Nazli Meleğime Mektup

nazlxixm28

BANA GÜNEŞ GİBİ GEL :) :)
Kayıtlı Üye
17 Ekim 2007
290
1
güzel kuzum minik kelebeğim bitanem ilk göz agrım.annem seni ben kaybedeli aylar oldu ama unutamıyorum.unutamıyorum minik meleğim.sana çok sözler verdim ama annem duramıyorum sözümde.
cennet kokulum seni 14 ay bekledim ben ve hiç beklemediğim anda geldin merhaba dedin bana ve babana.okadar sevindirdin ve mutlu etinki sen bizi bu kısacık ömründe.bebeğim insan annesine misafir gibi gelirmi.melekler sadece sevindirir bukadar üzermi???canım kuzum seni ben koklayamadım.kollarıma alıp saramadım seni.ben seni çok sevdim yavrum .dünyada hiç bişey senin yerini tutamaz.sen gitsende beni terk etsende içimdeki sevgin okadar çok ki ve sana olan özlemim her gecen gün dahada artıyo.ben senin varlığını kabul etmişken silemiyorum içimden kafamdan hiç bir sekilde silemiyorum meleğim.ben sana hep kelebeğim nazlı meleğim dedim ve gercektende sen bi melek oldun.
hersey bukadar iyiyken bukadar yolnda giderken neden tersine döndü ben senin sağlığını herseyden çok isterken sen benim içimde kendi kendini yok ettin.
hafif bi kanama oldu.dr . amcaların bebeğin sağlıklı bak duruyor annesi sen ağlama o seni bırakmaz dediler.onlar sana bakarken ben anladım hissettim kuzum gideceğini.yok meleğimnazlım beni bırakıyor dedim babana ve baban bana o bizim nazlımız o asla bizi bırakmayacak dedi.biz onu çok seviyoruz o bizim sevgimizden emin bizi asla bırakmaz dedi.bebeğim göğüs kafesimin tam altında bi agrı olustu ve babana bak simdi gitti dedim.anneannene sordum düşük yapan annelerde olurmus o agrı bbek anne bedeninden ayrılırken o agrı olusurmus ve anne bunu hissedermiş..bizi eve yoladılar iğne ilaç yok sadece ayakalrını uzat dinlen dediler.evimize geldik ve ben salonun tam ortasına yığılıverdim ve avazım çıktığı kadar haykıırıdım agladım agladım.babn bana sarıldı.ve ben babnı ilk defa ağlarken gördüm.babana beni lavobaya götürmesini rica ettim.ben içerdey o dışardaydı ve kapı acık kalsın ben seni beklıyorum dedi.ve ben seni simsiyah kanla beraber bıraktım içimden.baban gördü ve elinden hiç bişey gelmiyordu kuzum.sadece duvarları yumrukladı ben içerde o dışarda ağladık ağladık.bu nasıl bi acı bu ne ttarifsiz bi dert allahım düşmanıma vermesin çok zor nazlım.babn beni kucağına aldığı gibi acile yetiştirdi ve baktılar sen hala içimdesin hayata tutunmaya calısıyosun.biz tekrar baska bi hastanenina ciline daha gittik ve oradada baktılar sana saat başlarında degerlerini ölçtüler.her ölc
mde sürekli büyük bi hızla düşüyordun kuzum.ve sonkez sana bir kes daha bakmalarını rica ettim ve orada yoktun artık içimde yoktun.babn beni aldı evimize getirdi saat gece 22 olmustu ve ben uzanmak istedim.biraz uzandım ve tekrar lavaboya gittim. inananmadım gördüklerime senin bütün parcaların çamasırımda gücüm yettiği kadar avazım çıktığı kadar aklımı yitirecek kadar bağırdım.beni aldı baban yatırdı yatağa ve ben sızmısım yasadığım acıdan.gece saat 03:45 te uyandım uykumdan ve aklıma ilk sen geldin agladım tutamıyorumki yavrum göz yasımı.agladım allaha yalvardım.allahım öyle bi uyku verki hiç uyanmayım ne olur uyanmayım.nazlım ben seni nasıl unuturum allahım al canımı.seni kaynettiğimi duyan herkes üzülme birdaha olur bak bikez oldu diye beni teselli ediyo.olur olur belki olurda ben seni nasıl unuturum .bunu yasamayan kimse bilemez.çünkü beni avutanların çocukları var ve hiç kayıp yasamaıslar.
annem ben biliyorum sen cennettesin ve benim ellerimden tutmadan girmeyeceksin okapıdan.ama içime söz geçiremiyorum ki hiç bi bebği kolarıma alamıyorum.minik kelebeğim ne olur tez zamanda bu acımın birazda olsa dinmesi için rabbime beraber dua edelim.meleklerin duası kabul olur nazlı meleğim

