Acaba hamile miyim?

ranagul

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2007
92
0
44
arkadaslar tum hamilelik belirtileri var bende goguslerimde sislik oldu karnim belim muthis ariyor sik sik wc ye gidiyorum bir hafta var adetime daha fakat duramiyorum gunler gecmek bilmiyor szinle paylasmak istedim.acaba hamilemiyim adete ir hafta kala belli olurmu acaba :1hug::1hug::1hug::1hug:

mrb ranagül.Bunlar adet belirtileri de olabilir.Çok fazla kendini ümitlendirme.Ama umarım hamilesindir.Test yaparsan mutlaka müjdeyi bize de ver.

evet adet belirtiside olabilir hamilelikte.sen dişini sık bi kaç gün daha dayan.inşallah hamilesindir

inşallah dilediğin gibi hamişsindir canım mutlu haberlerini alırız dilerim inşallah

her bünyede farklı tepkiler oluşabiliyor, umarım hamişsindir ve mutlu haberlerini alırız burdan, olmazsa da üzülme, öbüray olur, anne olma yoluna çıkmışsın bir kere, durmak yola devamm :)))

seni ümitlendirmek istemem ama bana kalırsa hamilesin ve bildiğim kadarıyla kan testiyle bunu şu an öğrenebilirsin ama idrarda çıkmayabilir!

hamilelik belirtileri bunlar ama adet de olabilir sen içini ferah tut.inşallah müjdenide alırız burdan.

evet canım hamilelik belirtileri ama biras daha bekle istersen ben adetime 6 gün kala kanda baktırmıştım çıkmamıştı.hayırlısı olsun

ozgeciim sen ferah tut icini psikolojiktir bu soylediklerin biz kac aydir ugrasiyoruz olmuyo bebek ama her ay bi psikolojik belirtiler yasiyorum bakalim bu ay ne olcak bu kulube uye oldum ve iyi ki de olmusum dertlesiyorum sikintilarimi sende hosgeldin aramiza bakalim ileriki gunlerde ne olacak haberleselim mutlaka olurmu

arkadaslar tesekkurler yorumlarinizicin iyiki varsiniz ben kanadadayim ve inanin dertlesecegim hic kimse yok burda her belirtimde muhakkak haber verecegim insallah hamileyimdir cok istiyorum en azindan burda onunla olmak bana iyi gelecektir dualarinizi bekliyorum gorusmek uzere

ranagül inşallah hamilesindir canım . ben de senin gibi gün sayıyorum bakalım ne olacak.

arkadaşlar ben yeni üye oldum herkese merhabalar size bir şey danışmak istiyordum anladığım kadarı ile bu konuda oldukça bilgilisiniz umarım bana da yardımcı olursunuz nişanlımla prezervatifle korunuyorduk ancak son ilişkimizde prezervatif yırtıldı nasıl oldu hala bilmiyorum hep kullandığımız markaydı :KK43:( o gün de hamile kalma riski yüksek bir günümdü 24 saat içinde talimatına oldukça uygun bir şekilde preven (ertesi gün hapı) aldım ve o ilişkiden 14 gün sonre regl olmam gerekiyordu (yani dün) ama olmadım ancak 3 gündür hafif hafif regl sancısına benzeyen sancılar geliyor arada sizce bu gecikme hapın yan etkisi midir? bunun dışında göğüs büyümesi baş dönmesi vs. yok bugün de dayanamadım kanda beta hcg testi yaptırdım 0.1 çıktı test sonucum geç çıktığı için doktor gitmişti ve yorum alamadım :KK43: sizce test için daha beklemeli miydim? test sonucuna güvenebilr miyim yani ne düşünüyorsunuz hamile olabilr miyim sizce? çok zor durumdayım nişanlımla mayıs ayında evleniyoruz ama hamileysem şimdi her şey maffolacak :KK43:( inşallah beni ayıplamadan yardımcı olursunuz :KK43: :çok üzgünüm:

a.s Özgecim bende yeni üyeyim ve 6 haftalık hamileyim, benim bu ertesi gün hapı hakkında pek bilgim yok ama eğer adet günün geçti ise bence bide şu eczanelerde satılan testleri dene ben ilk test yoluyla ögrendim. Umarım sonuç istediğin gibi çıkar... a.s

slm özge şimdi kızkardeşime sordum kendisi eczanede çalışıyo ve ilaçlar hakkında bilgi sahibi, söylediğin marka (preven)kesinliği hakkında bilgisi yok ama diğer ertesi gün haplarının %99 önlediğini söylüyor tabiki yinede ALLAH (c.c) bilir canım...

arkadaslar cok uzgunum ve olmadigim kadar siddetli bir adet geciriyorum bi sonraki aya kaldim artik cok uzgunum ozgecim senin adina sevindim gelecekte mutluluklar seninle (beraberinde bizimlede yani hepimizle tum arkadaslarla )olur insallah bye

kızlar yaa merhabalar benim adetim 2 gün oldu geçiyor yarın kan test yapsam çıkarmı acaba?????

sevgili ranagül üzme kendini ben 1,5 yıl uğraştım hamile kalmak için.sen Allahtan ümidini kesme senin içinde hayırlısını verecektir.inancını kaybetme ve stres yapma.

Slm canım.umarım gönlünce olur herşey.Gelelim soruna.Ben yeni hamile biri olarak cevap vermek istedim.adetine günler kala bunu anlamak çok zor.çünkü bu belirtiler adet belirtilerinde olabilir,psikolojikte olabilir , gebelik içinde olabilir.Bunu çok merak ediyorsan kan testi yaptır canım.En garantisi o.Mesela kimilerinde hiç belirti olmaz.benim öyle oldu.çok şükür rahat geçiriyorum.umarım iyi haberlerini alırız canım.

evet canım hamilelik belirtileri ama biras daha bekle istersen ben adetime 6 gün kala kanda baktırmıştım çıkmamıştı.hayırlısı olsun

canım 6gün kala kan tahlili yaptırmışsınya çıkmamış peki hamilemiydin , bende yaptırdım çıkmadı da adetime 1 gün var

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım Bi kaç gündür kyifle takip ediyorum Bendede hamilelik belirtiler fazlasıyla var ama adet günüme 2 gün var sabırsızlıkla bekliyorum Belirtiler mide bulantısı bazı şeylerden tiksinme bel bacak ağrısı bazen de başımın döndüğünü hissediyorum ama bu mide bulantısı acaip bi bulantı sizce?

Merhaba arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım Bi kaç gündür kyifle takip ediyorum Bendede hamilelik belirtiler fazlasıyla var ama adet günüme 2 gün var sabırsızlıkla bekliyorum Belirtiler mide bulantısı bazı şeylerden tiksinme bel bacak ağrısı bazen de başımın döndüğünü hissediyorum ama bu mide bulantısı acaip bi bulantı sizce?

hosgeldin canım aramıza inşallah hamişsindir,paylaşımlarını bekliyoruz:dance:

X