Erkekler Kadının Neresine Bakarmış Bakın Kızlar ..

ben pek bakmam...
evliyim,eşimi de seviyom,elalemin adamına ne bakacam...
çok yakışıklı birini görürsem maşallah çok yakışıklıymış,allah sevdiğine bağışlasın der,eşime de gösteririm..adama bak ne güzelmiş diye...
hatta güzel hatun görürsem onu da gösteririm...güzele bakmak sevap derler ya,o hesap...

Kaş-göz uyumuna, saçlara ve gamzeye bakarım. Erkekte gamze çok güzel duruyor bence. Sevgilimin de ilk gülüşü çekmişti dikkatimi güzel gamzeleriyle.. :asigim:

ben erkek görünce yaratık görmüş gibi bakıyorum neden acaba.psikolojim bozuk sanırım.

ben erkeklerin önce saclarina bakarim eger daginik ve gürse tamamdir kaptirdim kendimi, ondan sonra gözler geliyor (mavi olsun):KK70::KK70: ondan sonra dislere ve ellere bakarim :KK70::KK70: ondan daha kendime göre bi tip bulamadim :p
ee kizlar farkimizi görüyormusunuz erkekler her kizda hemen hemen ayni olan vucud bölümüne bakarlar ama kizlar özelliklere bakarlar al iste erkek milleti degilmi :)

farkındaysanız ve dikkat ettıysenız erkekler genelde fiziksel özelliklere bakıyorlar.ama biz oyle değiliz.gözlere bakarız salak gibi:)onlar kalça dudak bacak ....
biz duygulu olsun romantık olsun vs.vs. ,işte farkımız burda....

ben önce kokusunu algılarım ter kokan erkekten nefret ederim sonrada kılık kıyafeti önemlidir tabi marka falan demiyorum temiz ütülü olsun ve yırtık mırtık kesinlikle gezmesin haa bide ayakları asla kokmasın eğer kokuyorsada onu saklamasını bilsin kardeşim!! ne biliyim yedek çorap taşısın ayağını sabunla yıkasın,ayak spreyleri kullansın v.s.saçlarınıda özenmeli yağlı kepekli saçlarla gezmesin herif gibi herif olsun yawwjeyyarjeyyar

benim en çok erkeklerde dikkatimi çeken görünüşüdür sonra gözleri ve dişleridir dişleri bakımlı olması gerekir

valla erkekler kainlarin önce kalçasina bakarlar neyse ben bi erkeyin ilk başta görünüşüne duruşuna bakarim uzun zayif erkekleri sevmem göskismi dolgun olcak biraz kasli olcak sonra kokusu önemlidir sonra konuşamsi davranişlari agir erkeklerden çok hoşlanirim

Dolgun göğüsler
Göğüslerin büyüklüğü ya da küçüklüğü değil; dolgunluğu ve diriliği önemliymiş:

"Kadınların göğüs ucundaki küçük bezeler, cinsel ilişki sırasında, erkek beynini etkileyen bir koku yayarlar. Bu da erkeklerin neden göğüslere gömülü durmaktan bu kadar hoşlandıklarını açıklıyor."

ya bu çok ilginçmiş merak ettim şimdi şu kokuyu he:roflol:

X