Sakallı ipten perde

Yeliz

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Mart 2007
3.027
4
43
dsc01148ze1.jpg

bu resim netten.komşum örmeye başlamış sakallı ipten perde,halı,yatak örtüsü,yastık çocuk odası için turuncu,yeşil,krem üç renk kullanmış,duvarlarda yeşil zaten..ne zamana biter yada bitermi şüpheli bir durum...tatlicadiarzu

Sakallı ip bence çok kullanışlı. Bir arkadaşımın annesi nefis banyo takımları örüyor bu ipten. Bir de battaniye örmüş, bayıldım.
Ama ben en çok rengarenk kırlentlerini seviyorum. Çocuk ve yaşam odalarına renk getiriyor...

Son düzenleme:
çok güzel olmuş .daha ayrıntılı örneğini nasıl görebilirim.teşekkürler...

hepsi cok guzel durmus ama cekyat örtüsü yazin hic kullanisli olmuyor ,ona benzer bi koltuk ortum var kisin guzel sicacik ama yazin cok sicaklatiyor insani..emegine saglik perde olur ama tesekkurler :KK66:

dsc01148ze1.jpg

bu resim netten.komşum örmeye başlamış sakallı ipten perde,halı,yatak örtüsü,yastık çocuk odası için turuncu,yeşil,krem üç renk kullanmış,duvarlarda yeşil zaten..ne zamana biter yada bitermi şüpheli bir durum...tatlicadiarzu

Bunu kafaya taktım ben:)
Oğlumun odasını mecburen değiştiriyoruz..Şimdi ki geçireceğim odanın penceresi daha küçük,aslında böyle bişey yapsam yeni bir perde almaktan hem kurtulmuş olurum,hem de ne bileyim görünüşü hoş geldi bana..
YELİZ'ciğim bu perde hakkında bana biraz daha detay verebilir misin?
Yani komşun ördü ise:)

bakarken bile içim eridi elemeği güzel ama öylede güzel perdeler varki gözlerinize iyi bakın hanımlar sonra benim gibi kocaman gözlüklerin arkasından bakarsınız

Kıslar oğlumun odasına komşumla birlikte yaptık çok güzel oldu resmini çekir en kısa sürede ekliycem buraya...berşulem senin beğendiğini netten buldum bizim yaptığımız ondan değil ama bizimki daha güzel...

grnt020dz3.jpg

grnt033gu0.jpg

grnt034xg7.jpg

cep telefonumla çektiğim için net çıkmamış olabilir. foto makinem arkadaşımda olmazsa verdiğinde tekrar eklerim...

üst kısıma 5 parmak kadar delikli kafes örülüyor tığ ile.deliklerindende uzun püskül yapılıyor.biz çocuk odasının duvarları yeşil olduğu için bunuda yeşil ,turuncu,krem yaptık

bende kızımın odasına halı örmüştüm buiplerden bide perdemi yapsam acaba...

üstteki delikli kısmı komşum ördü tığ ile..deliklerin içinden ipleri tek tek geçirip püskül yaptım..o kadar hem hesaplı hemde çok güzel duruyor burada pek belli olmuyor..oğlumun odasına tül sordum 150 milyon tuttu.bunu 20 milyona mal ettik..ip için çeşitte çok istediğiniz rengi bulabiliyorsunuz.komşun kızlarının odasına yaptı o aralara boncuk taktı renk renk çok güzel oldu..bir ara onuda çekip ekliycem..

ne kadar güzel şeyler örmüşsünüz ellerinize sağlık.birinde görmüştüm sakal ipten kare parçalar örüp birleştirmiş,banyo ya paspas yapmış.yanlış söylemedim inşallah tek parçaydı.
bilen biri burada tarif etse ben de örebilsem çok sevinirim.

komşunun ellerine sağlık çok hoş görünüyo bu ipden banyo klozet takımıda öröyorlar bende örmek istiyorum ören arkadaşlar resimlerini koyabilirler mi acaba benim gibi yapmak isteyenlere fikir olur :eek:

Evet bu fikri ben de çok beğeniyorum. Yeliz sana bir tavsiyem var ben bunun yapılmışını gördüm . Ucuna bancuk takılıyor o zaman boncuklar ağırlık yaptığından daha düz duruyor hem de göze güzel geliyor.

X