Lazer Epilasyon Diode Lazer Cihazini Kullananlarin Paylasim Alani

Diod ben kollarıma yaptırıyorum.Genitalde aleksandr ı tavsiye ediyorum.Hızlı sonuç veriyor.
Diod da ince kıllar için dediler ve kollarımı onla yapıyorlar ama pek memnun değillim bu 3.kıışım lazere devam edeli senede 3 kere yaptırıyorum aşağı yukarı.Melesef işe yara bir sonuç yok henüz yani tüylerin %30 u yokolmuştur ve kalanlar da bıraktım mı uzuyor da uzuyor ve öyle tüylerde zayıflama da yok aynı kalınlıkta çıkıyorlar.
auditor82 nickli arkadaşım.Bu şehir fırsatı çekini istediğin zamana randevu alarak kullanabildin mi.Ben de çok düşündüm ama ya kafalarına göre randevu veriyorlarsa diye almadım.

Evet istediğim zaman kullandım.Aradım randevu aldım..Zaten atıyorum 30 ekimde aldıysan kuponunu max 3 ay süren var bu arada randevu alman lazım..Sonrada aynen devam ediyorsun seanslara..ben bir sorun yaşamadım yoğunluk dışında..ama yoğun da olsalar günlük limitleri var belli sayıda insan alıyorlar fazla almıyorlar..

kızlar bugün bende aynı yere gittim grupfoni ile çapada.diode lazer alx ten cok cok daha iyi diye anlattılar bence cok umutlandım ama simdi okuyunca üzüldüm acıkcası :KK43: daha bugün yaptırdım sonucu yazıcam tabiki ama dedigine göre 1 haftada kesin dökülecek.koltukaltı genital ve yarım kol yaptırdım.genitale 25 koltkaltı 40 koluma 25 akım verildi.ama alex e göre cok daha fazla canım acıdı.umarım memnun kalırım :KK43:( bayan cok iyiydi aslınca cok ilgilendi ama bilemiyorum artık.genitale ben 3 seans alex yaptırmıstım ama cok düzenli yaptıramadıgımdan aman aman bir sonuc almadım sadece yumusama oldu kıllarda.diode ile sonucları sizlerle paylasacagımm.
randevu olayını da söyle oluyor ilk 3 ay içinde gitmeilisiniz sonrada 5 haftada bir geliceksin dediler

Son düzenleme:
kızlar bugün bende aynı yere gittim grupfoni ile çapada.diode lazer alx ten cok cok daha iyi diye anlattılar bence cok umutlandım ama simdi okuyunca üzüldüm acıkcası :KK43: daha bugün yaptırdım sonucu yazıcam tabiki ama dedigine göre 1 haftada kesin dökülecek.koltukaltı genital ve yarım kol yaptırdım.genitale 25 koltkaltı 40 koluma 25 akım verildi.ama alex e göre cok daha fazla canım acıdı.umarım memnun kalırım :KK43:( bayan cok iyiydi aslınca cok ilgilendi ama bilemiyorum artık.genitale ben 3 seans alex yaptırmıstım ama cok düzenli yaptıramadıgımdan aman aman bir sonuc almadım sadece yumusama oldu kıllarda.diode ile sonucları sizlerle paylasacagımm.
randevu olayını da söyle oluyor ilk 3 ay içinde gitmeilisiniz sonrada 5 haftada bir geliceksin dediler

Oradaki uzman benle de ilgilendi biraz aceleciydi ama öyle apar topar olmadı yani o yoğunluğa göre bence normaldi..Sadece hijyen konusunda daha önce gittiğim yere nazaran biraz daha aşağı gördüm o kadar..Neyse ben akımı sormamıştım bu kez sorucam..Daha önce alex ile yapıldığında hem daha az acı vermişti hemde çok kısa sürede tüm kıllar döküldü bebek gibi oldu cildim fakat bu cihaz çok acı vermiş olmasına rağmen halen kısmi olarak dökülme var..Ne bileyim canımı sıkıyor biraz bu görüntü..saç kıran gibi :KK43: umarım geçer yakında dökülür tümü..

