Anket Size göre sevgiyi anlatan çiçek hangisi?

Size göre sevgiyi anlatan çiçek hangisi?

• Ankete Katılan
    101
bence zambak..
ama başka olasılıklarda var ben oyumu diğer olarak kullndm ama orkide de olabilir.....

Tabii ki kırmızı gonca gül..:asigim:

Sana olan aşkım, bu güller gibi alev alev, taptaze..jeyyar

Bu gonca güller gibi birlikte açıcaz, birlikte yanıcaz ... der gibi gelir bana kırmızı güller..:asigim:

Tabii ki kırmızı gonca gül..:asigim:

Sana olan aşkım, bu güller gibi alev alev, taptaze..jeyyar

Bu gonca güller gibi birlikte açıcaz, birlikte yanıcaz ... der gibi gelir bana kırmızı güller..:asigim:

Aynen...yerimseniben
benım ıcınde kırmızı bır gül..:asigim:

Bence sevgiyi papatya en guzel anlatir..Masumane... beyaz... saf....
Askida kirmizi gul..

Çiçeklerin hepsi birbirinden güzel.
Heleki sevgiliye sunalan çiçek ne olursa olsun çok şey anlatır ve alan da bunu bilir diyorum.:1hug:

Ammavelakin benim için kırmızı gonca güllerin yeri ayrıdır. (Kocam hep gül verdiği için yerimseniben )

hepsi çok güzel çiçekler ama ben gülün sevgiyi anlatan çiçek olduğunu düşünüyorum...

Bende gül dedim ama bütün çiçeklere bayılırım canımcım.........a.s.

bana göre tüm çiçekler sevginin aşkın içinde var hepsi sevgiyi anlatıyo,papatya saflığını,gül asilliğini,orkide farklılığını,sümbül narinliğini böyle böyle devam eder,ben bir çiçekle simgeliyemedim hepsi diyorum:asigim::eek:

kıpkırmızı bir gül :asigim:

sevgilim bana gül almayalı çok oldu çok monotonlaştık üzülüyorum senağlama

Her çiçek kişiye olan sevgiyi anlatır..Yeter ki içten gelerek,severek verilsin karşındakine:))
Tercihim papatyadır..

beyaz yada kırmızı lale ama henuz gelemdı cunku esım laleyı yazın aramaya cıkmıs kıs cıcegı oldugunu bılmıyordu beklemekdeyım

bence papatya çünkü doğal,içten,o anda hisedilenleri ifade eder hele hele kır papatyası en içten duyguları ifade eder yapmacıksız hemdea.s.

X