Lekeler, Çiller Yüzdeki çiller için ne yapmalı?

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları
Daha önce verildimi bilmiyorum ama kuzenim kuru kahve ve limonla peeling yapar sürekli yüzüne.
Çilleri eskisi kadar yoğun değil gerçekten.

bende de çil var arkadaşlar çok yontem denedım kaybolmaları için ama sadece renkleri açıldı bıraknca tekrar eskı halıne donduler sanırım bunlardan kurtulmanın bır yolu yok:KK43:kimileri çok yakıştığını soyluyor ama ben hiçte oyle olduğunu düşünmüyorum uff sıkıldım artık çillerimden

çil ilaçları var hepsi işe yararmı bilemem ama teyzem ben ilk okul bire giderken yıllar önce çilleri için bir krem kullanmıştı ozam çil kremi yeni çıkmıştı şuan teyzemin çilleri yok oradan biliyorum bunu kullanabilirsin

kendimi bildim bileli çillerim var ne yaptıysam gitmedi :KK43: allahtan sadece burun üzerinde açık renkli ve küçük

selamlar az önce tvde birsey duydum hemen yazayim dedim nettede arastirdim gercekten iyimis..ömer coskunun tv de programinda gördüm bayanin biri aradi cocuklugumdan beri cil sorunum var ne yapmayalim dedi,ömer coskunun cevabi söyle;
hodan yagindan bahsetti yüzdeki hertürlü leke,cil icin birebir dedi ayrica bunu kullananlar kirisiklik ne bilmez dedi(tabiki herkes kirisacak ama belkide zamani uzatir)
daha sonra,bir tatli keten tohumunu ögütülmüs olacakmis kendiniz ögütün dedi bir litre suda 10 dakika kaynatin hergün cillerin oldugu yere mesaj yaparak uygulayin dedi faydasini görürsünüz dedi..
ben bu hodan yagini nette arastirdim bir kisinin yorumu "resmen 10 yas genclestim".
ben kullanmadim ama insallah bulabilirsem yurt disindayim alip kullanacam zarari gelecgini sanmiyorum..insallah daha önceden kullanan olurda yazar etkilerini bizde görürüz

leke sivilce çillerde ben de aktara gıttım bana nar çekirdegi krem tavsiye etti. oda senın dedıgın gıbı ıcerısınde nar cek. yagından harıc olarak kantoron ve hodan yagı oldugunu soyledı. arastırmam lazım demıstım. demekkı adam dogru solemıs etkısı konusunda. arkadaslar belki çilleri olanlar için faydalı olabılır. nar çekirdegi kremi.

selamlar az önce tvde birsey duydum hemen yazayim dedim nettede arastirdim gercekten iyimis..ömer coskunun tv de programinda gördüm bayanin biri aradi cocuklugumdan beri cil sorunum var ne yapmayalim dedi,ömer coskunun cevabi söyle;
hodan yagindan bahsetti yüzdeki hertürlü leke,cil icin birebir dedi ayrica bunu kullananlar kirisiklik ne bilmez dedi(tabiki herkes kirisacak ama belkide zamani uzatir)
daha sonra,bir tatli keten tohumunu ögütülmüs olacakmis kendiniz ögütün dedi bir litre suda 10 dakika kaynatin hergün cillerin oldugu yere mesaj yaparak uygulayin dedi faydasini görürsünüz dedi..
ben bu hodan yagini nette arastirdim bir kisinin yorumu "resmen 10 yas genclestim".
ben kullanmadim ama insallah bulabilirsem yurt disindayim alip kullanacam zarari gelecgini sanmiyorum..insallah daha önceden kullanan olurda yazar etkilerini bizde görürüz

canım bunu kullandın mı bana lütfen cevap yaz sonuçlarından haberin varmı geçiriyormu

Leke çil sorununuz var ise size kesinlikle Drula leke çil kremini tavsiye ederim. Drula krem 1925'ten beri leke çil problemine kesin ve kalıcı çözüm sunuyor, tabii düzenli ve uzun süreli kullanmak gerekiyor

merhaba,arkadaşım drula leke veçil kremini kullanıyor,yaklaşık 15 gündür.Simdiden cildinde beyazlama ve pürüzsüzlük görülüyor,ben de kullanmayı düşünüyorum,özellikle yazları güneş lekeleri oluşuyor.Sonuçları da paylaşmak istiyorum,umarım istediğim sonucu alırım.

Ben çillerim ve svlceler için doktora gittim sivlceler için krem verdi ama çiller için onlarlabarışmayı öğren çünkü kurtuluşun yok onlar hep senin yanında dedi :) ama barıştım mı çillerimde hayr hala küsüm :84::KK52:

arkadaslar cıldıyecıye gttım ve bana expigment verdı bır kutu tammen bıtrdm ve ınanılmaz derecede gectı tammamen hıc kalmadı cok mutluyum doktora gttım bır kutu daha kullanmamı soledı ben yrm kutusunu kullandm ve brktm nasıl olsa gectı dıe tabı gns kremımı de kullndm hep ve sonc bıdaha cıktı hepsı aynı yerlerınde=(

Arkadaşlar, benim de yüzümün sağ tarafında önceleri çil olduğunu düşündüğüm (yazın hafif hafif çillenirim) fakat gittikçe büyüyen kahverengi lekem oluştu...
Bundan en kısa zamanda kurtulmayı düşünüyorum ama bu yöntemleriniz uzun süreli sanırım... İmdat:)

sen kimseyi dinleme bence yok suna muna çillerden kurtulmanın en kısa ve kolay yolu yüzünü soymaktır sana tavsiyem bi cildiyeciye git durumu anlat çilleri acnelyse diye bi krem ver sakın kendi başına kullanmaya kalkma yoksa ayvayı yersin 1 gram fazla sürsen cildini domates tarlasına çevirebilirsin ama 1 ay düzenli kullanımda çillerden eser yok doktora git detayları anlatsın bephantene felan kullancan güneşe çıkmıcan güneş kremsiz

X