Davranış Bozuklukları bebeginiz,yada cocugunuz yabancilara karsi nasil davraniyor????

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

mondschein2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Kasım 2007
957
7
slm arkadaslar,benim 22aylik bir kizim var,cok cana yakin,sevimli,benm ve esimin ailesine cana yakin,hele benim ailemden birini gorsun tamam artik ayrilkmak istemez,disarda yabanci birini gorurse selam veriri,el sallar,bazende opucuk,sizce bu normalmi asirimi,bazi arkadaslarim normal bazilari degil diyor,siz ne diyorsunuz bu konuda,aranizda bunu yasayan varmi?belki bana cekmis diyorum bende cok cana yakin guleryuzluyum olabilirmi?? düsüncelerinizi bekliyorum?
k.gif
i.gif
z.gif
i.gif
m.gif

benim oglum 18 aylik ilk basta biraz soguk durur ama bi alissin
tamam artik kucagina gider.güler bidi bidi biseyler söyler.

benim kizim alti aylik. insan ayiriyo. gozluklu, sapkali ya da zenci birini gorsun cildiriyo. basortuden de korkuyo. doktor normal diyo.

her cocuk farkli olabiliyor canim benim. bu normal bisey

slm su,paylasimin icin sagol arkadaism,ne bilim buyudukce fazlalasti,bu aralar havalarda soguk tam cani sikiliyor,bi disari cikardimmi iceri gelmek istemiyor,annem gile gitsem ayrilamiyor,bana sanki asiri gibi geldi,onlarda hakli hep evin icinde olmuyor tabi,ama bazen benn gitmek istesemde annemgilden o ayrilmak istemiyor,gelmiyor bu beni ilk once uzdu acikcasi,niye gelmiyor diye bana,insan hic annesi gidiyor diye gelmezmi,esimde normal diyor,kiskanma diyor:KK66:))herhalde kizimi hickimseyle paylasamiyorum,ondan sizlerle paylasmak istdim,

benim kizim alti aylik. insan ayiriyo. gozluklu, sapkali ya da zenci birini gorsun cildiriyo. basortuden de korkuyo. doktor normal diyo.

slm pinar,evet benim kizimda ufakken zencilerden korkar,sakalli birisini gordumu korkardi,aglardi,resmen birisini ben gorunce hemen kizimi baska yone cekerdim,ama 1yasindan sonra gecti,simdi hic korkmuyor,herkese slm veriyor,opucuk yolluyor,bende doktora sordum,simdi yabancilik cekmiyor cok cana yakin diye,doktorda ne guzel iste yabancilik cekmemesi,ilerde calisirsan ailene cocugu birakirsan arkandan aglamaz aklin kalmaz diye oda hakli,ne bilim ben paylasamiyorum galiba ama alismaliym ne kadrda benim icin zor olsa,,,paylasimin icin sagol,bu arada kizin cok tatli allah bagislasin.

benim oglum 18 aylik ilk basta biraz soguk durur ama bi alissin
tamam artik kucagina gider.güler bidi bidi biseyler söyler.

ayni benim kizda oyle,herhalde normal ben abartiyorum gibi ne yapim iste ana yuregi,oglun cok tatli allah bagislasin,masaallah,resimdekide benim kizim ufaklik hani,allah onlari herzaman korusun insaallah,
k.gif
i.gif
z.gif
i.gif
m.gif
b.gif
e.gif
n.gif
i.gif
m.gif

benim kizda cok cana yakin sence bu kadr cana yakinlik normalmi valla benim kiz 1yasindan sonra dahada artti cana yakinligi,ilk aylarda korkardi ama simdi cok iyi,isvicreli doktor bu cok normal ve guzel dedi,bi ara kizimin ictahsizligi icin turk bir doktora gitmistim ozamnlar bu kadr cana yakinligin iyi olmadigi soylemisti nedeni yabancilarin iyi mi kotumu olmasi ,bnde zaten yabncilara cana yakin degil demistim sadece etrafa aileme,vede sokakta birini gorse slm veriri el sallar,

benim oğlumda 2.5 yaşında onun huyunda giden biri oldumu yanından ayrılmaz birde kırmızı ışıkta durduğumuzda herkese el sallar.bunlar normal arkadaşım.

oğlum biraz hırçın bize bile sevdirmiyor kendini yabancılara nasıl davranıyor artık tahmin etmişsinizdir:)))

benim oğlumda 2.5 yaşında onun huyunda giden biri oldumu yanından ayrılmaz birde kırmızı ışıkta durduğumuzda herkese el sallar.bunlar normal arkadaşım.

tskler canim paylasimin icin birazda olsa rahatladim ,ne bilim benim kiskanclikmi nedir bilemedimki,onu kimseyle paylasamiyorum iste,sevgilerimleee:eek:

oğlum biraz hırçın bize bile sevdirmiyor kendini yabancılara nasıl davranıyor artık tahmin etmişsinizdir:)))

tahmin edebiliyorum canim,bebekten bebege degisiyor iste,hicbir bebegi kiyaslamamak lazim,benm kizda aileme cok duskun disarda birini gorunce el sallar,komsulara opucuk yollar,birde kendi yasitindan birini gorduyse hemn oynar,normal sanirsam ,belki ben abarttim,paylasimin icin cok sagol,bye:1hug:

X