Aşılama aşılamada crınone jel kullananlar........

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhaba, ben 5 gün önce ilk kez aşılama yaptırdım. (Umarım tekrar gerekmez:nazar:) bu siteyi de bugün keşfettim. Sizler bildiğiniz için birşey sormak istedim. Dr'um bana da crinone jel verdi 4 gündür kullanıyorum fakat bunu enjekte ettikten sonra ne kadar yatmam gerekir. Yada hemen kalkabilirmiyim. Yardımcı olabilirmisiniz??

ben 15 gün önce ikinci aşılamamı yaptırdım.ikincide banada jel uygulaması yapıldı.yarın kan testim yapılacak.hastalanmama bir hafta var ama üç gündür gittikçe artan bir kasık ağrım var.bunun sebebi sanırım erken hastalanıcam diye düşünüyorum.demek oluyorki bu seferde tutmadı aşı...................

ben jeli gece yatmadan kullandım ve kalkmadım.umarım aşılaman tutar

teşekkür ederim. bende saati değiştirdim artık gece yatarken yapıyorum cumaya tahliller.. inşallah müsbet olur:):nazar:

:emir_bebek:Ben de aranıza yeni katıldım.İlk aşılamamı yaptırdım,erken hastalandım.Çok umutluydum tutmadı.Üzünüm

Bu jel göğüslerde dolgunluk yapıyormu kızlar.Göğüslerim çok şişti:))

canım ya bende iki gün önce aşılama yaptırdım ve iki gündür kullanıyorum benimdegöğüslerim hassalaştı acaba ondanmı oluyo bak şimdi merak ettim.....

arkadaşlar mrb.bende o jeli kullasnıyorum ve acayip göğüslerim hassaslaştı ve biraz büyüdü kesinlikle jelden ilk aşılamamda progesteron iğne vermişti oda aynı şeylei yaptı peki bişey sorucam jel bi süre sonra geri geliyomu sizdede akıntı olarak

arkadaşlar mrb.bende o jeli kullasnıyorum ve acayip göğüslerim hassaslaştı ve biraz büyüdü kesinlikle jelden ilk aşılamamda progesteron iğne vermişti oda aynı şeylei yaptı peki bişey sorucam jel bi süre sonra geri geliyomu sizdede akıntı olarak

Evet bende geri geliyor ama sıvı bir akıntı şeklinde değilde katlaşmışı bir akıntı şeklinde geliyor.

bu jel bende de alerjı yaptı 2. asılamada dr hap olanını verdı ama oda vajınaya atılıyo gunde 3 kere 2 tane Allahım bu sefer olur ınsallah hepımızın ınsallah amın

evet sıvı değil kesik bi şekilde ve katı olarak dr a soramadım böle olurmu diye enfeksiyon yaparmı ACABA

canım bence normal bişey. Vücut hepsini ememediği için fazlasını atıyor. Yalnız inşallah mantar falan olmayız.

canım bence normal bişey. Vücut hepsini ememediği için fazlasını atıyor. Yalnız inşallah mantar falan olmayız.

benim korktuğumda o zaten daha önce olmuştum da mantar aynen böyleydi aşılamaya zararı olmaz umarım

ben 7 haftalık hamıleyım.Bu 4. hamılelığım.Vundan once 3 dusugum var.3 düşüğün ardından kan pıhtılasması , tırod ve rahim anomalısı oldugu tespıt edıldı.Çok sukurki rahımden 2 operasyon oldum ve normale yakın bı hale geldı.Hamıle oldugumu öğrenır öğrenmez doktorum clexane iğne crenone jel ve coraspın verdi.hemen kullanmaya basladım.6+5 gunlukken doktora gıttım cok sukur kalp atısını aldı ama o gun kahverengı akıntım olmustu.Doktorum jel sebebı ıle olabılecegını soledı ve progestan iğne ve hapına baslattı.5 gündür jelı kullanmıyor olmama ragmen bugün 2 3 tane fındıktan buyuk kahverengı beyaz top geldi.Yarın doktora gıdıcem ama bılıyorumkı o ana kadar kendımı yıycem.Daha once basına bole bışey gelen varmı?Varsa paylaşımlarınızı beklıyorum..

X