Merhabalar,

ben 9 sene once yaptirmadigim lazer kalmamisti. yuzumde tuylenme vardi.. IPL laser mahfetti, hem cok agriyordu hemde basligi buyuk diye sanirim, yuzumde tuylar azdi ve yanaklarima dogru gelmeye basladi.. 4 sene ugrastim. 6 sene sonra tekrar basladim.
2 defa bililen lightsheer Diode Laser yaptirdim. super sonuc aldim. cunku uzun sure yuzume agda vuruyordum. Cok uzuluyordum. esime karsi mahcuptum.. inanin 10 gecmeden hemen cikiyorlardi.. igrenc tuyler.. sonra lazere gittim. Sanirim Joule sini yuksek yapmislardi. ve bu arada emla krem kullandim. nerdeyse hic agri hissetmedim. o an kil kokleri disari firlamis, ve hem lazerliyorlardi hemde yuzumu siliyorlardi cikan killar yuzume yapismasin diye.. inanin 6 hafta hic ama hic tuy cikmadi sonra tekrar yaptirdim. yine aynisi.. cok memnunum.. yani artik buralarda cok ucuzladi lazer. 30 euroya lazer yaptirabiliyorum. AMA en son vucuduma lazer yaptirdim. lightsheer DUET. amerikada cok kullaniliyor. ve buyuk bas oldugu icin. hizli lazer yapaliyor. ve nerdeyse acisiz. ilk seans yaptirdimm fakat pek memnun degilim, guvenemiyorum. koltuk alti tuyler super kalin, bikini bolgeside. killar HIC agda yememis gibi.. normal oldugu gibi uzadi.. oysa diger lazerde her seansta 15% kil oluyordu. yuzumde bile oyle olmustu.. BIlmiyorum paramada yazik. Duetle belki devam etmem. diger klasik bas, diode lazerin joule gucu, 10 ila 100 arasinda degisiyor. ama buyuk bas DUET diode lazer, 4.5 ila 12.5 arasinda. ama farkli yontemmis. vacuumlu lazer.. cok farkli ama simdilik bisi diyemiycem yanlis killarin dokulmesi yok. internette okudum, cok sonra dokuluyormus 2 ay sonra.. ama acimiyorsa, killari seans sirasindada hic dokmuyorsa acaba gercekten dedikleri gibi etkilimi? ha birde bu DUET lazer cok daha ucuz....

guvastanema slm, ben de aynı şekilde grupfoni indirimi ile gittim.Sanırım aynı yerden bahsediyorsun..Çapada değilmi? :) Canım ben genital ve yüz için ha birde koltuk altı için almıştım 5 seansı..Ben gitmeden önce jiletlemiştim ama sormadan orda bi anda jiletle temizleyiverdi kız..Neyse yapan uzmanın dediğine göre diode ile ilk seferde bile inanılmaz dökülürmüş tüyler..Ben daha önce koltuk altı ve yüzü bitirmiştim zaten ama tek tük ince tüyler kalmştı bıyık kaş arası ve koltuk altında..Toplasan 10 kıl yani..Genital ise 2 seans + kontroller ile alexsandr cihazına girmiştim..Çok süper sonuç aldım ..Fakat üstünden 3 ay geçti seansa gidemedim derken bu indirimden faydalandım..tabii o arada genital iyice uzadı sertleşti kıllar..Seans bittikten sonra sanki jiletlenmiş gibi etki gösterdi bende..-sadece genitalde diğerlerinde hepsi döküldü- genital aynen tüyler kara kara çıktı..uzadu uzadı..iki hafta oldu hala uzuyo ..yumuşak ve sanki saçkıran olmuşum gibi parça parça döküldü..çok fena oldu yani..kesemiyorumda bekliyorum öyle ..alexandre da böyle diildi..yapıldığı anda sanki bebek teni gibi oluyodu iki gün kızarıklık geçmiyodu ama geçince de tüyler hemen dökülmüş oluyodu rahatlıyodum uzun sürede çıkmıyodu ..zaten tüylerim incelmişti birazda yumuşamıştı ama bence onca acı vermiş olmasına rağmen diode-yada o merkezin cihazı neyse- genitalde başarılı değil..şimdi 4 seans daha var ..ayrıca senin tüylerin nasıl durumu? dökülme süreci nasıl?

