birde bunu deneyin hamile kalmak için

belenay

Guru
Kayıtlı Üye
19 Eylül 2007
5.340
137
kızlar gelinimiz söyledi ebe gömecini kaynar suya atıyormuşsunuz ve dayanabileceğiniz sıcaklıkta üstüne oturuyormuşsunuz birde kendinizi o ay hiç üşütmeyecekmişsiniz allahın izniyle hamile kalıyormuşsunuz valla bende gelinin yalancısıyım ama denemekte fayda var ne kaybederizki şifa allahtan bunlar birer vesile tabi haydi kolay gelsinsüprizzzzz

Banada yan komsumuz sey dedi odunu bir tenekede yak sonunce dumanina otur. isyerinde bi ablada odunun kulunu fokur fokur kaynayan suya at uzerine oturmadan dur ustunede bi battaniye al iyice heryerini kapat dedi ama hicbirini yapmadim.ama denemek istiyom

ya kızlar peki tamam bu yöntemleri deneyebilirsiniz ama sorun eşlerdeyse sizin çektiğiniz bu sıkıntılara değermi... bence her denileni yapmamak gerekiyor.. ebegümeci sıcak küvet neysede odunun külünün dumanı ne kadar fayda sağlar mantıklı olmak lazım..

Valla kızlar ben ebemgümeci düşüğe neden olur diye duymuştum. Benim eski kayınvalide de süt buharına oturtmuştu beni battaniye çekiyorsun üzerine buram buram oluyor her yerin.:1no2: Herkes farklı şeyi sıcak olarak kullandığına göre sanırım keramet ısıda a.s kayınvalidemin üzerimde denemediği yöntem kalmadı ama çocuğumuzda olmadı boşanarak kurtuldum ellerinden naniknanik. ikinci evliliğimde iki kez hamile kaldım ama düştü ikisi de senağlama

pambukşeker, iki kez düşük yaşamışın ama sonuçta hamile kalabileceğini biliyorsun ya oda bir umut... inşallah bundan sonra seni fazla bekletmez bebişin... ama bu sefer kendine çok dikkat et olurmu...

ya kızlar peki tamam bu yöntemleri deneyebilirsiniz ama sorun eşlerdeyse sizin çektiğiniz bu sıkıntılara değermi... bence her denileni yapmamak gerekiyor.. ebegümeci sıcak küvet neysede odunun külünün dumanı ne kadar fayda sağlar mantıklı olmak lazım..

canımcım bebek için herşeyi yapmaya değer hem ne kaybederiz ki bi umut işteşifa allahtan demiştim yazımda bakarsın olur duyduğumuzu deniyoruz işte erkekler içinde öneriler var onlarda onları uygulasın zaten yakında ya hamile kalıcaz yada ot çöp denemekten kafayı kırcaz:roflol::roflol::roflol:

canımcım bebek için herşeyi yapmaya değer hem ne kaybederiz ki bi umut işteşifa allahtan demiştim yazımda bakarsın olur duyduğumuzu deniyoruz işte erkekler içinde öneriler var onlarda onları uygulasın zaten yakında ya hamile kalıcaz yada ot çöp denemekten kafayı kırcaz:roflol::roflol::roflol:
belenay canım, tabiki insan bebişi olsun diye herşeyi deneyebilir ama mantıklı olanlarını.. inanırmısın bana öyle akla mantığa uymayan şeyler söylediler ki eğer onları uygulasaydım şu ana birde sağlığımdan olmuş olurdum çünki deneyip sorun yaşayanları gördüm... bitkisel desteğe karşı değilim bende birkaç ot kullandım ama nasıl kullanılması gerektiğini çok araştırarak çünki bir tarafı iyi ederken bir tarafdan başka sorunlar çıkabiliyor bilinçsiz kullanılınca.. hem bu ay eşim içinde keçiboynuzu kürünü uyguladık çokda güzel sonuç aldık mesela.. bu kürü ben 2 sene önce duydum anca bu sene bir deneyim dedim...neyse inşallah hepimizin bu çektiği sıkıntılar biter bebişlerimize kavuşuruz...

bence de keramet ısı da arkadaşlar.bende arkadaşımdan duynuştum.kovanın içine sıcak su birde taş.üstüne oturuyosun.annesi arkadaşıma öyle hamile kalmış.herkes için hayırlısı.

arkadaşlar bencede ısıda bi keramet var ben belime bardak çektirdim kalabalık bi yerdeydik oradaki herkes bana dikkat et yoksa hamile kalırsın demişti tabi ozaman ben korunduğum için olmadı ama bununda gerçeklik payı olduğunu sölediler

bu buhar üzerine oturma işini kaç kere yapmak lazım acaba?????ben bu ay maydonoz buharına oturdum...ama iki yada üç gün yapabildim...bi faydası olurmu bilemem...11 gün sonra göreceğiz.....

