Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç dökülmesine karşı Placenta Şampuan

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
sevgili nefertari , sen bu şampuanı önceden kullanmışsın şuanda kullanmıyorsun sanırım dökülme varmı şuanda da ?? ben de bitkisel karışımlar denedim saçıma gerçi 2 kez yaptım ama bi işe yaramadı halen dökülüyolar ve çok cansızlar,bir de uçlarına perma yaptırdım istedimm gibi olmadı şimdide sürekli ütülüyorum kendim etim kendim buldum ..:1no2:

merhaba çok sagol bu şanpuanı deniyeceğim adı duymamıştım egzanelerde pek bulunmuyor her şanpuan sipariş üzerine geliyor sagol canım

benimde saçlarım aşırı derecede dökülüyor sağol bu bilgiyi bizimle paylaştığın için en kısa zamanda bende deniycem:)))))

denenebilir teşekkürler.ben eşim için almayı düşünüyorum umarım faydası olur. sonuçlarını yazarım yarın bir alayım önce:)

sevgili nefertari , sen bu şampuanı önceden kullanmışsın şuanda kullanmıyorsun sanırım dökülme varmı şuanda da ?? ben de bitkisel karışımlar denedim saçıma gerçi 2 kez yaptım ama bi işe yaramadı halen dökülüyolar ve çok cansızlar,bir de uçlarına perma yaptırdım istedimm gibi olmadı şimdide sürekli ütülüyorum kendim etim kendim buldum ..:1no2:
evet nefertaricim şimdi nasıl saçların.bu tip ürünler kullanırken saçlar güzel oluyor ama sonrasında dökülme devam ediyor diye duymuştum.bioxcin kullandım, onda da öyle oldu.kullanırken çok güzeldi saçlarım bırakınca yine dökülmeye başladı.

beltincim saçı yağlandırma sorunu var mı peki? benim saçlarım çok yağlı ve saçı yumuşacık yapıyo demişsin ben de almayı düşünüyorum ama inş yağlandırmaz.

evet nefertaricim şimdi nasıl saçların.bu tip ürünler kullanırken saçlar güzel oluyor ama sonrasında dökülme devam ediyor diye duymuştum.bioxcin kullandım, onda da öyle oldu.kullanırken çok güzeldi saçlarım bırakınca yine dökülmeye başladı.

Bu konu hakkında bilgim yok canlarım.Ama sanmıyorum yani.

Evet bende hamileyken başlamıştım bu şampuanı kullanmaya.Üstelik benim permadan yanmış ve uçları kırık kırık olduğu için uzaması durmuş saçlarım vardı.Gerçektende dökülmeyi durdurdu ve saçlarım bayağı bi uzadı kestirmememe rağmen.

Ama ben içine çam terebentin yağı e vitamini ve badem yağı karıştırıp öyle kullanmıştım.Bide saçlarımı çok kuruttuğu için(zaten yanık kuru kuru idi) yıkadıktan sonra mutlaka lorealin yoğun nemlendirici kremini kullanıyodum.İkisi bir arada saçlarıma çok iyi geldi.Şimdi yanmış yerler bile yok nerdeyse.(loreal iyi geldi sanırım oralara)

Bir de geçen ay bitti.Eşim gitmiş marketten panten almış koca bi kutu.Mecburen bitsin diye onu kullanıyorum.Dökülme başladı yavaş yavaş yine.Ama bitince yine plasenta şampuana geri dönücem.Sonuçta doğal bir ürün.Market tipi şampuanlarda çok fazla kimyasal var...

