Suudi Arabistan Paylasim Alani(Tanisma)

eylul77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2007
1.322
33
merhabalar ben yeni uyeyim suudi arabistanda yasayan arkadaslarla tanisip guzel vakitler geciririz insallah a.s.a.s.

merhaba kumsall bende seninle tanismayi cok isterim ciddede yasiyorum bende yolun duserse bu tarafa beklerim canim

selam kumsall yeni yil hepize saglik huzur bolbol kazanc ve sabir getirsin insaalah sevgilerimle

hamra canim diger sayfa silinmis burdan gorusuruz yine insaallah:teytey:

merhaba canim iyki varsin bu siralar fazla giremedim siteye gorusmek uzere

merhaba eylül.nasılsın canım.tesekkür ederim.yeni yıl sanada hayırlı ugurlu gelir inşallah.uzun zamandır nete giremiyodum.görüsemedik bir türlü.ben gecen sene ciddeye gitmiştim.bir hafta kalmıstım.orda dayımlar ve kuzenlerim var.bende seni riyada beklerim.umarım yolun bu tarafa düser.gelirsen cok sevinirim.bu sene izne gitmiyormusun eylül.ben kısmetse mayıs sonu gidiyorum 3 aylıgına.görüşmek üzere öpt canım

merhaba kumsalll riyadi merak ediyorum ama baya uzak insaalah bir gun gelirim turkiyeye yazin gidebiliyorum anacak okullar haziranda kapaniyor 3 ay kaliyorum akrabalarina gelirsen gorusuruz insaallah bu arada nerelisin kumsall gorusmek uzere opt canim

Ne güzel yaa.Kızlar en kısa zmnda oralara gitmek istiyorum ama zor gibi.off:KK43:(
Arapça da bilirsiniz siz şimdi ne güzel,bnmde var.Burdan konuşuruz:KK70:

Ne güzel yaa.Kızlar en kısa zmnda oralara gitmek istiyorum ama zor gibi.off:KK43:(
Arapça da bilirsiniz siz şimdi ne güzel,bnmde var.Burdan konuşuruz:KK70:

merhaba seyma ins gelirsin buralara ama sadece ziyaret icin yoksa burda yasamak kolay degil canim bana gore ayrica arapca bilmiyorum ben bazi kelimelewri tek tuk gorusmek uzere:teytey:

X