Einiz iin ne yaptnz?

bebisim52

Tüm varlığım kızımmm...
Kayıtlı Üye
7 Aralık 2007
5.054
245
en son eşiniz için ne yaptınız yani onun hoşuna gideceğini bile bile peki hoşuna gittimi.Şeniz

kendilerini nekadar iyi hissediyorlar dimi onlar için birşey yapınca çocuk gibiler valla.

evet gercekten oyle ınankı benden çok sevındı ben begenmez dıye tahmin ettım ama bırde haftaya kızıla boyatırsın demezmı bende sasırdım :)

seninkidemi kızıl seviyor benim başımdada var ama kızıla çok zor bakılıyor başkasında hoşuma gidiyor ama kendimde bakamıyorum bende diyorumki aşkım kızıla boyatırsam bak masraf çok yaparız.ama sarıya boyattım mı 2-3 ayda bir diyorum onu kandırıyorum napım üğzülmesini istemiyorum.

ben de söyliyeyim ben bugün eşime çocuk gibi davrandım ve çok hoşuna gitti.

Ne zamandır beğendiği ama borç ödediğimiz için alamadığımız bir kazak vardı. Onu aldım çok sevindi. Ama sonra kızdı ne gerek vardı diye.

msn de konuşurken kızdırdım......oda beni sinirlendirmeseydi.......alla allaaaa

dün akşam masaj yaptım. her akşam omuzlarımı ovarmısın deyip durur bense yapmam,içimden gelip yapınca pek hoşuna gitti. tabi sonunda şimdi sıra sende birazda sen ov omuzlarımı diyene kadar:)

ay bende az önce masaj yaptım ama beli rahatsız fıtık var oyüzden birdeee mantı yaptımm

önce benim için o birşey yapsın sonra bende birşeyler düşünürüm:)))))))))

Kizlar Valla Ben Bu Gün Onun Için Dağinik Kiyafetlerini Topladim Ay Akşam çok Sevinicek Genelde Kendi Yapmak Zorunda

bugun eşim ıcın nemı yaptım.ben onun ıcın hergun bırşeyler yapıyorum zaten eşim benım ıcın ne yapmış desek daha uygun olurdu

biz sabahtan aksama kadar onlar icin ugrasiyoruz ama onlar bizim icin hic bir sey yapmiyor,esleriniz size ne yapti bugün olsaymis gercekten de

X