yaa dıyecek hıc bırsey bulamıyorum bılıyormusun cok kotu oldum aglıyorum.umarım nazlı kelebegın sesını duyarda sana yenıden gelır canım.

Nazlım duygularını o kadar içten anlatmıssınki benim bile daha bebeğim olmadan sanki senin duygularını yasadım Yüce allahım sana sabır versin arkadaşım insallah yeri tekrar dolar minik kelebişine en kısa zamanda kavuşursun bu duyguları anlatmaya kelimeler yetmez canım allah kimseye böyle acı yasatmasın fakat bu kadar acı cektin senin o minik kelebeğim su an seni cennette bekliyor annesi ne kadar şanslısın insallah tekrar anne olursun dualarımız birlikte olsun amin

seni coooook iyi anlıyorum canım bende ilk bebişimi kaybettim 4 sene önceki anları tekrar hatırlattın bana inanılmaz acı verici bişi bu..
ama bende meleğime hep dua et bana bi kardeş yolla derdim ..ve kabul ooldu 4 ay sonra bana kardesini yolladı.
daha sonra rüyamdada bi kıs cocuğu :annecim ben duramadım ama sana kardeşimi yolladım dedi ve doğruydu hamileydim..yüce rabbim cok büyük sabret senin meleğin en kısa zamanda kardeşini yollayacaktır sana...

allah sabrını versin...

canım arkadaşım bir insan duygularını ancak bu kadar güzel dile getire bilir inan çok kötü oldum allahım tez zamanda sana ve eşine kuvvet güç verip yine bebiş sahibi yapsın canım allahım acılarını göz yaşlarını inşallah başka nazlılarla sevince döndürsün arkadaşım keşke elimizden başka birşey gele bilseydi senin için:a015:

canım benım ne kadar uzulsekte senın kadar uzulemeyız ama ıcım sızladı resmen Allahım bırdaha yasatmasın boyle bır acı hıc kımse yasamasın

canım çok geçmiş olsun ve Allah sabır versin.elbette unutamazsın ama kendini de düşünmen lazım.İnşallah allah sana tez zamanda bir evlat daha verirde unutmasan bile acın hafifler

senağlama canım benim demekki hamile kabiliyorsun bunu ögrenmiş oldun biz olabilecekmiyiz onuda bilmiyoruz allahım sana ikiz evlat nasip ettin şöyle tombul tombul.arkadaşımda düşük yaşadı doktor bebek anomoliliymiş vücu istememiş dedi.yüce rabbimden herşeyin hayırlısı birde stess yapma ailevi olarak aynı şeyleri yaşıyoruz eşimin tarafında hamile kalınca bende çok korkuyorum herşeyi içine atan ve ince düşünen biriyim üzülme nazlım yeni yılda dogururuz kız ikişer ikişer:1hug:

Gecen Sabaha Karsi Gördüğüm Bi Rüya Varsi Ve Evimizde Dolasan Bi Kiz çocuğu Vardi Saçlari Kivir Kivir Kumral Bi Kiz Bebek.sadeec Bir Kez Sadece Birkez Anne Dediğini Duydum Ve Birden Uyandim.bilmiyorumkiiiiiiiiiiiiiiiiii O Benim Meleğimin Kardesimi Bilmiyorummmmmmmmmmmmm Acimi Dindir Meleğim.sen Gökyüzündesin Annem Allaha Ben Hergün Yalvariyorum Beni Yanliz Birakma Meleğim.sen Bana Kardesini Yola Seni Ona Anlatacağim O Benim Ilk Göz Agrim Nazli Meleğim Diyeceğim.senin Sevdiklerini Ve çikalatayi Nekadar çok Sevdiğini Anlatacağim Kardeşine.annen Seni çok Seviyo Küçük Kelebeğim

