gebelik kesesinde embyoyu goremeyip sonra goren varmi?

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
kizlar 7 hafta 3 gunluk hamileyim keseyi gorduk icinde embryo yok 1 hafta sonra randevum var belki goruruz dedi doktor benim yasadigimi yasayan varmi keseyi gorup emryoyu gormeyen ve sonra goren???bir umut icin soruyorum bos gebelikten cok korkuyorum:KK43:(

Sevgili Mehay Bosuna Endiseye Kapilip Hem Kendini Hem Bebegini Uzme Benim De 7. Haftada Gorunmemisti.9. Haftada Gorebildik Bebegimizi Simdi Kocaman Oldu 18 Haftalik.karindan Ultrasonda Biraz Daha Gec Gorunuyormus.

canım bende hamileliğimde 7+2 diye gitmiştim ama doktor 6+2 olduğunu söylemişti yani geç döllenme olmuştu.ve bebeği önce göremedi.ben hemen kalp atışını duyalım dediğimde "daha bişey göremedimki" demişti.daha sonra çok minik gidip gelen bi nokta görebildi zar zor.hatta bebeği ölçemediği için keseden ölçüm yapıp haftamı belirlemişti.yani belki erken kalksam bizde görememiş olacaktık.o yüzden sen içini ferah tut bi haftayı kendine zehir etme.hele bi gir tekrar ultrasona bebeğinin pıt pıt atacağı kalbini göreceksin canım.

mehay canım benimde son adetim 12ekim benim hesabıma göre bebeğim 7haftalık diye doktora gittim geçen salı ama doktor bebeğimin 5haftalık olduğunu söyledi.karnımdan ultrasonla baktı ve sağ tarafımda sadece kese görünüyordu bu perşembeye tekrar randevu verdi 9gün sonra gel kalp atışlarını duyarız inşallah dedi ama içim içimi yiyo niye kalbi atmıyo yoksa boş gebelikmi diye elimde kesenin resmine bakıyorum sürekli Allahım bize bebişlerimizi görmeyi nasip et sağlıkla bebişlerimizin kalp atışını duymamızı nasip et.mehay bana yaz olurmu canım benim randevum perşembe ama sakın canını sıkma çünkü bebişlerimiz küçük

Sevgili Mehay Bosuna Endiseye Kapilip Hem Kendini Hem Bebegini Uzme Benim De 7. Haftada Gorunmemisti.9. Haftada Gorebildik Bebegimizi Simdi Kocaman Oldu 18 Haftalik.karindan Ultrasonda Biraz Daha Gec Gorunuyormus.

canim 7. haftada sadece keseyimi gorebilmistiniz yani icinde hafif bir beyazlik falan yokmuydu sen bana umut oldun birazda olsa.peki doktoruna sormusmuydun neden gozukmedi gozukmesi gerekmiyormuydu diye???

canım bende hamileliğimde 7+2 diye gitmiştim ama doktor 6+2 olduğunu söylemişti yani geç döllenme olmuştu.ve bebeği önce göremedi.ben hemen kalp atışını duyalım dediğimde "daha bişey göremedimki" demişti.daha sonra çok minik gidip gelen bi nokta görebildi zar zor.hatta bebeği ölçemediği için keseden ölçüm yapıp haftamı belirlemişti.yani belki erken kalksam bizde görememiş olacaktık.o yüzden sen içini ferah tut bi haftayı kendine zehir etme.hele bi gir tekrar ultrasona bebeğinin pıt pıt atacağı kalbini göreceksin canım.

canim peki kesenin capi kac gelmisti olctugundde???

canim birde sana vajinalmi bakipda gorememisti 7 haftalikken vajinalda gorunmesi lazim bana oyle bakti ama yinede gorunmedi embryo genelde milletin 4-5 haftalikken vajinalde gorunuyor :KK43:(((

canım benim,bunları düşünme şimdi sen,bebeğin üzülür bak...çok oluyo böyle şeyler,o kadar çok ki...geç döllenmedir muhakkak..kontrolünde mutlaka göreceksin bebeğini.

mehay canım benimde son adetim 12ekim benim hesabıma göre bebeğim 7haftalık diye doktora gittim geçen salı ama doktor bebeğimin 5haftalık olduğunu söyledi.karnımdan ultrasonla baktı ve sağ tarafımda sadece kese görünüyordu bu perşembeye tekrar randevu verdi 9gün sonra gel kalp atışlarını duyarız inşallah dedi ama içim içimi yiyo niye kalbi atmıyo yoksa boş gebelikmi diye elimde kesenin resmine bakıyorum sürekli Allahım bize bebişlerimizi görmeyi nasip et sağlıkla bebişlerimizin kalp atışını duymamızı nasip et.mehay bana yaz olurmu canım benim randevum perşembe ama sakın canını sıkma çünkü bebişlerimiz küçük

canim aynen seninki gibi elimde bos kesenin ultrason kagidina bakip duruyorum (agliyorum) hafif bir beyazlik gormeye calisiyorum umut olsun diye offf allahim ne zorr canim senin keseyi olctumu nekadardi capi?birde unutma persembe bana yaz babagini gorursen kalbini duyarsan olurmu???

canım benim arkadaşıma da oldu hiç merak etme sonradan gözüküyor içini ferah tut

findikici canim insallah ama hic umudum yok nedense hic tahmin etmemistim kesenin bos olacagini elimde ultrason kagidina bakip bakip agliyorum :KK43:(

sen hangi gün gideceksin canım? dua edicem sana....ama benim içim rahat inan ki...göreceksin bebeğini...kimi kadınlar adet olacağı gün bile hamile kalabiliyolar...senin de öyle olmuştur,o yuzden görünmüyordur,gör bak...

canim cuma gunu gidicem ama ben asilamayla hamile kaldim yani adetimin 13. gunuydu benimki erken gebelik degil gorunmesi lazimdi saolasin canim arkadasim allah razi olsun!!

mehay benim kesenin çapı 13.6mm seninki kaç?senin randevun nezaman cuma günümü ok ben sana yazarım perşembe günü

benimki 19.1 mm canim!!gorusuruz!!

canım benimki 17 mm iken 5+2 demişti doktor,bebek görünmemişti.ve kese günde ortalama 1,1 mm büyüyor.seninki 19,1 le nasıl 7,5 haftalık oluyor anlamadım.bence vaşka bir doktora daha görünmelisin.

benimki 19.1 mm canim!!gorusuruz!!

canım benimki 17 mm iken 5+2 demişti doktor,bebek görünmemişti.ve kese günde ortalama 1,1 mm büyüyor.seninki 19,1 mm ile nasıl 7,5 haftalık oluyor anlamadım.bence başka bir doktora daha görünmelisin.

kızlar boşuna ümitsizliğe kapılmayın inşallah görünecek bebişleriniz ama biraz güçlü olun canım herseyi kötü düşünmeyin herseyin hayırlısı diyin Ben inanıyorum bebişler görünecektir.

genciza sat 17 ekim hesapla ne cikiyor???peki seninki ikinci gidisinde kacti ve gorundumu????

X