Lekeler, Çiller Ayva çekirdeği yüzdeki izlere iyi geliormuş

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
  • Konu Sahibi asiprenses88
bende bu tarifi duydum ama benım bi arkadaşım sarkık göğüsleri için kulanıyordu. gerçi oda cildi gerginleştirmek içindi. ya biz daha neler duyup deneyeceğiz güzellik için kafamçokkarıştı

arkadaşlar ben kendi yerimdede söyledim elma sirkesi cilt lekesine çok iyi geliyo gerçekten bir mucize hatta sivilceyi ben hep sıkarım dayanamam hemen ardından elma sirkesi sürüyorum hem geçiyo hemencecik hemde iz kalmıyoooooooo

arkadaşlar ben kendi yerimdede söyledim elma sirkesi cilt lekesine çok iyi geliyo gerçekten bir mucize hatta sivilceyi ben hep sıkarım dayanamam hemen ardından elma sirkesi sürüyorum hem geçiyo hemencecik hemde iz kalmıyoooooooo

Elma sirkesinin sivilcelere iyi geldiğini duymuştum. Ama sabahları aç karnına içildiği zaman diye biliyordum ben. Günde bir kez ayva çekirdeği maskesi yapmanın da önemi var tavsiye ederim.

Ayva çekirdeği ile salyangoz kreminin karşılaştırıldığını duymadım, fakat ikisinin de cildi tedavi edici yanlarının çok güçlü olduğunu biliyorum. Mucize olarak reklamı yapılan ayva çekirdeği kremi pek çok sebepten önemli artılara sahip. Benim sempati duymamın nedeni ise herhangi bir ticari amacının bulunmaması bir kaç adreste nasıl yapılacağını araştırdım. Sonunda ayva çekirdeği hakkında detaylı bilgiye sahip oldum. Başlarda pek etkisini duymuyorsunuz fakat sonraları iyileşme başladığını söyleyebilirim. Bu sebepten tavsiye ediyorum.

Son düzenleme:
Ayva çekirdeği tarifini arkadaşım uyguluyoduu bana da söylüyoduu süreklii o çok memnunduu
bende yapcam bu tarifi faydası olursa yazarımm:)))

Kızlar bence bu ayva çekirdeği gerçekten bir mucize yüzüm inanılmaz bir şekilde kötü olmuştu ergenlikte bile hiç sivilce çıkarmamış biri olarak deli oldum doktoro gittim hap krem kullandım yok banamısın demiyor şimdi bir karışım tonikle sabah akşam siliyorum sonra annem duymuş ve ayva çekirdeklerini suya islatmış getirdi baktım jel şeklinde Allahım hikmetine bak çekirdeklerden nasıl doğal krem oluşuyor diye bi şaşırdım sonra cildime uyguladım 20 dk beklettim ve yıkadım ilk seferde bile yumuşacık oldu üç dört kez daha yaptım sivilcelerim hala var yenisi çıkmadı ama derinde ucu olmayanlar var ama lekelerime iyi geldiğini hissediyorum yine uygulamaya devam edicem iyi geleceğine yürekten inanıyorum inş sürecimi yine paylaşırım.. iyi günler..

Çoğu kişi sivilcelerine iyi geldiğinden bahsetmiş fakat iz denen şey ne izi sivilice izi güneşe bağlı çil leke izleri bende güneş lekesi ve çil var ben onlar için kullancam şimdi hazırladım 3 gün beklettikten sonra başlıcam ayrıca ıhlamurunda tonik olarak kullanıldığında leklerin rengini açtığını ve cildi güzeleştirdiğini bi tv programında duymuştum

bende bugün sürdüm kızlar ilk defa ya ne kadar zamanda sonuç verir acaba kızlar bende güneş lekeleri ve hafif çil var kullanan birini tanıyorum çok memnun siz ne kadar sürede sonuç almaya başladınız acaba :26:

bu konuda kimse yokmu ya :KK14:

X