sadece evli bayanlara !

Sudem

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2007
158
1
Arkadaşlar; şöyle bir evlilik hayatınızı gözden geçirin eşinizle mutlu en mutlu olduğunuz anlar ne zamanlar onunla en keyifli zamanlarınız hangi zamanlar ve bunu eşinize söylediniz mi ? yani hayatım seninle bunları yaparken çok keyif alıyorum şu şu zamanlarımızda seninle çok mutluyum, diye söylediniz mi ? yeter bu karamsarlık en mutlu anlarımızı hatırlayalım ARTIK...:1hug:

esimle mutlu oldugum anlar olmustur fazla surmemistir butun gun yada ogunu huzurlu ve mutlu gecirdigim olmadi biz cok didisiriz ( birbirimize olan sevgiden kaynaklanan didismeler bu ) mutlu oldugum anlarida soyleriz hic cekinmem ama mutlu oldugum zamanlarin en gec bir iki saat sonrasi nazardanmidir nedir biraz husranla sonlaniyo hep

en uzun mutlulugum onla evli olmam Şeniz

:nazar::nazar::nazar:

aynı avatar ve aynı meslek valla görünce bi an ben buraya ne zaman yorum yazdım dedim.. nane63 biz ikizmiyiz yoksa :1shok: sırnaşık şey

aynı avatar ve aynı meslek valla görünce bi an ben buraya ne zaman yorum yazdım dedim.. nane63 biz ikizmiyiz yoksa :1shok: sırnaşık şey

sırnaşık şeysırnaşık şeysırnaşık şey
Bu kadar tesadüf olur hayırdır inşallahyerimseniben

Tebrik Ediyorum Sizi Bende Eşimle çok Mutluyum Bu Allahin Bir Mucizesi Diye Düşünüyorum Belki Başka Sebepler De Vardir Biraz Kariştirmak Lazim. Neyse Beyaz Melek Allah Sonuna Kadar Mutlu Etsin Sizi Hepimizi...

X