3. ay bitiyor. Bulantılarınız azaldı mı?

FasulyeninAnnesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2007
32
0
40
Merhaba arkadaslar,
Ben 12. haftanin icindeyim. Insallah 3. ay yani riskli donem bitiyor. Haftaya da doktora gidicem 2. kontrol icin. Bulantilarim tam sifirlanmasa da azaldi. Zaten cok degildi ama yine de daha iyi hissediyorum en azindan sabahlari kahvalti yapana kadar birsey atistirmama gerek kalmiyor.

Karnimin da artik baya buyudugunu goruyorum. Ara ara kramplar giriyor karnima bir de cok uykum geliyor bu siralar.

Sizlerde ne gibi degisiklikler var?

evet benimde azaldı eskisi gibi degil am ne yersem yiyim agzımda çok çirkin bir tat oluyor v etukuruk de çogaldıgı için tatsız tuzsuz bişey benzemeyen bir tat var açıkcası neys enasılsa geçecek allahın izniyle yeter kisaglıklı dogsunlar inşaallah saglıkla kucagımıza alalım amin

bende 4. ayımın içindeyim.ilk başalrda çok midem bulanıyodu
bunun hamilelik süresince sonana kadar devam edeceğini düşünüyodum
ama geçti artık
hemen hemen hiç yok
diyebilirim
ama bulanmasıda bazen hoşuma gidiyodu
biliyomusunuz hamile olduğumun dahada farkın avarıyodum
o zman hemde eşime naz yapıyodum :)))

benim hiç miğdem bulanmadı kızlar ya, sadece et ürünlerinden bide pilavdan tiksindim nimet napıyım ama elimde değil....CADIARZU

aynı şey bende var canım tavuktan tiksindi m hemd ehamile kaldıgımı bilmeden önce ve et de aynı şekilde hiç et yemegi yaaparken inan burnumu tıkıya tıkıya yapıyorum

benimde 3. ay bitiyor çok fazla mide bulantım olmamıştı ama şükür azaldı inşallah o da biz an önce biterde iştahla yemek yediğim günlerime dönerim

bende kısmetse haziranda doğum yapcam.benim bulantılarım cok az olmustu ama su sıralar belim ağrıyo zaman zaman birde sağ tarafımda karnımda ağrı oluyo sizlerdede benzer seyler oluyomu

Başları mide bulantılarım çok kötüydü hatta dr ilaç kullanmamı söyledi.Şuan hala var ama çok rahatsız etmiyor hamdolsun.Yanlız beninde bel ve sırt ağrılarım başladı.Ayakta fazla kalır, evişine kendimi fazla kaptırırsam o akşam yerimden kalkamıyorum.Dr zaten başından beri kanamalarım olduğu için hep dinleneceksin diyor ama nerde.Hele birde geride afacan bir oğlunuz varsa çok zor.Ama sırt ve bel ağrısıda çok zor.Oğluma hamileykende 9 ay çekmiştim ama doğum sonrası hemen geçti.Beli ağrıyanlara tavsiyem çok ayakta kalmayın.

X