Aşılama aşılaması tutanlar............

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
merhaba kızlar bende ikinci aşılamamı 23 kasımda yaptırdım bugün 15.günüm asılaması tutmayanlar kacıncı gününde adet oldular acaba feci kasıklarım agrıyor 1.sinde 14. günü adet olmustum belirtimde yok ümitlenmek istemiyorum ama kafam durdu eşimde sorun vardı cokta ümitsizdim ama hala adet olmadım varmıdır acaba üfff keşke olsa:çok üzgünüm:

canım neden beta hcg yaptırmıyosun.......14. gün belli oluyor......ben 4 aralıkta aşılama oldum 18 aralıkta beta hcg var...........

yok neslihan test yaptırmicam okadar cok negatif gördümki bıktım artık ben o yüzden adetiimmi bekliyorum merak ettim asılaması olanlar kacıncı günde adet oldu acaba?

yok neslihan test yaptırmicam okadar cok negatif gördümki bıktım artık ben o yüzden adetiimmi bekliyorum merak ettim asılaması olanlar kacıncı günde adet oldu acaba?

benim ilk aşılamamın 14.günü lekelenme tarzında kanamam olmuştu doktorum yine de 15. gün beta hcg yaptırdı hamileydim...fakat kabızlık yüzünden düştü.....3 aşılamamda tutmadığı halde 18.gün adet oldum

nip canım ya bhcg vermesende evdeki gebelik testlerinden yapsana... ikinci çizgiyi görme zamanı gelmiştir belkide ne dersin? hadiiii bizi merakta bırakma

benim ilk aşılamamın 14.günü lekelenme tarzında kanamam olmuştu doktorum yine de 15. gün beta hcg yaptırdı hamileydim...fakat kabızlık yüzünden düştü.....3 aşılamamda tutmadığı halde 18.gün adet oldum

ya kabızlıktan bebek düşermi ben hep kabızımda

bende ayın 22 de yaptırdım bugun 3.gunu.... ılk aşılamam.. bu gabızlıktan cocuk düşürme mevzuau kafamı karıştırdı cunku bende sureklı kabızım????????????? korktum açıkcası.........

ewet kızlar benimde kafam karıştı buay bende aşılama olacamAllah kısmet ederse çarşambaya.
kabızlıktan bebbek düşermi

al bide kabızlık çıktı başımıza.
hamile kalmak için bekle bekle bi kabızlık yüzünden düşür bebeği.
oofff offf kızlar düşün düşün ..... işin.
biz bukadar düşünürsek allah hayır etsin sonumuzu

arkadaşlar bende ilk aşılamamı yaptırcam cuma iğnelere başladık ,bu çrş ilk kontrole gıtcem inşallah herşey yolundadır allah herkesın gönlune göre versin

Merhaba arkadaşlar....Ben 16 aylık evliyim ve yaklasık 5 aydır bir bebişimiz olsun istiyorduk ve olmuyordu en sonunda geçen ay doktora gittik ve bende yumurtlama tembelliği, eşimdede başta 13 milyon ve daha sonra 16 milyon olmak uzere sperm oldugu soylendı ve doktorlara göre bu az bulundu eşimin ameliyatla ancak düzelebılecegı soylendı...bız amelıyatı hemen dusunmedık ve doktora gıtmemizin ilk ayında klomen kullandım ve hemen ardından otrıvelle catlatma aşısı yaptılar ve ilk ayda daha HAMİLE oldugumu ögrendım..VE bu haberi alalı daha 4 gün oldu ve hala o ilk haber alısımın heyecanını suan bile yaşıyorum...Allahım kimseyi evlatla imtihan etmesin ve isteyen herkese versin inş..Hayırlı akşamlar...

tebrikler cnm gözünaydın darısı cuma günü hürmetine bütün isteyenlere olsun

Merhaba arkadaşlar....Ben 16 aylık evliyim ve yaklasık 5 aydır bir bebişimiz olsun istiyorduk ve olmuyordu en sonunda geçen ay doktora gittik ve bende yumurtlama tembelliği, eşimdede başta 13 milyon ve daha sonra 16 milyon olmak uzere sperm oldugu soylendı ve doktorlara göre bu az bulundu eşimin ameliyatla ancak düzelebılecegı soylendı...bız amelıyatı hemen dusunmedık ve doktora gıtmemizin ilk ayında klomen kullandım ve hemen ardından otrıvelle catlatma aşısı yaptılar ve ilk ayda daha HAMİLE oldugumu ögrendım..VE bu haberi alalı daha 4 gün oldu ve hala o ilk haber alısımın heyecanını suan bile yaşıyorum...Allahım kimseyi evlatla imtihan etmesin ve isteyen herkese versin inş..Hayırlı akşamlar...

