Sakallı ipten modeller

ellerinize sağlık ,pembe baspas çok hoşuma gitti güle güle kulanın

sandalye kılıfını tam olarak açıklarmısınız bende yapmak istiyorum ama nasıl yapılacağını bilemedim yardım edermisiniz

dsc00984ek8.jpg

nurkayapaspasum5.jpg
[/

Arkadasim bunlar harika seyler emegine saglik.. Bu pembe papatya desenli paspasa bayildim bende yapmak istiyorum bu sekli nasil elde ediyoruz anlatabilirmisin lutfen?

bence hepside bir harika olmuş mavi desenli bende ondan örmeyi düşünüyorum

ben de bayıldım acayip bi şekilde hepsinden yapamak isytyrum ama pembe çiçeekli paspası yapamam gbi ya.ellerinize saglık becerikli hatunlar :nazar:

merhabaaalaaar ben sakallı ip hayranıyım elimden her iş geliyorda şu tığ ile yuvarlak örgüyü birtürlü beceremedim nerde artıırcam nası yapçam bilemiyorum açık açık anlatabilirmisiniz örneğin yuvarlak pas pas şişle örüyorum ama tığ ile imkansız...yerdımlarınızı bekliorum hanımalr

merhabaaalaaar ben sakallı ip hayranıyım elimden her iş geliyorda şu tığ ile yuvarlak örgüyü birtürlü beceremedim nerde artıırcam nası yapçam bilemiyorum açık açık anlatabilirmisiniz örneğin yuvarlak pas pas şişle örüyorum ama tığ ile imkansız...yerdımlarınızı bekliorum hanımalr

slm arkadaşlar bu aralar sakallı iplere takmış durumdayım netten bir kaç modele baktım ve nazar boncuklu banyo takımı çok hoşuma gitti tığ ile örülmüş ama kalın sakallı iple mi ince sakallı iple mi örsem daha iyi olur, ne kadar ip gider bilgisi olan var mı ??

X