Mikroskobi Sonucu

bence kuzu kapama rahmindeki honda marka motosikleti aldırdı, çocuklarıda kaynanasına bıraktı,geziyoo:roflol:KK43:tamam nan ne kızıyonuz:tomato::tomato:)

Kuzum geçmiş olsun, panik yapma iyi bir doktor bul. Benim smear testimdeki sonuç daha kötüydü, bir operasyon geçirdim ve Allah' a şükür şimdi normale döndüm. Lütfen ihmal etme ve iyi bir doktora git.

Kuzum gecmis olsun canim, merakta birakma doktorunla görüs yaz rapor sonuclarini bize de :teselli:

bi kuzu bide zepp bugün beni kahretti ha:eek:klava:yılbaşı akşamaı papucunuzun topuğu kırıla emi... 3-5 velet daha yapın emi

Burdayım be, ölmedim daha.naniknanik
Hacettepe Üniversitesi Hastanesine gidicem birazdan 16.00 da Prof bilmem kimle randevum var.(adını hatırlamıorum valla, selçuk muydu neydifisfisfis) Bakalım o ne diyecek.

Burdayım be, ölmedim daha.naniknanik
Hacettepe Üniversitesi Hastanesine gidicem birazdan 16.00 da Prof bilmem kimle randevum var.(adını hatırlamıorum valla, selçuk muydu neydifisfisfis) Bakalım o ne diyecek.

sana ölürsen haber ver dedik dimi:mymeka:

canım ablam çok geçmiş olsun ALLAH ın izniyle hiçbirşey yoktur sen içini ferah tut ALLAH ım sağlık sıhat şifa versina.s.

kuzucum gecmiş olsun canım.kız kendini kurtar.bak herkez çok üzülüyo....

kuzum sonuçlar nedir bende merak ettim şimdi..bişiyin yok kanımca..inş yoktur..hadi güzel hbrler ver bizee alla alla

canım ablam bende yazıyı yeni okudum çok geçmiş olsun ama korkma annemdede vardı fakat herşey normal şimdi sonucunu bende merakla bekliyorum:1hug:

Kızlar Ca 125 çok yüksek çıktı bu son tahlilde, doktor parça alıcam dedi, biyopsi için, kazıyacağım dedi rahmi, kürtaj gibi birşey olacakmışsenağlama

Nasıl yani yaaaa:1no2:

Kızlar Ca 125 çok yüksek çıktı bu son tahlilde, doktor parça alıcam dedi, biyopsi için, kazıyacağım dedi rahmi, kürtaj gibi birşey olacakmışsenağlama

Nasıl yani yaaaa:1no2:

Ne zaman olacak bu? Bu arada bir site var doktorlara soru soruluyor senin sonuçları oraya yazıcam bakalım ne diyecekler?

Kuzu güveç, tekrar geçmiş olsun da..Tüm sayfaları inceleyemedim..

Sonuç olarak neyin var senin? Yani rahimde kist, miyom falan mı var?

Şikayetlerin neydi ki, söyle de bilelim.....

kuzu kafa yaşıyon dimi la:icecream:

Kuzu durumun nedir yahu:uhm:
ses ver nan sess:mymeka:

Kuzunun son durumu arkadaşlar pek iyi değil:1no2::1no2::1no2:
Doktor 1 haftalık ömrünün kaldığını çünkü satın alan kişinin kuzuyu bayramda
kesip fakire fukaraya dağıtacağını kalanıyla da şiş ve kavurma yapacağı yönünde açıklamalarda bulundutatlicadiarzu
Çok severdim müstakbel rahmetliği:icecream:

X