:1hug:ay ne güzel kızın olacak demekki.nazlı eşim
in sulalesi hep ikiz eşimin kardeşleride ikiz inşallah ikilerimiz olur kız

nazlıcım inan mektubun beni sessiz gözyaşlarına bogdu.....nasıld aanlatmışsın çektiğin acıyı ama emin ki daha yine de tarifi olmaz bunun senin içine sormak lazım ama senin içini açıp baksak genede anlamamız zor yaşayan bilir demi canım evet öyle¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

AMA SANA BAK NE YAZICAM ŞİMDİ

Muhammed Bekri hazretleri buyuruyor ki:
“Darıldığın bir şeyden dolayı canın sıkıldığı zaman feryat etme. İşini Allahü teâlâya teslim et. Bu niçin böyle oldu diye Hakk’a itiraz etme. Çünkü Hakk’a itiraz eden pişman olur. Allahü teâlânın kaza ve kaderine razı olan kimse, pek yüksek ve şerefli derecelere kavuşur. Matlubu ve maksudu peşinen verilir. Sıkıntıları ondan gider. Evliyanın sözlerini yerine getirip, onlara sadık kaldıklarından ve kendilerini Allahü teâlâya teslim, işlerini de havale etmelerinden dolayı başkalarından üstün olur. Bir sıkıntın olduğu zaman ümidini kesme. Dualara icabet eden Allahü teâlânın fazlından ve lütfundan ümitli ol. Nice sıkıntı ve darlığın peşinden Allahü teâlânın yardımı yetişmiştir.”

Müslümanın başına gelen sıkıntılar onun hayrınadır. Çünkü hadis-i şerifte; (Allahü teâlâ buyuruyor ki: Mümin başına gelen işten, hoşlansa da, hoşlanmasa da, o iş, onun için hayırlıdır) buyurulmaktadır

Şeniz :1hug: Şeniz

ay canım ya inanki hüngür hüngür ağlıyorum çok duygulandım allah sabır versin yine olur korkma güzelim allahtan hayırlısını dile

