Rahim ağzı yaraları, tedavi ve tercübesi olanların paylaşım alanı..

Meraba bende saglikocagina spiral taktirmak icin gittigimde rahim agzinda yara oldugunu ogrendim hemsirede yaktirmak yada dondurmak gerek dedi adetim 10 12 gun suruyor yaradan dolayimi uzun olur bel agrimda cok oluyor doktora gitcem ama korkuda var ne yapiliyor doktorda tahlil falan mi cvb yazarsaniz sevinirim oglumda 2 sene spiral kullandim ondan bu yana hep 10 gun suruyor cikarttirdim hamile kaldim simdi 1 yasinda kizim var 1 sene boyunca 3 aylik korunma ignesi vurundum o yuzden adet olmuyordum ignenin etkisi gecince adet oldum

Slm kızlar benim yaram vardı yakıldı bir ay oldu dün . Bugün regl oldum . Ama kan gelmiyor siyah birşey geliyor hafif kanlı . Anlam veremedim acaba yaramı düşüyor . Siyah ama korktum bilen yada böyle birşey yaşayan varsa acil cevap verebilir mi 12 gün sonra kontrolum var hemen mi gidim bilemedim

Bayanlar bi şe sorucam bu yara vajinal muayene esnasında mutlaka belli oluo di mi?
Ben de vajina dışında küçük pütür pütür bi şe var ama bi kaç tane doktora gittim sorun yok dedi vajinal siğilden şüphelenmiştim onu da yok dediler. Ben biraz pimpirikliyim galiba.
Merhaba,
Son durumunuz nedir acaba? Pütürler geçti mi? Benim de diş yuzeyde pütürlükler var, bi sürü. Dr asit ve camera ile taradi, vulva yüzeyini, ama bir şey yok dedi onlar için. Benim cildim pürüzsüzdü, hatta popo alt kısmında da pütürlükler var. :KK43:

Selam kizlar.rahim ağzı yarası yaktırıp rahim ağzında darlik olusan varmi. Ben yaktirdim 2 sene sonra rahim filmi icin gittim dr kesinlikle rahim ağzı açılmıyor cekemem filmi dedi acaba nasil duzelir tamda tupbebek yaptiracakken cok kötü oldu bu

X