grip oldum

deniz...

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2007
315
2
41
merhaba arkadaşlar 2,5 aylık bebeğim var ve aşı olmama rağmen grip oldum sanırım bebeğimedi geçti burnu tıkalı gözleri kızarık gibihalsiz biracıkta benden geçtiği için çok üzgünüm o kadar da sakınıyorum yaşaşyan varmı bitki çayı kullandınızmı ne gibi önlem alabilirim arkadaşlar senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

çok geçmiş olsun .açıkçası fazlada koruyabileceğini zannetmiyorum işin çok zor allah kolaylık versin...

çok geçmiş olsun..bende bebeğim 1,5 aylıkken misafirden nezle kapmıştım.3 gün kızım uyandığında maske ile baktım ona.ellerimide sık sık yıkadım.evi iyi havalandırıp odasını buharla yumuşatmıştım.yinede burnu tıkandı..dr serum damlatmamın yeterli olacağını söylemişti..1 hafta kullandım ve geçti..ilerlemedi yani.inşallah kısa zamanda atlatırsınız..ben kızıma anne sütü veremediğim için antikordan faydalanamıyor..eğer emziriyorsan daha kolay atlatacaktır..

merhaba arkadaşlar 2,5 aylık bebeğim var ve aşı olmama rağmen grip oldum sanırım bebeğimedi geçti burnu tıkalı gözleri kızarık gibihalsiz biracıkta benden geçtiği için çok üzgünüm o kadar da sakınıyorum yaşaşyan varmı bitki çayı kullandınızmı ne gibi önlem alabilirim arkadaşlar senağlamasenağlamasenağlamasenağlama

canım ya bişey soracağım şuanda salgın galiba bende öyleyim bebeğimede geçmek üzere ama sen nasıl grip aşısı yaptırdın bana yapmadılar bebek emiyor altı ayından sonra yapmamaı söylediler altı aylıktan önce yapmıyoruz dediler

X