güzel kuzum minik kelebeğim bitanem ilk göz agrım.annem seni ben kaybedeli aylar oldu ama unutamıyorum.unutamıyorum minik meleğim.sana çok sözler verdim ama annem duramıyorum sözümde.
cennet kokulum seni 14 ay bekledim ben ve hiç beklemediğim anda geldin merhaba dedin bana ve babana.okadar sevindirdin ve mutlu etinki sen bizi bu kısacık ömründe.bebeğim insan annesine misafir gibi gelirmi.melekler sadece sevindirir bukadar üzermi???canım kuzum seni ben koklayamadım.kollarıma alıp saramadım seni.ben seni çok sevdim yavrum .dünyada hiç bişey senin yerini tutamaz.sen gitsende beni terk etsende içimdeki sevgin okadar çok ki ve sana olan özlemim her gecen gün dahada artıyo.ben senin varlığını kabul etmişken silemiyorum içimden kafamdan hiç bir sekilde silemiyorum meleğim.ben sana hep kelebeğim nazlı meleğim dedim ve gercektende sen bi melek oldun.
hersey bukadar iyiyken bukadar yolnda giderken neden tersine döndü ben senin sağlığını herseyden çok isterken sen benim içimde kendi kendini yok ettin.
hafif bi kanama oldu.dr . amcaların bebeğin sağlıklı bak duruyor annesi sen ağlama o seni bırakmaz dediler.onlar sana bakarken ben anladım hissettim kuzum gideceğini.yok meleğimnazlım beni bırakıyor dedim babana ve baban bana o bizim nazlımız o asla bizi bırakmayacak dedi.biz onu çok seviyoruz o bizim sevgimizden emin bizi asla bırakmaz dedi.bebeğim göğüs kafesimin tam altında bi agrı olustu ve babana bak simdi gitti dedim.anneannene sordum düşük yapan annelerde olurmus o agrı bbek anne bedeninden ayrılırken o agrı olusurmus ve anne bunu hissedermiş..bizi eve yoladılar iğne ilaç yok sadece ayakalrını uzat dinlen dediler.evimize geldik ve ben salonun tam ortasına yığılıverdim ve avazım çıktığı kadar haykıırıdım agladım agladım.babn bana sarıldı.ve ben babnı ilk defa ağlarken gördüm.babana beni lavobaya götürmesini rica ettim.ben içerdey o dışardaydı ve kapı acık kalsın ben seni beklıyorum dedi.ve ben seni simsiyah kanla beraber bıraktım içimden.baban gördü ve elinden hiç bişey gelmiyordu kuzum.sadece duvarları yumrukladı ben içerde o dışarda ağladık ağladık.bu nasıl bi acı bu ne ttarifsiz bi dert allahım düşmanıma vermesin çok zor nazlım.babn beni kucağına aldığı gibi acile yetiştirdi ve baktılar sen hala içimdesin hayata tutunmaya calısıyosun.biz tekrar baska bi hastanenina ciline daha gittik ve oradada baktılar sana saat başlarında degerlerini ölçtüler.her ölc
mde sürekli büyük bi hızla düşüyordun kuzum.ve sonkez sana bir kes daha bakmalarını rica ettim ve orada yoktun artık içimde yoktun.babn beni aldı evimize getirdi saat gece 22 olmustu ve ben uzanmak istedim.biraz uzandım ve tekrar lavaboya gittim. inananmadım gördüklerime senin bütün parcaların çamasırımda gücüm yettiği kadar avazım çıktığı kadar aklımı yitirecek kadar bağırdım.beni aldı baban yatırdı yatağa ve ben sızmısım yasadığım acıdan.gece saat 03:45 te uyandım uykumdan ve aklıma ilk sen geldin agladım tutamıyorumki yavrum göz yasımı.agladım allaha yalvardım.allahım öyle bi uyku verki hiç uyanmayım ne olur uyanmayım.nazlım ben seni nasıl unuturum allahım al canımı.seni kaynettiğimi duyan herkes üzülme birdaha olur bak bikez oldu diye beni teselli ediyo.olur olur belki olurda ben seni nasıl unuturum .bunu yasamayan kimse bilemez.çünkü beni avutanların çocukları var ve hiç kayıp yasamaıslar.
annem ben biliyorum sen cennettesin ve benim ellerimden tutmadan girmeyeceksin okapıdan.ama içime söz geçiremiyorum ki hiç bi bebği kolarıma alamıyorum.minik kelebeğim ne olur tez zamanda bu acımın birazda olsa dinmesi için rabbime beraber dua edelim.meleklerin duası kabul olur nazlı meleğim

senağlama canim senin adina cok uzuldum rabbim ins birdaha boyle acilar yasatmasin, rabbim sana bu acini unutturacak acilar vermesin..

Allaha Su Cuma Günlerinin Hürmetine Dualar Ediyorum Nazlim Bebebğim Attiğim Her Adimda Içimde Kafamda Yüreğimdesin.bana Kardesini Yolla Annem Silsin Gözyaslarimi.özlem çeken Herkese Arkadaşlarini Yolla.hadi Beraber Başaralim Kinali Kuzum Gül Kokulum.yolla Melekleri Oradan Tüm Bebk özlemi çekenlere.

ay canım yaa eğer şuan yazdıklarımı bi kağıt parçasına yazıyor olsaydım inan kağıdın ıslanmadık yeri kalmazdı...emin ol yazını okuyan herkes üzüntüden gözyaşı döküyordur tabi sende...yoktan war eden rabbim bebişlerimizi bize göndersinde bu gözyaşlarımızı mutluluk gözyaşlarına çewirsin tez zamanda

ya söze nerden başlıcamı bilemiyorum gerçekten çok zor seni çok iyi anlıyorum bende 5 aylık bebeğimi düşürdüm ve kendimi suçluyorum allah sabırlar versin bende kendimi henüz toparlamış deilim unutmak çok zor ama napalım herşey allahtan ordada bizi bekleyen bi yavrumuz var üzme kendi fazla

nazlım28 allah sana sabır versin hayatımda inan bana hiç bu kadar ağlamamışımdır ne diyeceğimi bilemiyorum allahı'ım inşallah sana kaybettiğin meleğine benzer sağlıklı bir bebiş versin...

Nazlim çok Kötü Oldum Ya Cnim Benim Inş Meleğine Sağlikli Birşekilde Kavuşursun

kız bu neeeeeeeeeeeee.ayıp ama olmazki bukdara ağlatılmazkiii...çok kötüsünnn.

X