Bebek Beslenmesi hangi pişik kremini kullanıyorsunuz?

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
bizde ilk doğduğunda huggies bez kullandık kızım 2 aylık olduğunda pişik oldu öyle böyle pişik değil hemde göz göz kabardı..doktora götürdük bezini değiştirmeyin alışsın hametan sürün dedi..1-2 hafta geçti fakat pişiğinde hiç bir değişiklik olmadı..hametan,bepanten,nivea pişik kremi,chicco pişik kremi bebek pudarası bile denedim hiç biri benim kızımda işe yaramadı..sonra sudocremi bulduk ve pişiği 3-4 gün içinde kayboldu..kremi sürmeyi bıraktığımızda tekrar kızarır gibi oldu bende bezini değiştirdim şuan molfix kullanıyorum kızım 4 aylık oldu ve birdaha hiç pişik olmadı:nazar:[/QUOTE

benim bebeğimde sizinki gibi oldu.bizimde denemediğimiz krem kalmadı.sudocrem gerçekten çok etkili oldu.bende herkese öneriyorum.

bizde ilk doğduğunda huggies bez kullandık kızım 2 aylık olduğunda pişik oldu öyle böyle pişik değil hemde göz göz kabardı..doktora götürdük bezini değiştirmeyin alışsın hametan sürün dedi..1-2 hafta geçti fakat pişiğinde hiç bir değişiklik olmadı..hametan,bepanten,nivea pişik kremi,chicco pişik kremi bebek pudarası bile denedim hiç biri benim kızımda işe yaramadı..sonra sudocremi bulduk ve pişiği 3-4 gün içinde kayboldu..kremi sürmeyi bıraktığımızda tekrar kızarır gibi oldu bende bezini değiştirdim şuan molfix kullanıyorum kızım 4 aylık oldu ve birdaha hiç pişik olmadı:nazar:

benim bebeğimde sizinki gibi oldu.bizimde denemediğimiz krem kalmadı.sudocrem gerçekten çok etkili oldu.bende herkese öneriyorum.

Ben kızıma prima pampers bez kullanıyorum genelde internetteki kampanyaları takip edip 4 'lü paket bez alıyorum marketlerden daha uygun fiyata geliyor.
Pişik koruyucu sebamed kullanıyorum yedinci ayının içinde.
Şimdiye kadar 1 kez ciddi derecede pişik yaşadı o da bezimiz erken bitmişti can bebe nin bezini almıştım.
2 gün içinde poposu arkadan öne kadar tamamen kızardı ve minik minik beyaz benekler oluştu.
O zaman hemen kendi bezimize döndüm doktor tavsiyesi ile mustela stelactıv diye bir krem aldım oluşmuş pişikler için.
Bir sabah bir gece mustela sürdüm gün içinde sebamed sürdüm kısa sürede iyileşti.

X