eski sevgiliyle yeniden

E

EU1

Ziyaretçi
barışır mısınız? yada barışılır mı:1closedeyes:benneyaptımki:çok üzgünüm:

bılmıorum o cok ıstıyor da ben dusunuyorum halaaa :uhm:

ay delımısın tabıkı barısılır bence ve tabıkı barısırımmm :asigim:

saka bır yana ne sebeple ayrıldıgına bırlıkteyken neler paylastıgına onun senın ıcın nekadar degerlı olduguna baglı...

Eger O´na karsi hala ayni duygulari besliyorsam devam ederim,eger yok sogumussam kendimi zorlasam da olmaz..

hatalı bendim ama benden sonra abuk sabuk msn aşkları yaşadığını biliorum,ben sordugumda gülüyo onları ilişkiden saymıorum diyo ama bilmiyorum.ama ayrılma sebebi benden kaynaklanıyodu,benim hatam sonucu benden ayrılmıştı.offf :KK43:

hatalı bendim ama benden sonra abuk sabuk msn aşkları yaşadığını biliorum,ben sordugumda gülüyo onları ilişkiden saymıorum diyo ama bilmiyorum.ama ayrılma sebebi benden kaynaklanıyodu,benim hatam sonucu benden ayrılmıştı.offf :KK43:

canım ben kendi ilişkim açısından baktım olaya... msn aşkı nasıl oluyor bilmiyorum ama benim uzun süreli bir ilişkim var... Allah korusun ayrılsak, başkasıyla ufak bi yakınlamasına bile tahammül edemem... ama önemli olan senin ne hissettiğin... bir şans daha vermekte sakınca gördüğün bi durum yoksa denemeye değer... hakkında hayırlısı... a.s.

barışır mısınız? yada barışılır mı:1closedeyes:benneyaptımki:çok üzgünüm:

nasıl ayrınıldı neler geçti onlara da çok bağlı aslında.....
yani ayrıldığın kişiye yaşadığın ilişkiye göre değişir canım:...
a.s.a.s.a.s.

hata benim yüzümdende olsa başka aşk yaşadığı için barışmazdım bu msn olsun yada gerçek olsun farketmez o ayrıldığımıza yanmayıp üzülmeyip başka birilerinle olduysa çoktan bitmişim demekki onun için bu benim şahsi düşüncem tabikide sen gende kendi sesini dinle derim saygılar

neden bıttıgı onemlı oncelıkle.ama bıtmısse zaten sorun var demektır.yenıden baslansa bıle asılacagını sanmıyorum.yoksa zaten bıtmezdı dıye dusunurum.heralde olmaz.

bence de nasıl bittiği çok önemli...
ayrılık sebebinin ne olduğu...
eften püften bi şeyse barışılır niye barışılmasın
ama onun karakterinden ya da tamiri çok zor bi hatadan kaynaklanıyorsa bitiş
çok zor...

walla bilemiyorum msn olaylari falan demissin...ben bidaha güvenemezdim yani demekki buldugu ilk firsatta baskalarina kosuyo diye dusunurdum...belki barisirdim ama icimde bu kusku olurdu...sonucta ayri bile olsaniz bi erkek gercekten seviyosa baska kizlarla dalgasinada olsa ilgilenmez...bu benim fikrim tabiyerimseniben

bazen önemsiz gördüğümüz şeyler ileride ne kadar önemli olduğunu anlıyor insan iyi düşün derim ne olursa olsun....yerimseniben

bnde çok düşünüorm bu konuda cevaplarını takip ediorm arkadaşlar bnde aynı durumdayım çünküCADIARZU:1no2:

bi arkadaşım ilişki kola gibi bir kez ayrıldın mı gazı kaçar tadı kalmaz derdi sırnaşık şey

bazen özlüyorum.. ama bir kere ayrılık olunca bir daha eskisi gibi olmuyor..

çok seviyorsan barışılır.msn falan takılma o ayrıldıktan sonra seni unutmaya çalıştığından dolayı ,öfkeyle yaptığı başarısız girişimler.demekki seni seviyorki yeniden seninle birlikte olmak istiyoryerimseniben

ben barıştım daha beter oldu.. kesinlikle barışılmaz,, hatta yüzüne bile bakılmaz,, hatta gördüğünüz yerde yön değiştirmenizi şiddette öneririm :mymeka:

bence barışılsa bile eskisi gibi olmaz.rüya bozuldu ve birbiriniz olmadan yaşayabileceğinizi anladınız.tabi bu şahsi fikrim

Bi kere bittikten sonra bi daha dikiş tutmayacağı kanaatindeyim ben de. Yürüseydi zaten bitmiş olmazdı. Tabi her ilişkinin kendine özgü durumları, şartları olabilir ama benim fikrim tekrar olmayacağı yönünde.:1no2:

X