Cilt Bakımı Ürünleri Tonik yerine Gl suyu..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
ay ben sirkemi allah korusun benim cildim promlemli kızarıklıklar oluştu nasıl korkmuştum

Gül suyu alcam ayrıca aktarlarda satılıyo. :S

Aktarlardamııfisfisfis Rosense aktarlardada varmı geçenlerde
Nükhet Durunun (kendiside rosense kullanıyormuş-yalancısıyım-) proğramında
bir bayan rosens yetkilisi seçkin eczanelerde satılıyor diye söylemişti
Bende eczanelerde görüyordum hep ama aktarda duymadım hiç
Yinede rosense almak niyetinde iseniz bi emin olun ister Omudur taklitmidir
Çünkü taklidine karşıada uyarmıştı o yetkili bayan

Aktarlardamııfisfisfis Rosens aktarlardada varmı geçenlerde
Nükhet Durunun (kendiside rosens kullanıyormuş-yalancısıyım-) proğramında
bir bayan rosens yetkilisi seçkin eczanelerde satılıyor diye söylemişti
Bende eczanelerde görüyordum hep ama aktarda duymadım hiç
Yinede rosens almak niyetinde iseniz bi emin olun ister Omudur taklitmidir
Çünkü taklidine karşıada uyarmıştı o yetkili bayan

bende bütün ürünlerinden kullandım diye bilirim......nemlendiricisi,göz kremi,tem .sütü,gülsüyu ,peelingi ,
ve maskesi var....2 aydır falan kullanıyorum....taklitmi gerçekmi bilemem ama aktardan aldım (hani doğal ürünlerde satan aktarlar varya, baharattan tutunda yaglar ve dogal kremlerde satan baharatçılar,bir takım karışımlar falanda satıyorlar...)ve ben çok faydalarını gördüm...cildimde lekeler vardı ciddi bir azalma oldu ama düzenli kullanıyorum çok,ama nemlendiricisi benim cildim çok kuru olduğu için yetmiyordu...günde 3 veya 4 defa sürüyordum..şimdi nemlendiricisi bitti yeni başka marka bişey aldım yerine ama temizleme sütü ve gülsuyundan vaz geçmem......eger taklidi varsa dikkatli olmak gerekir tabi.....birçok aktarda da gördüm hatta başka bir yerde bulamadım burda yaşadığım semtte.benimde içime bir kurt düştü şimdi.standı broşürleri,yetkili yerlerin telefonları falan vardı broşürde aslında ..taklitleri varsa nasıl anlarız acaba taklitlerin ve gerçeğinin arasındaki farkı bilen varmı???

Yazarken bir türlü aklıma gelmemişti ama şimdi bu msj üzerine google da bir baktım buldum Gülbirlik üretimi olacak(mış) yetkili bunu belirtmişti

İçinize şüphe gelmesin
Şimdi gülbirlik sitesinden rosensein bayiiliği olan yerlere baktım
Eczaneler parfümeriler ve baharatçılar da var
Bu baharatçılarda doğal ürünler satan aktarlardır
Yinede dikkat etmek babında aklımızda bulunsun

elimdeki bütün rosense ürünlerine baktım...gülbirlik üretimi hepsi,,,neyse....yinede dikkatli olmak lazım alırken taklitlere karşı....

bende rosense nin gül suyunu kullanıyorum.sabahları yuzumu yıkadıktan sonra sürüyorum. gülbirliğe ait bi ürün roense buyuzden kullanırken hiç tereddüt etmedim.%100 gül suyu...

arkadaşlar. rosense nin web sitesinden aklınızdaki sorulara cevap alabilirsiniz belki. ama bütün ürünlerin birebir taklidi yapılıyor artık yani gerçekmi sahtemi ayırmak güç olabilir.bilindik bir yerde almanızda fayda var.

bende rosense gül suyunu tonik niyetine kullanıyorum arkadaşlar ama arkadaşımın dediği gibi her yerde bulunmuyor istanbulda oturanlar için bakırköyde meydandan aşağıya inerken istanbul caddesini geçmeden daha sol tarafta erkul kozmetik var ben oradan aldım bilginize he fiyatıda çok cuzi 6 ytl. sevgiler....

arkadaşlar peki şu gül suyunu buz kalıplarına döksek sora sabahları yüzümüze buz şeklinde sürsek daha işe yarar mı acaba?hani kimşleri yüzüne buz sürüo ya

bende rosensenin gül suyunu kullanıyorum arkadaşlar ve çok memnunum bi arkadaş nerede bulabilirim demiş eğer istanbulda yaşıyorsanız bakırköyde meydandan aşağıya inerken solda erkul kozmetik diye bir yer var oradan alabilirsiniz fiyatı 6 ytl her yerde bulunmuyor bende tesadüfen buldum. sevgiler.

Rosense çoooook güzel..Bi öğrencim set halinde hediye etmişti.El kremi,parfümü,vazelin,temizleme köpüğü.Mis gibi de kokusu var.Tavsiye ederim.

bende de gülsaray ın var, hediye gelmişti ıspartadan. kesinlikle tonik devrini kapattım cildim için, gülsuyu şahane bir şey. hem çok guzel temizliyo, hem de yumusacık yapıyo, buzdolabında saklayın ama, dısarıda ekşir kızlar. ayrıca dolaptan alıp yuzunuze surdugunuzde inanılmaz bir ferahlık verıyor.

bende bi alip denemek isterim,
cok met ettiniz su gül suyunu,
bakalim burada bulabilecekmiyimki?...

kızlar banada cılt doktoru tavsıye etmıstı gül suyunu burda da gorunce yazmak ıstedım gercekten cılde ıyı gelıyor..

ben marketten aldım, sizler nerde bulabiliriz diye soruyosunuz ya, acaba ben başka bir gül suyu mu aldım diye düşünmeye başladım, eve gidince markasına bir bakayım.:eek:

otocının gül suyunu kullanın arkadaşlar özellikle bi etki yaratmaz gülsuyu sadece ferahlaır temizler cildi anadınızmı bacilerr

ben de rossense nin gülsuyunu kullanıyorum..oturduğum yerde bayisi var ordan alıyorum.. küçük fısfıslı kolonya şişeleri varya hani.. o şekilde yaptım.. biten kolonya şişesini değerlendirdim yani..
inanılmaz memnunum..sabah-akşam yüzümü temizleyip kuruladıktan sonra yüzüme sıkıyorum..
kesinlikle tavsiye ederim. .a.s

ya arkadaşlar bana rosensin gül suyu dokundu:çok üzgünüm: sivilcelerim daha da arttı iki şişe kullandıktan sonra acaba bundan mıdır ki die bıraktım ve cildim düzeldi.herkeste aynı etkiyi göstemeyebilir tabi ki. paylaşmak istedimsengözlerimebaksanab

X