Angelina Jolie'nin dolgun dudak sırları

S

selmaizmirli

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi selmaizmirli
Angelina Jolie'nin dolgun dudak sırları

Dünyanın her yerinde kadınlar onun dudaklarına sahip olmanın yollarını arıyor. Angelina Jolie'nin dudakları doğuştan kalın ama dudak dolgunlaştırıcı ürünlerden o da yararlanıyor...

İşte adım adım Angelina Jolie'nin dudak makyajı:

* Dudaklarınızı sıcak suyla ıslatılmış bir bezle yarım dakika kadar ovalayın.
Yumuşak bir diş fırçası da aynı işlevi görür.

* Kuruladıktan sonra dudaklarınıza dolgunlaştırıcı ürün uygulayın.

* Açık kahverengi ya da ten rengi bir dudak kalemiyle dudaklarınızın
çerçevesini çizin ve içini doldurun.
Üzerine, açık renkli, mat bir ruj uygulayın.

* Rujun fazlasını dudaklarınıza bastırdığınız bir kağıt mendille alın.

* Üstüne renksiz bir parlatıcı sürün.

* Rujunuzun kalıcı olmasını istiyorsanız, hemen altına çok ince bir tabaka halinde talk pudrası sürün.

Arkadaşlar Benim Sorunum Delirtecek Beni . Bir Yildan Beri üst Dudağimin üstünde Renk Değişikliği Başladi Sanki Biklarimi Hiç Aldirmaişim Gibi Iğrenç Duruyor . Arada Bir Birileride Alsana Artik şunu Iple Falan Demiyorlarmi Delireceğim Vallaha .imdaaaatttt

ben angelina jolie nin dudaklarını begenmiyorum bnece fazla köfte :roflol:
ama bilgi için teşekkürler...:icecream:

Kadının dudakları orjinal, birşey yapmasına gerek uok ki dolgun olsun diye.

İnce dudaklı kadınların da, daha fazla dolgun göstermek için estetikten başka yolları olduğunu düşünmüyorum..

Arkadaşlar Benim Sorunum Delirtecek Beni . Bir Yildan Beri üst Dudağimin üstünde Renk Değişikliği Başladi Sanki Biklarimi Hiç Aldirmaişim Gibi Iğrenç Duruyor . Arada Bir Birileride Alsana Artik şunu Iple Falan Demiyorlarmi Delireceğim Vallaha .imdaaaatttt

sanırım güneş lekesi onlar buna yönelik kremler kullanmalısın

Kadının dudakları orjinal, birşey yapmasına gerek uok ki dolgun olsun diye.

İnce dudaklı kadınların da, daha fazla dolgun göstermek için estetikten başka yolları olduğunu düşünmüyorum..

kesinlikle katılıyorum a.s kadının bişey yaptıgı yok zaten doal hali öle ona torpil geçilmiş :roflol: ayrıca bunların hiçbiri gerçekten işe yaramıyo çok şikayetçiyseniz estetik olcaksınız ama kendi fikrim ise estetikle balon gibi şişirilmiş dudakların hiç hoş durmadıgı yönünde hemen de anlaşılıyo estetik oldugu :1closedeyes: en güzeli kaderimize razı olmak neysek oyuz sırnaşık şey

ben dişlerimi fırçaladıktan sonra fırçamı yıkayıp dudaklarımın üzerindeki ölü derileri de bastırmadan fırçayla alıyorum. gerçektende dudaklar dolgunlaşıyor. ardından diğer adımları mutlaka yapın farkı ben gödüm siz de göreceksinis sevgilerr a.s.

kalem egzerszide fena sayılmazmış arkadaşlar dudakları biçime sokuyomuş dudakarınızı içeri doğru büküp kalemi dudakarınızın arasında yuvarlıyarak oluyo

tşk bilgiler için saol canım

Sirri falan yok o kadinin dudaklari kendiliginden oyle.. Cocukluk resimleri nette var ozamanlardada masallahi varmis simdide.. E masallah!!!

kalem egzerszide fena sayılmazmış arkadaşlar dudakları biçime sokuyomuş dudakarınızı içeri doğru büküp kalemi dudakarınızın arasında yuvarlıyarak oluyo

Katılıyorum cnm bir süre sonra dudakların şişiyor bu işlemi mutlaka uygulayın :smiley-cool:

Katılıyorum cnm bir süre sonra dudakların şişiyor bu işlemi mutlaka uygulayın :smiley-cool:

gercekten oluyor mu arkadaslar ben bunu cok merak ediyorum... ne kadar gunde farkediyor? ayy cok heycanlı :dance: ben de yaptim denedim ama soyle bisi var ki, benim daha cok alt dudagim oynuyo gibi... ust dudak cok zor hareket ediyo.. ve yanaklarim agriyo... :icecream:

:sm_confused:slm arkadaşlar bir programda şenay akaya dudaklarınız silikonmu diye soru sordular.şenay akayda hayır dudak dolgunlaştıran ürün kullanıyorum dedi.bu ürünün ismini bilen varmı arkadaşlar.

tam anlamadım denedim ama pek yuvarlayamadım acaba yanlıs mı yapıyorum ki:uhm:

benim dudaklar zaten dolgun ama son gunlerde bisey denedim cok daha guzel yapti
dudagimin renginden 1 ton koyu kalemle cerceve yapiyorum cidden harika duruyo, hatta tum dikkati dudaga cekiyo diyebilirim :) sonra ruj surmeden parlatici suruyorum super oluyo...yalniz benim dudagimin rengi zaten kirmizi, o yuzden pek ruj kullanmiyorum simdilik

Sirri falan yok o kadinin dudaklari kendiliginden oyle.. Cocukluk resimleri nette var ozamanlardada masallahi varmis simdide.. E masallah!!!

kesinlikle hak veriyorum. geçenler de dijitürk te hayatını konu alan bir belgesel izlemiştim çocukluk fotograflarında da dudakları köfte dudak. sadece burnu estetikli.......

tam anlamadım denedim ama pek yuvarlayamadım acaba yanlıs mı yapıyorum ki:uhm:

ilk sıralar zor oluyo çenen ağrıyabilir dudaklarını içe doğru bük kalemide dudakarın arasında yuvarla zaten tam yuvarlama olmuyo haraket ettir

Akadşlar, dudakları doğuştan dolgunmuş ama; bu kadar değil. Dudaklarına bişiyler enjekte ettiriyormuş, kalojen olabilir, izlediğimde pek ilgilenmemiştim. Bu bana çok garip gelir, hani bi özelliğiyle özellikle ünlü olan bi insanın o özelliğinin doğal olmaması. Pamelanın (adını yanlış mı yazdım?) göğüslerinin silikon olduğunu duyduğumda da şaşırmıştım. Silikona ya da dudağına bişiyler enjekte ettirmeye karşı değilim ama; bi özelliğinle ünlüsün ve o özelliğin yapay!

Özellikle Fox Life' te görmüştüm, 'Angelina Jolie'nin dudakları henüz bu kadar şişmemişti' gibi ifadeler vardı!

Ay bu kadın çok güzel ama dudakları hoşuma girtmio işte ya sevgilisi öpmeye korkacak :))

X