14 Aralık Cuma Silikon ameliyatı oluyoruumm

merabalar ben de silikon yaptırmak istiyorum üzerinden 3 yıl geçmiş tecrübeliler olarak şuan ne hissediyorsunuz herhangi bir komplikasyon oluştu mu?? ve şişlikler indiğinde göğüs çok küçülüyor mu merak ediyorum:)) çünkü küçük istemiyorum ben bunca memesiz yıldan sonra:)) ve mia sen tuğrul turanla görüşmüş müydün barış beye ameliyat olmadan önce?? ona da iyi diyorlar karar veremiyorum

Merhaba herkese, hazır makigosan eskilere danışmışken ben de sorayım.Bir senedir yaptırmayı düşünüp, sürekli karar değiştirenlerdenim. Ben doktora karar verdim en azından.Naci beyi düşünüyorum ama silikonlara alışabilirmiyim, onu düşünüyorum.Küçük de olsa alıştığım gögüslerim varken, ameliyat olmak mantıklı mı? sadece büyük göğüs seviyorum diye..
Eskilere soruyorum.Alıştınız mı?Az da olsa göğsü olup da yaptıranlar özellkle size soruyorum.Çok da zorunda değildiniz belki yaptırmaya ama olunca sizi mutlu etti mi?
Teşekkürler paylaşımlar için..Sevgiler

sanırım hallerinden memnunlar jenna :)) baksana forumu bile takip etmiyolar ya bu zaten hayatın içinde kendini belli ediyo jennacım benim şahsen her daim aklımda olan bişey keyfi bişe diil artık benim için hayatımı etkiliyo çünkü eğer sen de böyle düşünüyosan yaptırmalısın bence..bu arada bi arkadaşımın ablası 3 yıl önce yaptırmış çok memnunmuş ben de böle üzerinden seneler geçmiş insanlarla konuşmak istiyorum..bu arada ben tuğrul turanı ya da barış çakırı düşünüyorum

Umarım öylelerdir makigosan, mutlulardır:)Ben Naci Çelik ve Teoman Doğan ile görüştüm.ıkisi de aynı yöntemi önerdi.Dual plane, pütürlü ve damla şekilli protez, gögüs altından.Naci beyi enerji olarak daha çok sevdim.200-250cc arası bi hacmi olacak.. olursa, karar verebilirsem.Tek derdim pişman olmamak.Gerçi forumda yaptırıp mutlu olduğunu söyleyen yıınla insan var ama kendine yaptırmak başka..
Tuğrul bey ve Barış beyle ilgili çok güzel şeyler söyleniyor.Hayırlısı:)

Umarım öylelerdir makigosan, mutlulardır:)Ben Naci Çelik ve Teoman Doğan ile görüştüm.İkisi de aynı yöntemi önerdi.Dual plane, pütürlü ve damla şekilli protez, gögüs altından.Naci beyi enerji olarak daha çok sevdim.200-250cc arası bi hacmi olacak.. olursa, karar verebilirsem.Tek derdim pişman olmamak.Gerçi forumda yaptırıp mutlu olduğunu söyleyen yıınla insan var ama kendine yaptırmak başka..
Tuğrul bey ve Barış beyle ilgili çok güzel şeyler söyleniyor.Hayırlısı:)

canım bence düşünme hemen ol ameliyatını keşkee senin yerinde olsaydım da sadece doktor da kararsız kalsaydım mafoldumben

aralarında teknik açıdan da farklar var ama mesela tuğrul bey diyo ki yuvarlak göğüs yer çekimiyle zaten damla şeklini alıyo ve doğal duruyomuş..bi de damla silikon dönebilirmiş tabi o biraz da doktorun hünerine bağlı sanırım..ama bence de pişman olmazsın keşke benim de param olsa da ben de yaptırsam

Merhaba herkese, hazır makigosan eskilere danışmışken ben de sorayım.Bir senedir yaptırmayı düşünüp, sürekli karar değiştirenlerdenim. Ben doktora karar verdim en azından.Naci beyi düşünüyorum ama silikonlara alışabilirmiyim, onu düşünüyorum.Küçük de olsa alıştığım gögüslerim varken, ameliyat olmak mantıklı mı? sadece büyük göğüs seviyorum diye..
Eskilere soruyorum.Alıştınız mı?Az da olsa göğsü olup da yaptıranlar özellkle size soruyorum.Çok da zorunda değildiniz belki yaptırmaya ama olunca sizi mutlu etti mi?
Teşekkürler paylaşımlar için..Sevgiler

he he benim 9 ay geçti ameliyat olalı üstünden. karar vermesi zor bir süreçti,çünkü ya doğal gözükmezse,ya protez olduğu anlaşılırsa diye binlerce soru geçiyordu aklımdan..ben de naci beye muayene esnasında sormuştum,alışmak sorun olur mu diye? merak etmeyin,yadırgamak,görüntüye alışmamak korkusu sadece sizlerde olmuyor,herkes de böyle bir düşünce oluyor.küçüklük konusuna gelince... sıfır gögüstü,bilmem yeterince açıklayıcı oldu mu sizler için:kedi:ameliyattan çıktıktan sonra ,naci bey gelip sonucu gösterdiğinde,inanırmısınız bir an olsun bile yadırgamadım ve benimsedip görüntümü.. bir saniye bile aklımdan neden ameliyat oldum demek geçmedi.. ben çok mutluyum,her ameliyat olanın en az benim kadar mutlu olmasını diliyorum.istediğn kıyafeti giyebilmenin mutluluğu çok ama çok ayrı.. kendinizi üzmeye ve beklemeye gerek yok bence,doktora karar verdikten sonra ameliyatı olun,bence çook fazla beklemeyinhihoyyyt

