Sayfa: 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 11 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Başak burcu erkeği

1. Konu Sahibi : bebişim52 #11
    Başak erkeklerinden şikayet etmişiz bakıyorumda =) hem sevgilim hemde ben başakk burcuyuz. Şöyle anlatiim canım sana başak erkeği çok sever ama sık sık bunu belli etmez.O erkeği bi kazanırsan sana fazlasıyla değer verir düşüncelidir ama suyuna gitmek gerekir sabır gerektirir başak erkeğiyle birlikte olmak.Biraz alttan almak sevgi göstermek gerekir.Üstüne fazla gidilmemek kaydıyla tabii..

2. Konu Sahibi : bebişim52 #12
    Giriş tarihi
    Feb 2008
    Alıntı cmyshe kullanıcısından alıntı Mesajı Göster
    Başak erkeklerinden şikayet etmişiz bakıyorumda =) hem sevgilim hemde ben başakk burcuyuz. Şöyle anlatiim canım sana başak erkeği çok sever ama sık sık bunu belli etmez.O erkeği bi kazanırsan sana fazlasıyla değer verir düşüncelidir ama suyuna gitmek gerekir sabır gerektirir başak erkeğiyle birlikte olmak.Biraz alttan almak sevgi göstermek gerekir.Üstüne fazla gidilmemek kaydıyla tabii..
    anladım.a.s. ilişkimiz bitti malesef ama hala seviyorum onu:a015:...ama o kadar çok üzüldümki.onu kazanmak için bir yalvarmadığım kaldı..bir yandanda beni en zor zamanımda yalnız bıraktı diye çok kızıyorum..demekki beni sevmiyormuş diyorum.bunu yediremiyorum kendime..oysa öyle romantiktiki ilk zamanlar..hayran kalmıştım inceliğine kibarlığına...neden istemiyorsun ilişki diyorum.çok yoruldum, iyi değilim, bilmiyorum diyo sürekli..beni sevmiyorsun yani öylemi dedim..bari bunu kesn söyle dedim..cevap vermiyor..ben seni sevmiyorum demiyorum ki diyo..:çok üzgünüm: çok üzüldüm...şimdi zamana bıraktım ilişkimizi..hiç aramıyorum artık.bana geri dönderse diye bekliyorum sessizce..çünkü çok sevdim onu ben :(

3. Konu Sahibi : bebişim52 #13
    S.M. Guest
    sevgilim ba$ak cok cali$kan hep i$ hep i$ ,bide cok bagimli ,cok ince dü$ünüyo:1no2:

4. Konu Sahibi : bebişim52 #14
    Giriş tarihi
    May 2008
    eski erkek arkadasım basaktı.farkındaysanız eski diyorum gerçekten sabır lazım çünkü.bende başak burcuyum.ama bunlar ukala ,kendini beğenmiş,titiz ve can sıkıcı oluyorlar.saçma sapan kıskançlıklar herşeye karışmalar insanı bunaltıyorlar.sadece benim değil arkadaslarımında basak sevgılısı oldu herkes aynı fıkırde uzak durun bence :))))

5. Konu Sahibi : bebişim52 #15
    vallahi benimki kıskanç,maço,kendi dağınık ama düzen is teyen,lafının nereye gittiğini bilmeden devamlı kalp kıran,alttan aldığınız eve bebek gibi davrandığınız sürece size öyle davranan,azıcık diş göstermeya başlasanız 10 katı karşılık veren,kapris küpü ,ne yaparsanız yapın mutlaka bir kusur bulan bulamazsa 2 gün sonra unutan,başkalarının yanında harika eşmiş gibi davranıp bir yandan da sizin açıklarınızı ilan eden,sadık olamayan, ... bir eş. burcu başak yükseleni boğa. benim burcum boğa yükselenim kova,ayın doğduğum kısmı da başak burcundan etkileniyormuş. bizde kavga gürültü çok az çünkü sesimi çıkartmaya korkuyorum. üste çıkmak için elinden geleni yapar. ama iyi bir baba ve iyi bir aşçı olabilecek bir erkek tipi.

6. Konu Sahibi : bebişim52 #16
    Giriş tarihi
    Oct 2007
    vallahi bazı seyler burcundan kaynaklanır ama bazı seyler burcundan kaynaklanır benim erkek arkasımda basak ve ben anlatayım sana basakları
    1 işleri onlar için cok önemlidir mükemmel sekilde yaparlar ama bi o kadarda uyusukturlar işin arkasında yer alırsınız
    2 evine baglıdır öle gözü dısarda değildir peşinde pervane olur ama bir arkadasını görsün arkadasları cok önemlidir
    3 bir dediğini 2 yapmaz genelde sakinlerdir ama bir kararı kolay kolay almaz aldıysada kararından ne olursa olsun zor dondurursunuz ayrılma gibi cünkü ani karar vermez ayaklara basar yere tartar öle karar verir ben balık 2 kızar 1 dak sora öperim yoktur onda öle seyler.
    4 mesela aniden kalkalım dısarı cıkalım veya bi yere gidelim desen eger ortam sartlar uygunsa gider öle dusunmeden yapayım yoktur yani her noktada mantıgıyla bir nokta koyar beni deli eder
    ama 8 yıldır da sevgilimdir dek anlayamadım da burası:)

7. Konu Sahibi : bebişim52 #17
    Giriş tarihi
    Dec 2008
    başak erkelerı ciddi sabır gerektiriyor.. umarım sabrımızın sonucuna ulasırz..
    Düzenleyen: poison_grl Düzenleme Tarihi : 01-01-2009 Düzenleme Saati :09:50

8. Konu Sahibi : bebişim52 #18
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    aynen farkındaysanız hepsi nerdeyse aynı özellikler bide hastalık hastasıdır başım belada bu yüzden çok ilgi istiyo az kalbi çarpsa
    ama deli gibide aşıktır sevdiğini tam sever

9. Konu Sahibi : bebişim52 #19
    Giriş tarihi
    Sep 2008
    benin sevgili başağım kısaca ben bana aşığımmm.sen çekilmez bir adam olsan da ben seni çokkkkkk seviyorum

10. Konu Sahibi : bebişim52 #20
    Giriş tarihi
    Dec 2007
    titiz ama benim titizliğime fazla özen göstermiyo

Sayfa: 2/7 İlkİlk 1234 ... SonSon