Diode u genitale yaptıran arkadaşlar sizde yazabilirseniz..yani tüyler seanstan ne kadar sonra tamamen bırakıyo kendini?ikinci seans zamanı ne zaman gelmeli normalde?bendemi bi tuhaflık var acaba?:44:

evet aynı yer... ben yalnızca koltuk altı ve yarım kol için gidiyorum. ilk seansımı yaptırdım ve bir hafta olmadı daha o yüzden şu an uzama aşamasında, dökülecek mi ne kadar dökülecek henüz erken, bakalım, sonuçları paylaşırım...
benim rahatsız olduğum aradan çıkarmak için çok acele yapması hepsini 10 dakikada çıkardı bir de elimin üstünü bile jiletlemesi.. ben çenem için de iğneli epilasyona gidiyorum kadın duyunca şok oldu. elimin üstünde tüy var ama sarı sarı tüyler hiç göze batacak şekilde değil ki ben ki kıl takıntılı bir insanım. tüyler ince ve sarı olduğu için daha kötü çıkacak diye korkuyorum:KK43:
kol ve koltukaltımdaki tüylerim siyah. benim bir de hiç acıma olmadı ona şaşırdım. gerçi bu acıma durumu açlık, tokluk, yorgunluk, hastalık vs vs herşeye göre çok değişiyo test ettim.
bi de ben kesin sonuç alabileceğimi zaten düşünmüyorum eminim ki bitmez ama baya baya azalırsa çok mutlu olucam. iğneli epilasyon kesin çözüm için tek yol. o yüzden burdan sonuç alırsam iğneliyle devam etmeyi planlıyorum.

ben de diotla alt bacak yaptırıyorum, 2 ya da 3 seans oldi çok az parça parça yok olmalar var. iyi ki bitiş paketi almışım. bir de canım çok yanıyor:KK43:

efif nereye gidiyosun özelden de yazabilirsin ben de diodu olan bi yer araştırıyorum

Son düzenleme:
jujuuuu sonuçtan haberdar eder misin lütfen, ben de ayın 6 sında yaptrdım diode ile genitale ve şuan kafam karıştı, hala bi dökülme olmadı, verdiim paranın boşa gitmesini istemiorum, bulunduğum şehirde öyle indirimler falan da yok :S

Ben Mersin Yenişehir Hastanesinde girdim Soprano XL (diod) cihazına, yeni ütüleme epilasyon teknoloji cihazındanmış bu soprano xl inanılmaz acısız, tavsiye ederim.

jujuuuu sonuçtan haberdar eder misin lütfen, ben de ayın 6 sında yaptrdım diode ile genitale ve şuan kafam karıştı, hala bi dökülme olmadı, verdiim paranın boşa gitmesini istemiorum, bulunduğum şehirde öyle indirimler falan da yok :S

tabi yzarım canım bende aynı seyi düsünüyorum bosuna mı gitti acaba paralar?ben bir de 3 tane aldım 60 tl ..benm suan dökülme yok zaten 6 gün oldu ama kadın bir haftada kesin dökülmeye baslıck falan demişti.offff bilmiyorum yaa..sonuc alamazsak ta bence toplu bir sekilde arayıp sikayet edelim.ben alex. ile istedim aralıga gün veriyorum dedi.bende sauan ankaradaym ist.dan dönmm gerekiyordu mecburen yaptırdm bu yüzden.ama bir dahakine eger dökülme olmazsa isterse seneye versin randevu kesinlkle alex. alıcam

evet aynı yer... ben yalnızca koltuk altı ve yarım kol için gidiyorum. ilk seansımı yaptırdım ve bir hafta olmadı daha o yüzden şu an uzama aşamasında, dökülecek mi ne kadar dökülecek henüz erken, bakalım, sonuçları paylaşırım...
benim rahatsız olduğum aradan çıkarmak için çok acele yapması hepsini 10 dakikada çıkardı bir de elimin üstünü bile jiletlemesi.. ben çenem için de iğneli epilasyona gidiyorum kadın duyunca şok oldu. elimin üstünde tüy var ama sarı sarı tüyler hiç göze batacak şekilde değil ki ben ki kıl takıntılı bir insanım. tüyler ince ve sarı olduğu için daha kötü çıkacak diye korkuyorum:KK43:
kol ve koltukaltımdaki tüylerim siyah. benim bir de hiç acıma olmadı ona şaşırdım. gerçi bu acıma durumu açlık, tokluk, yorgunluk, hastalık vs vs herşeye göre çok değişiyo test ettim.
bi de ben kesin sonuç alabileceğimi zaten düşünmüyorum eminim ki bitmez ama baya baya azalırsa çok mutlu olucam. iğneli epilasyon kesin çözüm için tek yol. o yüzden burdan sonuç alırsam iğneliyle devam etmeyi planlıyorum.