he he benim 9 ay geçti ameliyat olalı üstünden. karar vermesi zor bir süreçti,çünkü ya doğal gözükmezse,ya protez olduğu anlaşılırsa diye binlerce soru geçiyordu aklımdan..ben de naci beye muayene esnasında sormuştum,alışmak sorun olur mu diye? merak etmeyin,yadırgamak,görüntüye alışmamak korkusu sadece sizlerde olmuyor,herkes de böyle bir düşünce oluyor.küçüklük konusuna gelince... sıfır gögüstü,bilmem yeterince açıklayıcı oldu mu sizler için:kedi:ameliyattan çıktıktan sonra ,naci bey gelip sonucu gösterdiğinde,inanırmısınız bir an olsun bile yadırgamadım ve benimsedip görüntümü.. bir saniye bile aklımdan neden ameliyat oldum demek geçmedi.. ben çok mutluyum,her ameliyat olanın en az benim kadar mutlu olmasını diliyorum.istediğn kıyafeti giyebilmenin mutluluğu çok ama çok ayrı.. kendinizi üzmeye ve beklemeye gerek yok bence,doktora karar verdikten sonra ameliyatı olun,bence çook fazla beklemeyinhihoyyyt

darısı başımıza inşallahhh:Saruboceq: :çok üzgünüm:

kalem 1981 senin silikonun markası neydi?? pip hakkında çıkan haberlere ne diyosun?? bi de kas altı mı kas üstü mü?? umarım sıkboğaz etmiyorum

kalem 1981 senin silikonun markası neydi?? pip hakkında çıkan haberlere ne diyosun?? bi de kas altı mı kas üstü mü?? umarım sıkboğaz etmiyorum

canım kalem kas zarı altı oldu ameliyatını :)) okadar çok okudumkii yazılarıı artık onun yerinede ben cewap weriyorum sırnaşık şey

Teşekkürler Kalem81.Sorumun tam cevabını aldım:teselli:

benim protezler mentor marka.. pip değiller. o yüzden pip kullananlar ne yapacakalr hiç bi fikrim yok.. sık boğaz etmiyosun canım olur mu öyle şey... aklına takılan herşeyi sorabilirsin.. bana kas zarı altına konuldu protez..

canım kalem kas zarı altı oldu ameliyatını :)) okadar çok okudumkii yazılarıı artık onun yerinede ben cewap weriyorum sırnaşık şey

:)) sağol melita..ya canım inşallah biz de bir an önce oluruz da burda gelip anlatırız başkaları da olsun

:)) sağol melita..ya canım inşallah biz de bir an önce oluruz da burda gelip anlatırız başkaları da olsun

ayneen cnm yaaa okadar çok istiyorumkiii olmayıı. ameliyat korkusunu fln geçtim yaniii çok tırsarım böylee şeylerden amaa umrumda bilee değil artık. biranönce şunlardan kurtulmak istiyorum:sinifsinif:

ya ben hala tuğrul turan hakkında istediğim kadar bilgi bulamadım ya bu arada ben demiştim ya niye bu yöntemi başka yapan yok diye..tuğrul bey hem de mikrocerrahi uzmanıymış belki de ondandır

insallah hersey yolunca gider gönlünce olsun. olumunekankayizsmile bende bügün kayit oldum buraya ve acayip morel sahibi oldum okuduklarimdan..
neden sectiginiz doktor biraz daha bilgi vere biirmisin onun hakinda ???

ayneen cnm yaaa okadar çok istiyorumkiii olmayıı. ameliyat korkusunu fln geçtim yaniii çok tırsarım böylee şeylerden amaa umrumda bilee değil artık. biranönce şunlardan kurtulmak istiyorum:sinifsinif:

melita napıyosun görüşmeyeli ?? senin belli isteklerin var mıydı işte kas altı olsun yuvarlak olsun gibi???

melita napıyosun görüşmeyeli ?? senin belli isteklerin var mıydı işte kas altı olsun yuvarlak olsun gibi???

iyim cnm sen nasılsın? ben kas zarı altı düşünüyorum damla olsun istiyorum çünkü onlar daha doğal duruyolar. sen ne düşünüyosun varmı herhangi bi gelişme cnm??

Kalem1981 canım naci bey naci celik mi?ama o sadece dual plan yapmıyor mu?gorusmede oyle dedi eger baska bir doktorsa tam adını ogrenebilir miyim kas zarı altına bu aralar sıcak bakıyorum hersey tamam doktora ve yonteme karar veremıyorum en zoruda bıymıs:KK43:bıraz yontem hakkkında bılgılendırebılır mısın yasayan bırı olarak

Bu arada Tugrul Turan estetik yaptırılmayacaksa bile mutlaka insanın bir kere tanışması gereken bir insan!O kadar tatlı o kadar icten ve karsısındakıne deger verıokı vede guven kasustunden caymasam hıc dusunmeden gıder kendımı teslım eder amelıyatımı olurum,bambaska bır ınsan.Inanın sadece bir gorusme yaptım ama sankı baska doktora amelıyat ona ıhanet gıbı gelıo:))))))

X