arkadaşlar bencede ısıda bi keramet var ben belime bardak çektirdim kalabalık bi yerdeydik oradaki herkes bana dikkat et yoksa hamile kalırsın demişti tabi ozaman ben korunduğum için olmadı ama bununda gerçeklik payı olduğunu sölediler

ya canım onu bende yaptırdım bizim burda ona bel çektirme deniliyor aynı ay eşimin amcasının kızı ile beraber yaptırdık ondan sonra da 4 gün yattık hiç kalkmamacasına sadece lavobaya kalkıyodum oda belimi asla bükmeden dim dik yemeği bile yatarak yiyiyodum inanmıyodum ama belki olur umuduyla o kadar dikkat ettimki fakat eşimin amcasının kızı hiç dikkat etmemiş o ay o hamile kaldı ben ise kalamadım bu hafta doğurucak işte ne bileyim onunlamı alakalı neyle alakalı aklım sırrım ermedi

kızlar aslında o bu mana rabbim isterse oluyor rahat olmak lazım kasıyoruz kafaya takıyoruz ondan olmuyor valla yakında buhar olup uçacaz ha allah hepimize bebiş nasip etsin sağlıklı ve hayırlısıyla inşallah dua edelim arkadaşlar hepimiz için güzel günler ilerde rabbimin izniyle

Nazlımelek teşekkür ederim canım. :1hug:Herşeyin hayırlısı, içimde umut var ama düşük oluyor sürekli. Ona da bir çözüm var mı bilmiyorum. Kanda pıhtılaşma varmış beslenemiyormuş bebişim. İsteyen herkese versin Rabbim.
Sekerpembe canım kovanın üstüne çömeliyorsun üzerine de bir battaniye çadırın içinde kalmışsın gibi. Ama kaş yapayım derken göz çıkaranlarda oluyor :1shok: çok dikkat etmek lazım.

ya canım onu bende yaptırdım bizim burda ona bel çektirme deniliyor aynı ay eşimin amcasının kızı ile beraber yaptırdık ondan sonra da 4 gün yattık hiç kalkmamacasına sadece lavobaya kalkıyodum oda belimi asla bükmeden dim dik yemeği bile yatarak yiyiyodum inanmıyodum ama belki olur umuduyla o kadar dikkat ettimki fakat eşimin amcasının kızı hiç dikkat etmemiş o ay o hamile kaldı ben ise kalamadım bu hafta doğurucak işte ne bileyim onunlamı alakalı neyle alakalı aklım sırrım ermedi

Kızlar bu beli bardakla çekme konusunu bende yakınlarımdan çok kişide duydum.kayınvalidemin 2 sene çocugu olmamış,Kısır bile demişler kaynanam için.sonra eltısıyle belini çektirmişler 2 side hemen hamile kalmış.Kızlar bana bile dedi kaynananam, Babaannem belini çektir diye çekti.Ben çektiricem 3 ay sonra inşallah hamiş kalırımsırnaşık şey

arkadaşlar,keçi boynuzu kürü hakkında bilgi verirmisiniz?ben sadece pekmezini biliyorumda,kür ayrı birsey mi?nasıl uygulanıyor?

Ya yapmakla ne kaybederiz demiştisiniz ama, o kadar da masum şeyler değil bunlar bence.Ve de kulaktan dolma şeyler.Walla bunu okuyunca aklıma geldi,üniversitedeyken bir arkadaş anlatmıştı geyik olsun diye,o da annesinden duymuş,Çocuğu olsun diye insanlar bir kilo soğanı ezipbir leğene koyup,üstüne otoruyorlarmış.İnanın buna 3 gün falan gülmüştük.Mikrop kapar insan ya!

denize düşen yılana sarılır arkadaşım insanlar bebeği olsun diye daha neler yapıyorlar soğana oturmak yanında hafif kalır

arkadaşlar sanki bana yanlış uygulamalar gibi geliyor...bitkilerin yararı elbette var ama zararlarınıda unutmamak gerekir...tıp okadar geliştiki bence alternatif tıp en son düşünülmeli...

valla kızlar bende bu ay tekrar adet olunca ağlaya ağlaya annemi aradım.bana dediki mümkün olduğunca kendini sıcak tut.ayaklarını hele hiç üşütme...o da 6 ay hamile kalamamış.burdaki enii dr.gitmiş.o demiş onaki senin hamile kalmaman için hiç sorun yok.ama kendini hep sıcak tut..sakın üşütme..sonraki ay hami,le kaldım sana dedi....şimdi bende çorap patik hırka geziyorum evde...demek ki bişe var bunda:))))))))

X