14 Aralık Cuma Silikon ameliyatı oluyoruumm

Gerci yanlıs anlasılmasın uygun gordugu durumlarda baska teknıklerde uyguluyor aslında dusundumde belkıde kafamın karısıklıgını gıderebılecek tek kısı o.ınanır mısınız tam 2 saat 20 dakkalık bır gorusmeydı ve muayene ucretı bıle almadı! kımseden almıyor!10 dakıka bıle muatap almayıp bır dolu paramı alan doktordan sonra (ısım versemmı bılemedım)bu ınsan gercekten bu ısı hangı duygularla yaptıgını koydu ortaya

Kalem1981 canım naci bey naci celik mi?ama o sadece dual plan yapmıyor mu?gorusmede oyle dedi eger baska bir doktorsa tam adını ogrenebilir miyim kas zarı altına bu aralar sıcak bakıyorum hersey tamam doktora ve yonteme karar veremıyorum en zoruda bıymıs:KK43:bıraz yontem hakkkında bılgılendırebılır mısın yasayan bırı olarak

hastaya hangi teknik uygunsa onu yapıyor,yani ya sadec kas altı yaaprım ya da sadece kas zarı yaaprım ya da kas üstü yaparım diye bir tarzı yok,hastaya hangi yöntem uygunsa onu yapıyor,bana kas zarını ugun gördü ve onu uyguladı

ama bana daha 1hafta once gorusmede dedıkı ven sadece bu yontemı(dual plan)uyguluyorum baska yontemse nıyetın baska doktora gıt ben yontemımı hastaya bırakmam dedı kafam karıstı ama sevındım kendısıyle mutlaka bır daha gorusucem belkıde ben heyecandan yanlıs anladım

ama bana daha 1hafta once gorusmede dedıkı ven sadece bu yontemı(dual plan)uyguluyorum baska yontemse nıyetın baska doktora gıt ben yontemımı hastaya bırakmam dedı kafam karıstı ama sevındım kendısıyle mutlaka bır daha gorusucem belkıde ben heyecandan yanlıs anladım

demek ki sana dual plan uygun görmüş,bana nasıl kas zarı altını uygun gördüyse.. her hastaya her yöntem uygun olmayabiliyor,tercihi doktora bırakmak gerekiyo bence.. çünkü uzman olan onlar,biz bu konuda ne kadar bilgi sahibiyiz ki..

Gerci yanlıs anlasılmasın uygun gordugu durumlarda baska teknıklerde uyguluyor aslında dusundumde belkıde kafamın karısıklıgını gıderebılecek tek kısı o.ınanır mısınız tam 2 saat 20 dakkalık bır gorusmeydı ve muayene ucretı bıle almadı! kımseden almıyor!10 dakıka bıle muatap almayıp bır dolu paramı alan doktordan sonra (ısım versemmı bılemedım)bu ınsan gercekten bu ısı hangı duygularla yaptıgını koydu ortaya

cnm demekki doktorun boş vakti varmış başka randevusu yokmuş ki senle dilediği gibi görüşebilmiş:) yani çok abartma bu durumu, doktorunuz hakkında ii şeyler duydum yanlış anlama ama, inanki 10 dk sora başka bi hastasıyla randevusu olsa seninle o kdr saat görüşmeyecekti, ayrıca ben ankarada araştırdım ve hepsi ile ücretsiz görüştüm, ön görüşmeye ücret alan dr.da ticaridir bana kalırsa ztn gitmem o anlayışa sahip birine, keşke kimse gitmesede onlarda ön muayne ücretini kaldırmak zorunda kalsalar, ama bazılarımızın tuzu kuru malesef, en doğal hakkı seçmeleri

iyim cnm sen nasılsın? ben kas zarı altı düşünüyorum damla olsun istiyorum çünkü onlar daha doğal duruyolar. sen ne düşünüyosun varmı herhangi bi gelişme cnm??

canım napim ya herşey aynı :KK43:( bi de üstüne annem dedi ki hep kambur duruyosun sende olan herkeste var ( bu lafa da çok sinir oluyorum zaten))ben de olmayan demek istedin heralde anne dedim o da kafandan çıkar bu düşünceleri dedi üff yaa en başa mı dönüyoruz yaa.. ben tuğrul turan hakkında heğ iyi şeyler duyuyorum ama kas zarı altı da garanti gibi geldi bana çok kafam karıştı ya