Bu konuda haklısınız...Kullanınca devamlı kullanmak lazım ben o hatayı yaptım bıraktım:mymeka: Biraz strese bağlı olarak bayağı bir dökülme oldu bende bu aralar yeniden almayı düşünüyorum ya da Bioxcin alırım bilmiyorum ama devamlı kullanılıacaksa oldukça iyi bir şampuana.s

canım bütün eczanelerde bulabiliriz herhalde değilmi
bendede saç dökülmesi varda
bende denemek istiyorum

bende saçlarım dökülmesi nedeniyle doktora gittim.sanki hergün dahada artıyordu doktor kan testi istedi önce vitamin eksikliği gibi bir nedenden olabilirmi ona bakıldı önce.bir problem yoktu.bunun için ilaç verilemeyeceğini ancak şampuan önerebileceğini soyledi.denemekten ne çıkar diye düşündüm aldım ve memnun kaldım dökülme giderek azaldı kısa zamanda.belki benimkide arkadaşların işine yarar diye diğer arkadaşlarınkine ek olarak paylaşmak istedim.çinko çok önemli.ismi:sedolin 10 ytl eczanelerde bulunuyor talimatı üzerinde zaten.:teytey:

Ben gittim şimdi dermatoloğa muayene oldum.Otacının bitkisel şampuanına karışımlar yazdı evingen bepanthen falan da var bunun içinde bugün gidip alıcam ve 1 ay sonra kontrolo gidicem..Tüm şikayetlerimi anlattım böyle enteleyle cartla curtla oalcak iş değil arkadaşlar ben 2 haftadır kullanıyorum enteleyi daha beter yaptı valla paramda boşa gitti üstelikk..:KK43:(

Ben gittim şimdi dermatoloğa muayene oldum.Otacının bitkisel şampuanına karışımlar yazdı evingen bepanthen falan da var bunun içinde bugün gidip alıcam ve 1 ay sonra kontrolo gidicem..Tüm şikayetlerimi anlattım böyle enteleyle cartla curtla oalcak iş değil arkadaşlar ben 2 haftadır kullanıyorum enteleyi daha beter yaptı valla paramda boşa gitti üstelikk..:KK43:(

herkesin bünyesi farklı demek ki canım.ben de 2 aydır entele kullanıyorum normalin 2 katı hızlı uzadı, dökülmem de azaldı.ya kızlar ben bu şampuandan almak istiyorum ama dökülmem çok yok.hem doğal olduğu için hem de saçımı çabuk uzatmak istiyorum onun için.fiyatı da uygun.ama kullanmayı bırakırsam yarın bir gün saçım daha çok dökülür diye korkuyorum.kararsız kaldım.sizce alsam mı?

bende saçlarım dökülmesi nedeniyle doktora gittim.sanki hergün dahada artıyordu doktor kan testi istedi önce vitamin eksikliği gibi bir nedenden olabilirmi ona bakıldı önce.bir problem yoktu.bunun için ilaç verilemeyeceğini ancak şampuan önerebileceğini soyledi.denemekten ne çıkar diye düşündüm aldım ve memnun kaldım dökülme giderek azaldı kısa zamanda.belki benimkide arkadaşların işine yarar diye diğer arkadaşlarınkine ek olarak paylaşmak istedim.çinko çok önemli.ismi:sedolin 10 ytl eczanelerde bulunuyor talimatı üzerinde zaten.:teytey:

Bende 20 igne aldım bir işe yaramamıştı ama durmadı dökülmem SOnra bu şampuan iyi geldi şutarafagitti

canım benim de saçlarım dökülüyor doktora gittim tiroid hastası olduğum içinmiş ..acaba benim de işime yarar mı...yinede bir doktora danışıp öyle alayım bari...teşekkürler yinede bilgilendirdiğin için...a.s.

benimde hipotroid problemim var.zaten ortadan tamamen kaldırmıyor dökülmeyi.oldukça belirgin biçimde azalttı benimkini.dilerim seninde işine yarar.

-------------------------------------------------------

Selamlar
Bu şampuanin Ayni Zamanda Ampül Kürü Filan Da Var Mi??

yok sadece losyonu var. restorex ve bioxin de kür olayı var. birde novanordisk firmasına ait tea tea (sanırım böyle bir şampuanı daha var ama bence placentanın kendisi daha iyi losyonla kullanırsa daha iyi sonuç verir.

bir çalışan olarak birçok formülü denedim. placentayı uzun süre kullandığımda Bursa'da lüks bir kuaför saçınız ne kadar güzel parlıyor deyip hayret etmişti.

şimdilerde foltene kullanıyorum zaten sadece ikisini kullanıyorum. biraz pahalı oluyor ama tek ben kullandığım için uzun süre gidiyor.

X