Aşılama aşılaması tutanlar............

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
sonuc ne oldu hayat?ben de 2 agustosta asilama yaptirdim 6 gun oldu...testi 14 gun sonra yaptir dedi doktor ama ilk asilama ve onceki denemelerimin soinuclari hep sifir oldugu icin yine o sonucu almaya cesaretim yok yaptirmayi dusunmuyorum test..olursam olurum adet..en basta 6 ay klomenle dogal yoldandenedik en sonuncuisu asilamaydi olmadi..hep tek bi yumurtam olusuyordu..en son ganol f kullandim ve 2 yumurta oldu..sansim artti galiba ama hic hamile gibi hissetmiyorumgogusler acirmis benimki dokununca aciyor durup dururken bi sizi yada aci yok..beklemek cok zorlaelaelaelaelae

canım benim aşılamam tutmadı. kan testi için doktora gitmeme bile gerek kalmadı adet oldum maalesef:KK43:( benim göğüslerim çok acıyodu o yüzden baya ümitlenmiştim ama olmadı. aşılamayı rahim filmi çektirmeden yaptırmıştım ilk sefer bi deneyelim diye. şimdi haftaya rahim filmi çektirip sonraki ay tekrar aşılama yaptırmayı düşünüyorum hakkımızda hayırlısı sen ne yaptın test yaptırdıysan belli olmuştur heralde. inşallah pozitif çıkar canım. Rabbim hayırlısıyla en kısa zamanda bebişlerimizi versin inşallah:Saruboceq:

bende bir sefer aşılama oldum tutmadı çok üzüldüm ikinci olacak kısmetse inş

bende bir sefer aşılama oldum tutmadı çok üzüldüm ikinci olacak kısmetse inş

Allah yardımcımız olsun canım. ben de yarın rahim filmi çektiricem çok korkuyorum yaa inşallah acısız sızısız atlatırım hayırlısıyla. Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın:Saruboceq:

X