Bu arada Tugrul Turan estetik yaptırılmayacaksa bile mutlaka insanın bir kere tanışması gereken bir insan!O kadar tatlı o kadar icten ve karsısındakıne deger verıokı vede guven kasustunden caymasam hıc dusunmeden gıder kendımı teslım eder amelıyatımı olurum,bambaska bır ınsan.Inanın sadece bir gorusme yaptım ama sankı baska doktora amelıyat ona ıhanet gıbı gelıo:))))))

yaa dashunya ben de tuğrul turanı çok merak ediyorum biraz daha anlatır mısın (türk filmi gibi oldu bu da:)) kas zarı altı yapmıyo muymuş tuğrul bey sadece kas üstü mü?? peki sen neden vazgeçtin kasüstünden?? bi de tuğrul bey hangi markayı kullanıyo??

Cnm vazgectım cunku cok gozardı ettıgım bır konuyu kapsul olayını arastırdım ve eger kapsul olusursa ve eger protezlerın cıkarılma durumuda olursa yumusak meme dokusunun bır kısmıda protezle beraber cıkarılan kapsule yapıstıgından o da cıkıyor sonuc: ıcı bosalmıs ve asımetrı olusmus sımdıkınden bın beter gogusler:KK43:(ve ınan 25 sene sonra bu sorun yuzunden cıkaran ınsanları gordum yabancı sıtelerde o resımlerı gormek asla ıstemezdın:KK43:

ben bu riski goze alamadım hep cok cok sonrasını dusunuyorum nedense eger doktorlar kasa zarar vermıyor dıyorsa vermıyodur dıyerek zaraltı yada dualplana yoneldım.T.T.ben cok sevdim herseyden ote cok ılgılıydı cunku benden sonra bekleyen bır hastası vardı ama genede benı savusturmadı basından gırelı cok olmasına ragmen cunku hala sorularım vardı ve asagı ındıgımde bekleyen ınsan bunnu hıc sorun etmemıstı cunku TTnın kendısı ıcınde aynı seyı yapacagını bılıyordu ama dedım ya kasustunun bu kadar rıs

Kasustunun bu kadar rıskı olması benı caydırdı yoksa ben TT ye cok guvendım gerek dogaallık gerek rahat bır amelıyat sonrası gecırecegım konusunda ama alamıyorum ıste bu rıskı ama bu olacak dıye bırsey yok sonucta bu bır amelıyat ve rısk orada baslıyor zaten cnm gıdıp gorusmende fayda var daha oncede dedıgım gıbı estetık olunmayacaksa bıle tanımaya deger bır ınsan kendısı ve ınanın bazı doktorların tavırlarından sonra onun yaklasımı bambaska geldı fakat naci celik ile tekrar gorusmeye gıdecegım cunku bıldıgım kadarıyla 22 dual plan yada zaraltı yapmıor ama onuda arıcam mutlaka sormak ıcın ıkısı arasındanda kaldım ama nacı celık daha agır basıyor galıba

TT gereklı gordugu durumlarda kasaltı yapıyor ama gereklıyse yapıyormus buda % 15 gıbı bır oranmus ama zaraltı ve dualplan yapmıyor sanırım o gun bundan pek konusmadım sormadım ama dedım ya sorucam ve yanlıs hatırlamıyorsam belgesı olan sılıkonların guvenlı oldugunu soyledı Mentor marka sılıkonun olabılecegınden bahsettı mesela genelde yuvarlak puturlu ve uygun oldugu taktırde hıgh profıl kullanıyormus