bende acı çok oldu alexten de çok..Ben hiç sonuç alacağıma inanmıyorum hadi hayırlısı bakalım..Zaten dökülmeden kalanlar var onları jiletliycem hakikaten kötü görünüyorlar..Bayramdan sonrada 2.seans için randevu almak istiyorum Allah izin verirse..bakalım gelişmeleri yazalım oldumu takip edelim bakalım neler olucak..

diode ile tüyler ilk seanslarda çok dökülmüyomuş galiba sonradan etki ettiği anlaşılıyomuş merak ediyorum gerçekten işe yarıyo mu bu cihaz

diode lazerde jel gibi bir şey sürülüyor mu uygulanacak bölgeye bende grupfoniyle aldıgım bi kupona başladım da beşiktaşta diode dedi cihaza bakmayı da unuttum ama daha önce ipl ile ilgili okuduğum tariflere uyuyor gibi geldi yöntem açık açık da yalan söyleyemezler ya şüpheye düştüm, cihazın ucundan dışarı taşmayan bir ışık huzmesi de var sanırım bide jel gibi bişey sürdü , diode yaptıranlar tarif edebilirler mi ?

diode lazerde jel gibi bir şey sürülüyor mu uygulanacak bölgeye bende grupfoniyle aldıgım bi kupona başladım da beşiktaşta diode dedi cihaza bakmayı da unuttum ama daha önce ipl ile ilgili okuduğum tariflere uyuyor gibi geldi yöntem açık açık da yalan söyleyemezler ya şüpheye düştüm, cihazın ucundan dışarı taşmayan bir ışık huzmesi de var sanırım bide jel gibi bişey sürdü , diode yaptıranlar tarif edebilirler mi ?

ozgish diode cihazında jel sürülüyor ve tarifine de uyuyor..Tabi bu cihazın diğer modellerinde farklı olabilir..Ama sanırım senin girdiğin diode ile aynı diode a girdik..Aynen tarif ettiğin şekilde idi cihaz..

Öncelikle değinmek istediğim bazı şeyler var. Yüz ve kol gibi bölgelere ağda veya jilet yapmamak gerektiğini düşünüyorum. Cilt hem tahriş oluyor ve uzun vadede düşününce tüy sorununa çözüm olmuyor. Özellikle de jilet tüylerin kalınlaşmasına ve çoğalmasına neden oluyor. Lazer epilasyonun etkilerine gelince, genel anlamda kişiden kişiye değiştiğini düşünüyorum. Cilt yapısı, tüy kalınlığı ve sıklığı, hormonal bozukluklar vs. O yüzden bu faktörler göz önünde bulundurulduğunda X lazer aleti Ayşe'de etkili olurken Y lazeri Fatma'da etkili olabilir. Ya da kiminin tüyleri lazer seansından 7 gün sonra tamamen dökülürken kiminin 10-15 günde dökülebilir. O yüzden dökülmedi diye hemen panik yapmamak lazım :) İlk seansımdan 10 gün sonra hala dökülmemişti ve panikle gittiğim merkezi aramıştım. Merak etmememi ve döküleceğini söylediler. Öyle de oldu. Bu arada gittiğiniz merkezin temizliğine, gerekli yetki belgelerine vs çok dikkat edin. Güzelleşeceğim diye sağlığınızdan olmayın sakın!!

