dediğim gibi hastalıktan dolayı tüylenme var ise lazer de yaptırsan tüyler çıkar.Ama şöyle bir şey var yok olan tüyler tekrar çıkmaz eğer gitmiş ise, çıkanlar yeni çıkmıştır hormonlar falan bozulmuş ise.Ben kendim de denemedim hastamız var dı onda denedik ki bıraktıktan sonra eski haline döndü PCOS lu idi.Diğer arkadaşta denedik onun gayet iyi idi o hasta değildi tabi ve tüyler ince idi.Hasta olan arkadşımızı lazere yönlendirdik etkisini gördü şuan fakat biraz uzun tedavi gerektiriyor çünkü yüz bölgesi diğer bölgelere göre çok geç sonuç verir bir de hastalığınız var ise bu süre daha fazla uzar.

teşekkürler kızlar, FDA onayı aldıgı için güvenmek istiyorum yani tüy köklerini bitirmiycekse o zaman kullanmanın bir anlamı yok tabi, lazere alternatif olarak gösteriliyor ama kişisel tecrübeleri almak gerek.. Yüz tüyleri inatcı tabi kısa bir sürede sonuç beklemekte anlamsız ..
Ama düzenli kullanmış ve netice almış birilerinin yorumuna ihtiyacım var ? Gercek anlamda tüylerin yogunluunda azalma oluyormu ve kullanım şekli nasıl ? Tüyler kökünden mi alınmalı ? 30 ml lik şişesi cok azmış 1 ay bile yetmez yani düzenli kullanılmaya kalksak lazerden daha maliyetli. O yüzden emin olmadan başlamak istemiyorum ..

yok canim ben kullanmadim
sadece kullananlarin yazdiklarini yaziyorum bende
almanyada baya kullanan olmus ama kesin cözüm degil diyorlar, kremi birakinca tüyler yine eskisi gibi cikmaya basliyormus

bioder gibi yanii , bide fda onayı vermişler bu ürüne madem tekrar cıkıyor tüyler ne anlamı varki o onayın :/

O zaman sen hiç dert etme.Çünkü hormanal tüyler en zorudur.Hormonlardaki azcık değişimler tüyleri çok fazla olumsuz etkiler.Ve ayrıca senin normal tüy ise kalın da değildir.Ki vaniqa zaten ince tüyler üzerinde etkili.Eğer rutin olarak yüzündeki tüyleri yok ediyorsan kullanmanı tavsiye ederim zaten tüylerini aldırıyorsun.Tüylerin çıkış sürelerini uzatıyor.Cildide pürüzsüzleştiriyor.Arkadaş da öyle bir etki yaptı.2 tane si 3 ay gider çünkü çok fazla sürmek zararlı zaten.Belki de 2 tanesi 4ay gider.Senin kullanım şekline bağlı.Arkadaş çok fazla sürmesine rağmen 3ay kullanmıştı 2tüpü.Dediim gibi zaten 1 ay gitmesin zararlıdır bu süreyi en az 3 aya indirge.Normali 4 ay.Şuan arkadaş iyi fakat hormonal tüyleri olan arkadaş da bir değişiklik olmadı.Zaten lazer de dahi sonuç alamadı en iyi lazeri kullanmasına rağmen ki vaniqa nasıl iyi bir etki etcek

O zaman sen hiç dert etme.Çünkü hormanal tüyler en zorudur.Hormonlardaki azcık değişimler tüyleri çok fazla olumsuz etkiler.Ve ayrıca senin normal tüy ise kalın da değildir.Ki vaniqa zaten ince tüyler üzerinde etkili.Eğer rutin olarak yüzündeki tüyleri yok ediyorsan kullanmanı tavsiye ederim zaten tüylerini aldırıyorsun.Tüylerin çıkış sürelerini uzatıyor.Cildide pürüzsüzleştiriyor.Arkadaş da öyle bir etki yaptı.2 tane si 3 ay gider çünkü çok fazla sürmek zararlı zaten.Belki de 2 tanesi 4ay gider.Senin kullanım şekline bağlı.Arkadaş çok fazla sürmesine rağmen 3ay kullanmıştı 2tüpü.Dediim gibi zaten 1 ay gitmesin zararlıdır bu süreyi en az 3 aya indirge.Normali 4 ay.Şuan arkadaş iyi fakat hormonal tüyleri olan arkadaş da bir değişiklik olmadı.Zaten lazer de dahi sonuç alamadı en iyi lazeri kullanmasına rağmen ki vaniqa nasıl iyi bir etki etcek

sağol canım peki hormonal tüylenme sorunu olmayan arkadasta tüylerin sayısında belirgin bir azalma oldu mu ve tekrar cıkmıyorla rmı ?

Tabiki belirgin bir azalma oldu.Şuan gayet iyi.Çok inceydi ya zaten tüyleri.En son gördüğümde iyiydi.Şuan kendisini görmeiyorum ama.Sanırım bir sorunu yok olsaydı bana iletirdi

Yani bu vaniqa kremi netten almanın bir yolu yok mu?

tatlım ben kullanıyorum bu kremı ıse yaramaya daha yenı basladı yaklasık 1 ay oldu kullanmaya baslayalı ama ben yuzume hıc bı alma ıslemı uygulamadım fakat bugun lazer yaptırdım ıns ıse yarar :81: denemenı tavsıye ederım kremı almak ıcın de vaniqa krem yaz google orda resmı sıtesı cıkıyo ordan sıparıs verebılırsın

Bu vaniqa tamamen yok etmiyor yani öyle mi? Diyelim bir sene kullandım sonra bıraktım. En başa mı dönüyor.tüyler aynen mi çıkıyor?

eskiden böle tüy sorunundan %100 kurtulanlar war ama eskiler bilio böle seyleri simdi teknoloji bu kadar ilerlemişken mi bulunmayacak ?

benim ortaokulda bir arkadasım vardı kızın hiçbir yerinde (malum bölge dahil) tüy cıkmıyormus cunku babaannesi bir formulle sağlamıs bunu

babaannesını numarası nedır:)))))))

ben de sesunun tuy azaltıcı kıramını kullnıyorum sabah aksam ıkı ay oldu tek sonuc bıraz daha gecıktırmesı baska hayrı yok yanı

ilknur hanım bana açık adresinizi gönderin ben özel msj atamıyorum.Size göndereyim hemen.Hangi forumdan okuduğunuzu da bilmiyorum ama.Sanırım buradan okumuşsunuz.

X