TT gereklı gordugu durumlarda kasaltı yapıyor ama gereklıyse yapıyormus buda % 15 gıbı bır oranmus ama zaraltı ve dualplan yapmıyor sanırım o gun bundan pek konusmadım sormadım ama dedım ya sorucam ve yanlıs hatırlamıyorsam belgesı olan sılıkonların guvenlı oldugunu soyledı Mentor marka sılıkonun olabılecegınden bahsettı mesela genelde yuvarlak puturlu ve uygun oldugu taktırde hıgh profıl kullanıyormus

tatlım ben de yeni öğrendim kapsül riskinin yüksek olduğunu ama tt da çok yakın gelmişti

evet canım ya:KK43:((bende aynen senin gibi olmustum ama sana Naci Celik ilede gorusmenı onerırım gorusmedıysen,ben on gorusme yaptım en kısa zamanda fotograflı randevu almak icin arayacagım kendısını artık kararsızlıktan bıktım:KK43:(((

Arkadaşlar daha önce birçok yerden yazıştık ama buradan tekrar bilgilerini vereyim istedim. 14 Aralık Cuma günü Memorial hastanesinde dr. Barış Çakır silikon ameliyatımı gerçekleştirecek. 220 cc kas zarına damla pütürlü silikon takacak. Daha önce yaptığı ameliyatların sonuçlarını gördüm gerçekten çok güzel sonuçlar çıkarmış. Onu seçmemin sebebi de bu zaten ama yinede çokk heyecanlıyım inşallah herşey yolunda gider :) ameliyattan sonra elimden geldiğince yaşadıklarımı anlatıp, merak edenlerin sorularını cevaplamaya çalışacağım. :teytey:
merhabalar ben yeni katıldım bu siteye ve 1 aydır bende silkon yaptırmayı düşünüyor sizlerin konuşmalarını görünce bu isteğim daha da arttı bende silkon istyorum ama doktor konusunda bilgim yok AYLİN KURT ile görüştüm yuvarlak silkona 6,500 tl dedi bana çok geldi açıkçası daha uyguna yapatırabileceğim öneride bulanacağınız bir doktor varmıdır

merhabalar ben yeni katıldım bu siteye ve 1 aydır bende silkon yaptırmayı düşünüyor sizlerin konuşmalarını görünce bu isteğim daha da arttı bende silkon istyorum ama doktor konusunda bilgim yok AYLİN KURT ile görüştüm yuvarlak silkona 6,500 tl dedi bana çok geldi açıkçası daha uyguna yapatırabileceğim öneride bulanacağınız bir doktor varmıdır
Boğaziçi tıp merkezine git istanbulda nasıl oluyorsa devletten bile daha ucuza yapıyorlar

Mia selamlar, bende 15 aralıkta ameliyat oldum ama senin kadar şanslı değildim sanırım ağrı açısından. Ben inanılmaz ağrı çektim neden bilmiyorum. Kas altına 250 cc yuvarlak high profile pütürlü cohesive gel konuldu. İlk gün ve sonrasındaki 3 gun kabustu kendi başıma oturup kalkamadım sırt ustu yatmak zaten işkence. Ama dun ve bugun daha iyiyim. bende bandaj falan foktu sadece dikişlerin üzerinde bant vardı. Onlar da 2 gun sonra alındı ve banyo yapabildim inanılmaz iyi geldi. Sanki biraz yumuşadılar. Ameliyat gununden beri ameliyathaneye getirilen medikal bir sütyen takıyorum. Sonuç süper aslında. Çokçok güzel duruyorlar ama çektiğim acıları düşününce hala içim titriyor. Çok şiddetli dayanılmaz derecede kas ağrılarıydı bunlar. Kollarımı hareket bile ettiremiyordum. Ama iyileşme çabul oldu Allah'tan. Salı gunu tekrar kontrole gideceğim. Sen sporcu sütyeni takıyor musun ne kadar takmanı söyledi?

İnşallah en kısa zamanda ikimizinki de yumuşar ve doğallaşır. Çok sertler şu anda. Kendine çok iyi bak...
doktorunuz kimdi?

Kızlar benim 260 cc dual plan damla protez takıldı hatırlayan vardır. Göğüslerim ayrık gibi geliyor bu durum normal mi ve geçici mi? doktor aşağı ineceğini ve birleşeceğini söylemişti ama doğru mu acaba?
merhaba
neden dual yöntem yapıldı? hiç pişman olduğunuz oldu mu? bende istanbulda iyi bir doktor arayışı içindeyim.

X