Lazer Epilasyon Diode Lazer Cihazini Kullananlarin Paylasim Alani

eet emlayı duydum ama bana ordaki kız sürmesen daha iyi belki lazerin etkisini azaltır dedi
ama salladı gibi geldi bana :) neyse alexe bile dayanamıorumki ben emlayı süreyim en iyisi :)

ya tüyler cıkmamıs olsada lazer yapılır mı yoksa illa cıkması mı beklenirr:44::44:

çıkması bekleniyor.. randevu günüm geldi ama koltukaltımda hiçbişey çıkmadığı için kadın yapmadı. ilk seansımın ardından tam olarak 38 gün geçti. bi de hastaydım, kadın hastalığın bitmesinden 10 gün sonra yapıyoruz dedi. böyle bişi varmış:S

arkadaşlar bugün yüz bölgeme diode lazer yaptırdım. çok fena acıdıı. zor dayadım. bittiğinde elim ayağım titriodu..nasıl dayanacam bilmiorum.

arkadaşlar bugün yüz bölgeme diode lazer yaptırdım. çok fena acıdıı. zor dayadım. bittiğinde elim ayağım titriodu..nasıl dayanacam bilmiorum.:KK30:

jacoste; tüylerin çıkması gerekio

çıkması bekleniyor.. randevu günüm geldi ama koltukaltımda hiçbişey çıkmadığı için kadın yapmadı. ilk seansımın ardından tam olarak 38 gün geçti. bi de hastaydım, kadın hastalığın bitmesinden 10 gün sonra yapıyoruz dedi. böyle bişi varmış:S

Bende geçtiğimiz hafta için gidecektim ancak yer bulamadım yani çok yoğunlar 15 dakikalık boşlukları bile yok..Tabi hata bende çok önceden almalıydım randevumu..neyse artık bende bu hafta hasta olabilirim ama artık sağlık olsun daha sonraya kalabilir..baya tüylerim çıktı yüzümde özellikle..bu arada sana msj attım bakarmısın..

diode ile genital ilk seansımı yaptırdım. evet bende bi gariplik var. hiç acımadı diyemem ama çok az bi acı. soğuk hava üfleme aletinden dolayı dondum ama:KK43: bi de utandığımdan mı kadın rahat yapamadı bilmiyorum, iç bölgelere yalnızca iki üç kez lazer geçti:S
koltukaltı da hala çıkmadı.

Son düzenleme:
arkadaşler ben alexandrite yaptırıyorum yüzüme, genitale ve koltukaltına..

yüzümde çok kalınlar inceldi diğer hiç bir faydası olmadı..

koltuk altı ve genital çok inceldi, ayva tüy haline..

ayva tüylere diode diyorlar bende diode devam etsem diye düşünüyorum..

gerçekten ayva tüyleri bitiriyor mu diode ?

merhaba arkadaşlar forumda yeniyim herkese selam öncelikle:79: .bende lazere yeni başladım.diod la yapıyolar.genital ve koltuk altına yaptırıyorum beyaz tenliyim bu bölgedeki kıllarda genelde kalın ve siyah oluyo biliyosunuz.bu bölgeler için alexsandrite iyi diyolar kafam baya karıştı.ilk seansımın üzerinden 20 gün geçti öyle belli olucak bi dökülme bile olmadı, hele genitalimde hiç olmadı diyebilirim.
bu şekilde bi sorun yada benzerini yaşayanınız varmı. napıcamı şaşırdım valla bişey falan olur diye çok korkuyorum :18: banada bi yardım edin.

slm angel-24
yüzümdeki tüyler 1 hafta önce dökülmeye başladı. bugün de laser kontrollüm vardı dokülmeyenler yakıldı.
1 ay sonra görecez az mı çıkıp çok çıktığını.o yüzden şimdi bişiy diyemicem..

arkadaşler ben alexandrite yaptırıyorum yüzüme, genitale ve koltukaltına..

yüzümde çok kalınlar inceldi diğer hiç bir faydası olmadı..

koltuk altı ve genital çok inceldi, ayva tüy haline..

ayva tüylere diode diyorlar bende diode devam etsem diye düşünüyorum..

gerçekten ayva tüyleri bitiriyor mu diode ?

Kesinlikle diodu tavsiye ediyorum. İnce tüyler için ideal.

ben ilk seansımı diode ile yaptırdım. 2,5ay gecti. genitalin alt kısmında ayva tüyü gibi ince tüyler cıktı sadece:KK52:
2.seansım haftaya olıcak. o zaman ince tüylerde etkilimi, ne kadar etkili yazarımm:KK66:

benim koltukaltımdaki tüyler de hala çıkmadı 2 ay oldu. ama genital bölgemde çok az dökülme oldu. bi dahakine alexandrite a mı girsem diye düşünüyorum, siyah kıllarda daha etkili ya...

ark.lar esmer biriyim tüylerimde grimsi göbek bölgem ve göğüsüm için diode yaptırmak istemiştim ama acıbadem tıp merkezinde doktor yapamıcanı söledi halbuki gözede görünür cinsten şimdi n'yapıcamı bilemiorum aranızda benim gibi olupta yaptırmış olan var mı varsa sonuçlar nasıl?

kızlar diodeden çok memnunum, şaşmayın derim.kalınları alexandrite daha iyi görüyor diye birşey yok, diode de kalınları daha iyi görüyor.diodenin alexandrite'a üstünlüğü ise cildi yakmaması ve ince tüyleri daha iyi görmesi.ince tüylere illa da diode yaptırın, o görmezse hiçbiri görmez.

istanbul'da soprano xl kullanan düzgün bir yer biliyor musunuz? xxxxxxxxx var ama fiyatları bana biraz fazla geldi. Tüm vücut normalde 3 milyarmış şimdi kampanyalı 2 milyar diyolar ama tüm vücut için bacak, genital ve koltuk altı yalnızca.. Benim sırtımda ve kollarımda da var onları da istersem fiyat haliyle artacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
X