Ben lazer epilasyona çene bölgesi için alexandrite ile başladım. Bakırköy, Nişantaşı, Etiler gibi semtlerde şubeleri olan bir merkez (adı da Ep...rm). Oldukça temiz ve nezih bi yer, fiyatları da gayet uygun bence. Çenemin sadece sol tarafında tüylenme vardı. Epilasyondan önce tüyler oldukça kalındı, sakal gibi. Yaklaşık 9-10 seans alexandrite ile devam ettim. Tamamen yok olmadı. Tüyler oldukça inceldi fakat sanki daha geniş bir bölgeye yayıldı. O yüzden çenem için Alexandrite lazeri bırakıp diode a başlamaya karar verdim ve gittğim merkezde diode olmadığı için arkadaşımın tavsiyesiyle başka bir merkeze gitmeye karar verdim. Adını öğrenince sizlerle de paylaşırım. Sanırım tüyler inceldiği için artık Alexandrite etki etmiyor. Bunun yanı sıra koltukaltı için 2 seans alexandrite lazer yaptırdım ve oldukça memnunum. Koltukaltı tüylerim oldukça sık ve kalındı. 2 seanstan sonra en az %80 azalma oldu ve kıldan tüye dönüştüler :KK9: Ama şimdi şöyle bir endişem var. Koltukaltı tüylerim de azalıp seyreldiği için Alexandrite etki etmezse?? O yüzden koltukaltı için de diode yaptırmaya karar verdim. Yarın ilk diode seansıma gideceğim. Oradaki yetkiliyle görüşüp duruma göre hem çene hem koltukaltı yaptırabilirim. Gelişmeleri sizlerle paylaşırım.

ozgish diode cihazında jel sürülüyor ve tarifine de uyuyor..Tabi bu cihazın diğer modellerinde farklı olabilir..Ama sanırım senin girdiğin diode ile aynı diode a girdik..Aynen tarif ettiğin şekilde idi cihaz..

tamam o halde teşekkür ederim cevap için

diode ile tüyler ilk seanslarda çok dökülmüyomuş galiba sonradan etki ettiği anlaşılıyomuş merak ediyorum gerçekten işe yarıyo mu bu cihaz

diode lazer yaptıran deneymli bayanlar alex gibi iki hafta sonra dökmüyomuş bu diode dmi? hatta ilk seanslarda pek dökülmüyo diye duydum doğru mu

merhabalar arkadaşlar,
bahsettiğim merkezde ilk seansımı yaptıralı 11 gün oldu, koltuk altımdaki tüyler baya baya döküldü. (%70-80 diyebilirim) kolumdaki tüyler ise hala duruyor. bir iki tel ben çekince geldi. koparmıyorum kesinlikle kendiliğinden geliyor. ben o kadar endişeli değilim kolumdaki tüylerin de döküleceğini düşünüyorum ama ince tüyler yani elimdekiler konusunda hala endişeliyim:KK43:
mesela koltuk altımda çok ince olan bazı tüyler döküldü ama bilmiyorum belki kolun dökülmesi daha uzun sürüyordur.. beklemedeyim. gelişmeleri paylaşıcam..

Selam kızlar..

Bende bugün yüzüm için gittim alex'e çünkü benim yüzüm gerçekten çok çok kötü boynum içinde istedim ama olmaz dedi boşuna orayı jiletleyip kalınlaştırma iğneli epilasyona gidersin dedi yüzümün karma olduğunu söyledi işlem yapan dermatolog şuan yüzümde sızlama var bakalım ayda birkez gidicem..

daha sonra kalan belli ama alex'in görmediği tüyler için diode uygulamayı düşünüyorum

merhabalar arkadaşlar,
bahsettiğim merkezde ilk seansımı yaptıralı 11 gün oldu, koltuk altımdaki tüyler baya baya döküldü. (%70-80 diyebilirim) kolumdaki tüyler ise hala duruyor. bir iki tel ben çekince geldi. koparmıyorum kesinlikle kendiliğinden geliyor. ben o kadar endişeli değilim kolumdaki tüylerin de döküleceğini düşünüyorum ama ince tüyler yani elimdekiler konusunda hala endişeliyim:KK43:
mesela koltuk altımda çok ince olan bazı tüyler döküldü ama bilmiyorum belki kolun dökülmesi daha uzun sürüyordur.. beklemedeyim. gelişmeleri paylaşıcam..

ben hiç diode yaptırmadım ama kol ve kkoltukaltı şu anda tam senin tarif ettiğin gibi ben kolumu ndyag ile koltukaltımı alex ile yaptırdım ve senin diode ile elde ettiğin sonucu elde ettim tabi uzun vadedeki sonuç önemli diode u bacağım için düşünüyodum ama ndyag ile benzer sonuç sağlıyosa boşuna diode yapan yer aramayım bari çünkü benim gitiğim merkezde diode yok ndyag ile alex var

X