Lekeler, Çiller Yüzdeki çiller için ne yapmalı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

silvana

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
14 Ocak 2007
9
0
slm arkadaslar,yüzde sonradan oluşan çiller için ne yapılması gerektiğini bilen var mı?

canım leke ve çiller için bu tarifleri kullanabilirsin uzman olarak öneririm:1yes2:
Çiller için,

Malzemeler

Keten tohumu
Keten tohumu kaynatılır suyu ile cilde masaj yapılır çillere ve lekelere maske olarak uygulanır

Malzemeler

Krem
Limon suyu

Herhangi bir kreme birkaç damla limon suyu ekleyip cilde sürün. Lekelerin oluşmasını engeller.

tsk edrm nancy,mutaka denıcem, bır de Çil fazıl dıye bır sey varmıs,kullan dıyorlar , ne dersın?

silvana bence dermatologa git,soymak için bi krem verir o sana. veya da peelinge git der çok fazlaysa. çünkü bitkisel tedaviler çillerde çok başarılı olmuyo bildiğim kadarıyla

tsk edrm nancy,mutaka denıcem, bır de Çil fazıl dıye bır sey varmıs,kullan dıyorlar , ne dersın?

çil fazıldan bende aldım ama kullanmadım daha.. yazın kullanıcam... çok işe yarıyomuş. benim halamlar kullanmış gençken, işe yaradığını sölediler..eczaneden aldım ben..

SUNA DUMANKAYA NIN GÜZELLİK SIRLARI INDAN :

Cillerini sevmeyenlere

Malzeme: Keten tohumu Uygulama: Keten tohumunu kaynatın, suyu ile cilde masaj yaparak çillere ve lekelere maske olarak uygulayın.

ama ben söylim bazi insanlar cillere sahip olabilmak icin husisi yüzlerine kalemlerle nokta boyuyor. :KK66:)))))

yesil cay bal limon suyu ve zeytin yagi karisimi tavsiye ederim

ya bu çil fazıl cildi inceltiyomuş araştırdım ama kimse memnun değildi.yani çillere çözüm sağlamıyormuş.sadece oluşum unu önlüyormuş.ama tabi kullanan arkadaşalr olursa buraya yazsınlar sonuları lütfnn

çil fazılı ben senelerden beri kullanıyorum.. cilde bir zararı yok..çilleri geçirmiyorda, yanlız çoğalmasını engelliyor yüze canlılık veriyor.. ve makyaj temizliyicisi gibi özelliğide var cildi iyi temizliyorr..

çil fazılı ben de kullandım uzun süre ama çillerim hiç geçmedi.Çok da yağlı bir krem.

ya lütfen biri bişi sölesin bu çillerimden kurtulmak istiyorum.alweyna nasıl bişi kullanan varmı çiller için lütfen yazın arkadaşlar.herşeyi denedim işe yaramadı

kızlar bu gibi şeyleri hamileyken cilde tatbik edince zararı olurmu?

zararalrı olur hamileyken kullanma öyLE hap dı
krem di vsç özellikle kmsayasal şeyleri kullanma hiç

merhaba arkadaşlar, bende de biraz var. kış geldimi azalıyor, baharın ilk güneşleri vurdumu artıyor. fazıl çil kremini kısa süre kullandım, ama eczacı çilleri yok etmez, yenilerinin oluşmasını önler demişti. Başka sayfalarda taze çilek demişler. Kullanıp da faydasını gördüğümüz şeyleri paylaşalım bence. bunları denemekte fayda var

arkasdaşLAr
bnm bi arkadaşımın arkadaşının yüzü yanak bölümü
full çille kaplıymış çokmuş yani
almanyada falan amcası araştırmış bi krem bulmuş denize
girerken sürülüyomuş ve denizsuyuyla tevadi oluyomuş şimdi kızın çillerinin
ççoğu gitmiş ayrıca türkiyede de bulunuyomuş bi krem
arkadaşım öğrenicek mutlaka buraya yazıcam
inşallah bu keisn bi çözüm olur.
ben bunu mutlaka denicem

Kızlar ben çillerim için dr.a gittiğimde dr. bana bunun çözümünün olmadığını,
sadece çoğalmasını ve koyulaşmasını engelleyebileceğimi
ve bununda tek yolunun güneş koruyusu kullanmak olduğunu söylemişti.
Evet peelig ya da soydurma gibi yöntemler var ama kesin sonuç değilmiş
Ben bunu duyduktan sonra çillerle mücadele etmekten vazgeçtim
mecbur kalmadıkça güneşe çıkmıyorum ve güneş kremimi düzenli kullanmaya çalışıyorum.

X