Cilt Bakımı Ürünleri Tonik yerine Gl suyu..

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

selayy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2007
142
3
arkadaşlar bi yerde okumuştum. cilde gül suyu çok iyi geliyormuş. nefise karatay bile cildini gül suyuyla temizliyormuş çokta pürüzsüz ve güzel bence yüzü. bende gül suyunu denemeye başladım. cildi yumuşacık yapıyor canlılık veriyor pırıl pırıl parlatıyor. nemlendirici sürmeye bile gerek yok kurutmuyor. bi deneyin bakalım beğenecek misiniz?

bu bildiğimiz gülsuları değil dimi kozmetik olanlardan sanırım en iyisi hangisi acaba malum çok tatlıt var

evet benim cildim de hassas,tonikler hep kızarıklığa sebep oluyodu.birkaç aydır gülsuyu kullanıyorum,hem iyi temizliyor hem de tahriş etmiyor.ama ben kullandıktan sonra nemlendirici sürüyorum yoksa kurutuyo.

yaklaşık 1 yıldır kullanıyorum gül suyunu ve çok memnunum gerçekten çok iyi geliyor,hergün kullanmayı ihmal etmeyin faydasını mutlaka göreceksiniz.ben o güllerin içinde büyüdüm arkadaşlar...

nemlendiriciyi sürdüğünüzde gerçekten kurutmuyor.ben rosensenin yüz yıkama jelini gülsuyunu ve nemlendiricisini kullanıyorum..normalde cildim kuru fakat gülsuyu kullandığım halde kurumadı çünkü nemlendiricisi işe yarıyor gerçekten akat ben bol bol sürüyorum nemlendiricisini..

nemlendiriciyi sürdüğünüzde gerçekten kurutmuyor.ben rosensenin yüz yıkama jelini gülsuyunu ve nemlendiricisini kullanıyorum..normalde cildim kuru fakat gülsuyu kullandığım halde kurumadı çünkü nemlendiricisi işe yarıyor gerçekten akat ben bol bol sürüyorum nemlendiricisini..

nerden aldın kıvılcımcım rosense ürünlerini ben bulamıyorum:sm_confused:

arkadaşlar bi yerde okumuştum. cilde gül suyu çok iyi geliyormuş. nefise karatay bile cildini gül suyuyla temizliyormuş çokta pürüzsüz ve güzel bence yüzü. bende gül suyunu denemeye başladım. cildi yumuşacık yapıyor canlılık veriyor pırıl pırıl parlatıyor. nemlendirici sürmeye bile gerek yok kurutmuyor. bi deneyin bakalım beğenecek misiniz?

denedim ve sonuç hüsran acayip kuruttu ve gerdi. Bir daha kullanmayı düşünmüyorum:1closedeyes:

nerden aldın kıvılcımcım rosense ürünlerini ben bulamıyorum:sm_confused:
canım burada bir alışveriş merkezi var ncity diye orada satılıyor..izmitte başka hiç bir yerde rastlamadım...orası sadece güllerden yapılmış ürünleri satıyor..çok güzel biryer...herşey rosense markasına ait..bende şans eseri buldum orasını..ve beni ürünlerinin doğal olduğuna gerçekten inandırdılar..şimdide peelingini alıcam..canımm ben oraya gittiğimde istanbulda nerde satıldığını sorarım ve sana bildiririm..eminim biliyorlardır..Şeniz

canım burada bir alışveriş merkezi var ncity diye orada satılıyor..izmitte başka hiç bir yerde rastlamadım...orası sadece güllerden yapılmış ürünleri satıyor..çok güzel biryer...herşey rosense markasına ait..bende şans eseri buldum orasını..ve beni ürünlerinin doğal olduğuna gerçekten inandırdılar..şimdide peelingini alıcam..canımm ben oraya gittiğimde istanbulda nerde satıldığını sorarım ve sana bildiririm..eminim biliyorlardır..Şeniz

fiyatı ne kadar peki canım????

Arkadaşlar başka bir konuda yazmıştım,burayada yazayım..benim formülüm de şu

gül yaprağı,su ve 3-4 kaşık elma sirkesi...

elinize geçen herhangibir gülün yapraklarını bir kavanoza koyuyorsunuz..sonra gül yapraklarının üzerini örtecek kadar su kouyorsunuz..ve elma sirkesinide içine katıyorsunuz...iki gün bekletiyorsunuz ve suyu gül yapraklarından süzüyorsunuz....ve bu suyu doğal tonik olarak kullanabilirsiniz....gerçekten çok güzel...

Arkadaşlar başka bir konuda yazmıştım,burayada yazayım..benim formülüm de şu

gül yaprağı,su ve 3-4 kaşık elma sirkesi...

elinize geçen herhangibir gülün yapraklarını bir kavanoza koyuyorsunuz..sonra gül yapraklarının üzerini örtecek kadar su kouyorsunuz..ve elma sirkesinide içine katıyorsunuz...iki gün bekletiyorsunuz ve suyu gül yapraklarından süzüyorsunuz....ve bu suyu doğal tonik olarak kullanabilirsiniz....gerçekten çok güzel...

sagol canım denemek lazım aslında .. hem elma sirkesi lekelerede iyi geliyomuş..a.s

evet angel,birde şu var aldığımız gül suları içinde ister istemez katkı maddesi olur..ama bu tamamen doğal gül suyu yerimseniben

X