Cilt Bakımı Ürünleri Tonik yerine Gl suyu..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
kızlar mrb bnde rosense gül suyunu kullanma istiyorum,cildim yağlı ii gelrmi?

arkadaşlar ben tretin kullanıyorum haftada 2 kere,ama burun kenarlarımda genişlemiş gözenekler var ve çok kötü duruyo,tretinin henüz onlara bi faydası olmadı.gül suyuyla temizlesem akşamları,acaba gül suyu gözenekleri sıkılaştırır mı?

bende aktardan öğrenmiştim gülsuyu tonik görevini görüomuş aynı şeymiş yani hem daha ucuz hem doğal

yaaa gülsuyu kullananlar yardıım yağlı cilde ii geliomu bu diorum kimse cvp vermedi şimdi boş yere gidip almayım????

yaaa gülsuyu kullananlar yardıım yağlı cilde ii geliomu bu diorum kimse cvp vermedi şimdi boş yere gidip almayım????

benim cildim karma, eczaneden almıştım rosense. doğal tonik diye kullanim dedim. ama memnun kalmadım. hiç yaramadığı gibi sağlıksızlaştırdı cildimi. ama acı badem sütü gerçekten çok iyi geldi. tonikten daha iyi temizliyor yüzü.

canımmm ..kıyamam yaa..kaydirigubbakcemile5bir zararını göreceğini sanmıyorum..içinde çok az miktarda badem yağı olduğunu söyledi bana rosense bayii satıcısı...ama rosense al..benim karma cildim..ben hergün rosense gül suyu ile silerim..zararını görmedim..:1rolleyes:

:CüvCüv:bende kullanıyorum arkadaşlar çok faydalı ,birde elma sirkesi deneyin sulandırarak oda çok faydalı.

gül suyu ben de kullanıyorum ama toniğin yerini tutmuyor haftada bir iki kez de tonik kullanıyorum ben

Ben de otacınınkini kullanıyorum, memnunum bir problem yaşamadım a.s

ben rosense almayı düşünüorum arkadaşlar fiyatı ne kdr bilen varmı??

Arkadaşlar bayadır gülsuyu kullanıyorum yüzüme... Başta gerçekten hoşuma gitti..
Fakat cildinde problem olanlar sakın kullanmasın derim. Bunun güneşe çıkmayla alakası yok. Ben güneşten korunmama ve dikkat etmeme rağmen cilt tonumda farklılılar oluşturdu..benneyaptımki Tabi her cilde aynı olacak die bi kural yok ..
Bence cildinde renk farklılıkları (güneştende olabilir),lekeler, cilt soyucu kremler yada ponza taşı kullananlar için :1no2:önermiyorum... En azından benim cildimde renk bozukluklarını dahada ortaya çıkardı...

rosensenin gülsuyunu bende beğeniyorum .. piyasadaki diğer gülsuları suyla seyreltilmiş olduğu için saf olmuyor.. ben 6 .00ytl ye almıştım .. şu anda az kaldı ..fiatı bazı yerlerde farklı olabilir..düzenli kullanıldığında burun üzerindeki gözenekleri bayağı sıkılaştırıyor..

kızlar başlığı görünce hemen paylaşmak istedim, belki yazan olmuştur ama vaktim dar olduğu için yazılanları tam okuyamadım.
derya baykalda izlemiştim, duyar duymaz yaptım, hala da devam ediyorum.
gülsuyunu buz kalıplarına döküyorum, her sabah ve her akşam gülsuyu buzunu yüzümde gezdiriyorum, inanılmaz iyi geldi cildime. çok ferah hissediyorum, ayrıca ışıl ışıl oluyor gerçekten.
bir de süt dökün demişti buz kalıbına, onu da yaptım, ancak fazla kullanamadım. aslında o daha iyi gelmişti ama çıkaramıyorum ki kalıptan sütü :) bi çıkarabilsem şahane olacak ama :)
öpüyorum sizi!

ben rosense temizliyici köpük gülsuyu nemlendiricisini aldım birişe yaramadı bide cildimi mahfetti benim cildim karma ve hassas bıraktım toplam 50ytl tutmuştu orjinal almıştım gülsuyunu kullanıyorum şimdi oda yazın çok daraldığımda vücuduğuma sprey şeklinde sıkıyorum :)

X