Başak Burcu 24 Ağustos - 23 Eylül Başak burcu erkeği

anladım.a.s. ilişkimiz bitti malesef ama hala seviyorum onu:a015:...ama o kadar çok üzüldümki.onu kazanmak için bir yalvarmadığım kaldı..bir yandanda beni en zor zamanımda yalnız bıraktı diye çok kızıyorum..demekki beni sevmiyormuş diyorum.bunu yediremiyorum kendime..oysa öyle romantiktiki ilk zamanlar..hayran kalmıştım inceliğine kibarlığına...neden istemiyorsun ilişki diyorum.çok yoruldum, iyi değilim, bilmiyorum diyo sürekli..beni sevmiyorsun yani öylemi dedim..bari bunu kesn söyle dedim..cevap vermiyor..ben seni sevmiyorum demiyorum ki diyo..:çok üzgünüm: çok üzüldüm...şimdi zamana bıraktım ilişkimizi..hiç aramıyorum artık.bana geri dönderse diye bekliyorum sessizce..çünkü çok sevdim onu ben :KK43:

Aynı benim gibisin:KK43:

Benimde Basak burcu sevgilim var bende Kova burcuyum ikimizde dedigim dedikci ve bu baya yipratiyor insani aslinda ikimizde birbirimizi seviyor olsakda bazen sevmek yetmiyomus yalnizlasip uzaklasiliyor simdi bi anlami olmasada ilerde bu durumun sacma oldugunu anlayip iki Eli kafaya alip dusununce gec olmasin diye dua ediyorum 😔

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Allah sevdiklerimizi bize bağışlasın kızlar ama bu başak erkeği gerçekden pek bi enterasan oluyorlar. kalbımı derınden yaraladı. kendısıne aşık, hayran bır bayanı neden bu kadar kırıp dökerki. buluşucaktık geçen gun, sen tut telefonda ayrılmak istediğini söyle. mahvetti beni. anlamıyorum! görüntüdeki hal ve davranışlar başka, içinden geçirdikleri başka. çok korkunç :KK43:((

benim sevgilim de başak 1 aydır beraberiz bende akrebim üstelik yükselenimde akrep ama onun yükselenini bilmiyorum . aslında genel olarak ilgili ama bazen aşırı ilgisiz oluyor gün için de çoğunluk ben arıyorum ben mesaj atıyorum o ilgisiz olduğu dönemlerde bu da beni rahatsız ediyor. bu 1 aylık sürede evlilik lafı çok kullandı ben 22 o 25 yalında aynı okuldayız ve ikimizde 2.sınıfız . sonumuz yok gibi bazen seviyor diyorum bazen bu hala beni sevemedi diyorum kafam çok karışık.

ya banada başak burcu görücü dek gelirdi... çok sinir olurdum...

kedileri çok severim böyle sevmeyen gözlerle bakan kişilere itici bakarım...

sen konuşma tek kelime etmez... oyun oynayan ... ne istediğini kendisine sorsan cevap vermez...

ama ya sevmiyorum başak erkeklerini....

X