HAYIRLI UĞURLU OLSUN CANIM... ALLAH KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN...:lepi::hooray:a.s.

selam kızlar ben de cuma günü aşılama yaptırdım. ara ara kasıklarımda sancı oluyo bi de bende de gaz çok fazla. aşılamadan bi gün önce ovitrelle çatlatma iğnesi yapmıştı doktorum acaba onun etkisi mi? off ümitlenmek istemiyorum yaa :KK43:(( Allah isteyen herkesin kucağını doldursun hayırlısıyla. 13 gün sonra test yaptırcam zaman geçmek bilmiyo

selam kızlar ben de cuma günü aşılama yaptırdım. ara ara kasıklarımda sancı oluyo bi de bende de gaz çok fazla. aşılamadan bi gün önce ovitrelle çatlatma iğnesi yapmıştı doktorum acaba onun etkisi mi? off ümitlenmek istemiyorum yaa :KK43:(( Allah isteyen herkesin kucağını doldursun hayırlısıyla. 13 gün sonra test yaptırcam zaman geçmek bilmiyo

canım sana bişey soyliyim hiç bi belirti tutmuyor.. eğer aşılamanın tutmasını istiyorsan. ağır bişey kaldırma ağır iş yapma hatta hiç bişey yapma temizlik yapma... bol bol dinlen... ve düşünme...öpüldün..

kesinlikle esmer35'3 katiliyorum bencede belitrisi yok..o hissettigin hep ilaclarin yan etkileri...keisnlikle dusunmemeye calis sadece agir kaldirma dinlen bencede ben bir dahaki sefere kesinlikle oyle yapacagim...

kesinlikle esmer35'3 katiliyorum bencede belitrisi yok..o hissettigin hep ilaclarin yan etkileri...keisnlikle dusunmemeye calis sadece agir kaldirma dinlen bencede ben bir dahaki sefere kesinlikle oyle yapacagim...

ahh bi düşünmemeyi başarabilsem :çok üzgünüm: normalde bişeyi düşünmek istemiyorsam kafamı meşgul etmek için temizlik yaparım ama şimdi temizlikte yapamıyorum belki bişey olur diye. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Gönlümüzden geçenleri hakkımızda hayırlı eyleyip en kısa zamanda nasip etsin inşallah...

ahh bi düşünmemeyi başarabilsem :çok üzgünüm: normalde bişeyi düşünmek istemiyorsam kafamı meşgul etmek için temizlik yaparım ama şimdi temizlikte yapamıyorum belki bişey olur diye. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun. Gönlümüzden geçenleri hakkımızda hayırlı eyleyip en kısa zamanda nasip etsin inşallah...

sonuc ne oldu hayat?ben de 2 agustosta asilama yaptirdim 6 gun oldu...testi 14 gun sonra yaptir dedi doktor ama ilk asilama ve onceki denemelerimin soinuclari hep sifir oldugu icin yine o sonucu almaya cesaretim yok yaptirmayi dusunmuyorum test..olursam olurum adet..en basta 6 ay klomenle dogal yoldandenedik en sonuncuisu asilamaydi olmadi..hep tek bi yumurtam olusuyordu..en son ganol f kullandim ve 2 yumurta oldu..sansim artti galiba ama hic hamile gibi hissetmiyorumgogusler acirmis benimki dokununca aciyor durup dururken bi sizi yada aci yok..beklemek cok zorlaelaelaelaelae

ben aynı gün dinlendim,daha snra normal yaşantıma devam ettim.şükür ilk denememde oldu ve kızım dünyayageldi ve 2 aylık oldu.

ben 3 ağustosta aşılama oldum 11.günü adet oldum ve şoktayım çok belirti vardı hepsi yalanmış mafoldumben çok moralim bozuk Allah hepımizin yardımcısı olsun :nazar:

X