Yüzdeki tüylenme ve Vaniqa Krem...

ben de araştırdım netten ama çok pahalı bir tüp 115$ !! ayrıca bitane yetmez gibi görünüyor, zannedersem 30 ml zaten 4-5 ayda gösteriyormuş uzayabiliyormuş da.. uzadığını düşünün 6-7 ay bundan kullanıcaksınız bi de getirtme masrafları.. yurt dışında ne kadar tanıdık olsa da isteyemem ben bunu :çok üzgünüm: hadi parayı geçtim bi de asıl reçete derdi var off..
bi kolayını öğrenirseniz paylaşın bari arkadaşlar...

Son düzenleme:
bende eskilere katılıyorum. babannemin annesi bildiğin odun külü (kül) ile bacaklarını ovalarmış kıllar dükülene kadar böyle yapa yapa bitirmiş. babannemde genç yaşında yapmış bunu külle ovmuş ovmuş gençken bitmiş. ve babannem derki kül kıl köklerini yakıp bitirmiş. hiç yan etkiside yok.
banada yap der. ve ben hep üşenmişimdir. denemedim hiç. şimdi odun külünü nerede bulacaz. zor iş derim. şimdiki gençlik çok üşengeç. siz pislik içinde oturursunuz diyor. :KK70:

Almanya da recetesiz degil hatta hormon testi bile yaptirmadan verilmiyor bu krem cok yararli fakat burada bulmak imkansiz sanirim, ben sadece uc tup kullandim ve bir kere surunce uc ay rahat oluyor insan ,cikan tuylerde uc ay sonra ve ciliz cikiyor fakat ben ayni zamada lazerde yaptiriyordum simdi ise sedece lazer yaptiruyorum neredeyse bitti sayilir ama tamamen biteceginide dusunmuyorum.

tala karınca yumurtası yağı bunu kullanın hem %100 bitiriyor hemde ucuz nette orjinalini bulabilirsiniz kendi web sitesi var ben buna karar verdim ama dışardan almayın sahteleri üremiş onlarda sakıncalı,

netten alın 5şişesi 50 ytl artı 5 taneye bitane bedavaymış artı kargo ücreti yok ben alıcam valla bıktım bu kıllardan

nerden bulcaz bu kremi biri bisiy soylesinsenağlamaeczaneye sorsam getirtir mi acaba:bbo:

ya arkdaşlar hormon tedavisi gördükten sonra bioder çözüm bence :)ben açıkcası tavsiye ediyorum o kdar para harcamaya gerek yok yani.

tala karınca yumurtası yağı bunu kullanın hem %100 bitiriyor hemde ucuz nette orjinalini bulabilirsiniz kendi web sitesi var ben buna karar verdim ama dışardan almayın sahteleri üremiş onlarda sakıncalı,

netten alın 5şişesi 50 ytl artı 5 taneye bitane bedavaymış artı kargo ücreti yok ben alıcam valla bıktım bu kıllardan

Sakin karinca yumurtasi yagi kullanmayin. Killari cok az azaltiyor ama en onemlisi kil kokleri surekli iltihaplaniyor. Benim cildim hic hassas degildir ama bende alerji yapti. Çok üzgünüm çoook

Arkadaslar bu kremin soyle bir olumsuz yonu var evet kullaninca 6-8 haftada etkisini gosteriyor ama birakinca hersey normale donuyormus, yani surekli kullanmak lazim o da cok kulfetli en iyisi lazer...

vaniqadaki ornitin decarboksilaz enzimini inhibe eden Eflornithine hidroklorid kimyasalı var
bende bu vazifeyi görebilen başka bişeyler varmıdır diye araştırırken şöyle bir bilgiye rastladım
Retinoidler, ornitin dekarboksilaz enzimini aktif bir şekilde inhibe eder
retinoid içeren birçok bitki var :uhm:

ya bu kremi türkiyede satan bir firma vardı
bi arkadas bana ozelden yazdı alıcaktım
su an o mesajı sılmısım bulamıyorum
tr distribütörü kim bunun alıcam ben valla

siteye girdim 1 kutusu 219 tl dıyor...benım cenenmdekı 10 15 tane kıl sert cıkıyor yuuzmdede epey var sır yaptırıyorum fakat artık kesın cozum ıstıyorum sanırım lazer en mantıklısı

lazer bana olmuyor kızlar
igneli de cok uzun suruyor bunu da almak ıstıyorum
bır amerıkan sıtesınde buldum fakat dr recetesı ıstıyor tr den dr recetesı yazdırsam olur mu dedım
tanıdık dermatolog var
sıte demıs kı usada lısansı gecerlı olan bı dr yazıcak
ben nerden bulım usadan dr
bır dokturu da aradım-tanıdık degıl sormak ıcın
vanıqa yazar mısınız bana dedım
dıyor kı o krem tr de satılmıyor saglık bakanlıgının ıznı yok, -yanı yasak gıbı degıl de
tr de satısı olmayan bır kremı yazamam dıyor
ee napıcaz
bana ne fıyatı benım ıcın onemlı degıl
ben alıcam da soruncıkarmayan bır sıte bulunmalı
bır sure devam edılecek mecbur
bu daha cok yuz kullanımı ıcın
kaldı kı tum yuzumuz kıl mı kaplı ?
30 ml bayagı bır gıder tum yuzume surdugum 30 ml krem 2 ay gıdıyor bu neden gıtmesın?
ıngılız sıtelerıne bakmak lazım onlar sorun cıkarmıyor dıye hatırlıyorum
tr de satan sıte yok sız nasıl aldınız?
goldpharma mı ne oyle bır sıte var ancak cok pahalı 30 ml krem 319 tl yazdı
ben de almadım

siteye girdim 1 kutusu 219 tl dıyor...benım cenenmdekı 10 15 tane kıl sert cıkıyor yuuzmdede epey var sır yaptırıyorum fakat artık kesın cozum ıstıyorum sanırım lazer en mantıklısı

evet yurtdısından 130 tl ye temın edebılıyorum ve fakat sıte satmıyor
usadakı bır doktordan recete almanız gerekır dıyor turk doktoru da kabul etmıyor
ben nerden getırım sana usalı doktor, hayret bıse
napsak kı kızlar burdan mı alsak?
ellerınde yok bır de dun baktım on sıparıs alıyorlarmıs
mecbur alcaz artık
anam ıhtıyaclar hıc bıtmıyor kı...kafamçokkarıştı

cuma günü vaniqakrem.com sitesinden sipariş verdik arkadaşım için ve cumartesi günü eline ulaştı. fiyat 189tl sanırım krem stoklarına girmiş orjinal krem kızlar kaçırmayın derim

Son düzenleme:
X