Lazer Epilasyon Diode Lazer Cihazini Kullananlarin Paylasim Alani

ben hiç diode yaptırmadım ama kol ve kkoltukaltı şu anda tam senin tarif ettiğin gibi ben kolumu ndyag ile koltukaltımı alex ile yaptırdım ve senin diode ile elde ettiğin sonucu elde ettim tabi uzun vadedeki sonuç önemli diode u bacağım için düşünüyodum ama ndyag ile benzer sonuç sağlıyosa boşuna diode yapan yer aramayım bari çünkü benim gitiğim merkezde diode yok ndyag ile alex var

dün dayanamayıp grupfoniden yine bir kupon aldım:S evimin çok yakınında hijyen olarak gitmesem de görmesem de kesinlikle iyi olacağını düşündüğüm bir yer çünkü lazer merkezi ve ndyag kullanıyor. çapadaki merkezin hijyen ve özen olarak gördüğüm diğer yerlere oranla biraz düşük olduğunu düşünüyorum (aynı jeli her yerimde kullandı ve sanırım geri kabına koydu.. bi dahakine daha dikkatli bakıcam. gözlük vermedi. gayet rahat jiletledi ama koluma lazer yaparken sanki jiletlediği her yere ışın vurmadı. uygulama esnasında hiç memnun kalmadım aslında ama koltuk altım döküldü kolumu bekliyorum... ) ikisini de deniycem ona göre bacağımı ya diot ya da ndyag lazer ile yaptırıcam.
ndyag fazla yaygın değil anladığım kadarıyla. ince tüyleri de görüyor diyor ama forumdan okuduğum kadarıyla memnun kalmayanlar da var kafam karıştı. sen kaçıncı seanstasın ve hangi merkeze gidiyorsun ne kadar ödüyorsun, buraya yazmak sakıncalıysa özelden de yazabilirsin.

diode lazerde jel gibi bir şey sürülüyor mu uygulanacak bölgeye bende grupfoniyle aldıgım bi kupona başladım da beşiktaşta diode dedi cihaza bakmayı da unuttum ama daha önce ipl ile ilgili okuduğum tariflere uyuyor gibi geldi yöntem açık açık da yalan söyleyemezler ya şüpheye düştüm, cihazın ucundan dışarı taşmayan bir ışık huzmesi de var sanırım bide jel gibi bişey sürdü , diode yaptıranlar tarif edebilirler mi ?

Kesinlikle Ipl değil çünkü onda jel sürülmüyor. Diode yaptırmak için konuştuğum yerlerde jel süreceklerini söylemişlerdi.

tabi yzarım canım bende aynı seyi düsünüyorum bosuna mı gitti acaba paralar?ben bir de 3 tane aldım 60 tl ..benm suan dökülme yok zaten 6 gün oldu ama kadın bir haftada kesin dökülmeye baslıck falan demişti.offff bilmiyorum yaa..sonuc alamazsak ta bence toplu bir sekilde arayıp sikayet edelim.ben alex. ile istedim aralıga gün veriyorum dedi.bende sauan ankaradaym ist.dan dönmm gerekiyordu mecburen yaptırdm bu yüzden.ama bir dahakine eger dökülme olmazsa isterse seneye versin randevu kesinlkle alex. alıcam

bende dökülmeler basladı canım swende durumlar nasıl ? gayet güzel dökülüyorlar simdilik..

bende dökülmeler basladı canım swende durumlar nasıl ? gayet güzel dökülüyorlar simdilik..

canım kime sorduğunu anlamadım ama aynı merkeze gittiğimize göre cevap vereyim:)) benim bugün 13. günüm. koltukaltımda dökülecekler döküldü diğerleri görmedi heralde duruyorlar. %80 dökülme var yani çok iyi.
ama kollarım hala duruyor:KK43:
sen de yarım kol yaptırmışsın. kolların ne durumda?

5 gün önce beşiktaşta bi siteden aldıgım fırsat kuponunu kullandım ilk seansımdı 5 gün oldu hiç dökülmedi uzadılar kocaman kocaman çekince elime falan da gelmiyorlar ne biçim iş yaa

5 gün önce beşiktaşta bi siteden aldıgım fırsat kuponunu kullandım ilk seansımdı 5 gün oldu hiç dökülmedi uzadılar kocaman kocaman çekince elime falan da gelmiyorlar ne biçim iş yaa

5 gün çok erken benim 8. günden sonra dökülmeye başladı ama 5 günde kocaman uzaması da garip.

diode lazer sayesinde yüzdeki siyah tüylerden ( ne çok kalın ne çok ince ) kurtulabilinirmi yada büyük oranda azalma olurmu kızlar lütfen yardım ...?

Benim tüylerim aslında sakal demek daha doğru çene bölgemde boyun bölgemde çok fazla yayıldılar.Sir ağdayla alıyorum ama mahvoldu.Sivilce batık ne ararsan var üstelik çok siyah.Bıyıklarım da aynı şekilde bir de dudak üstünde leke oluştu insan içine çıkamıyorum.Çok sert ve siyahlar. Uzun zamandır araştırıyorum lazer yaptırmayı asla düşünmüyordum ama okuduklarımdan sonra kafam iyice karıştı. Acaba diyorum lazer diode ile başlasam incelirse eger iğneliyle mi devam etsem.Bi fikir verin kızlar ya tecrübeli olan, yap diyen, yaptırma diyen...? Önce doktora mı gitmeliyim acaba? polikistik over hastasıyım ama doktor erkek tipi kıllanma yok sen oynayarak bu hale getirmişsin dedi. Napsam ki?

yuzdekilerden kurtulursun diot lazer yuz killari icin en iyi lazerdir her bilim adami da boyle der yazar. Kesinlikle tavsiye ederim, ozellikle Soprano XL tavsiye ederim ancak. Acisiz ve hizli.

edahan, sen yaptırdınmı yoksa cevrende yaptıran mı oldu canım ? yani diode ile olumlu seyler duydukca seviniyorum ama emin olmadan da başlamak istemiyorum.

Angel 24 , ben yaz baslamadan once 3 seans diode lighthsheer ile bacaklarimin alt kismina yaptirdim . yaklasik 3 ay ara verdim. 10 gun oncede 5. seansima gittim. suan goruntu itibari ile % 90 bitti diyebilirim. tabiki kesin sonuc 2-3 hafta sonra belli olacaktir. benim bacaklarimdaki killar, cok sert , siyah renkli, deri icinden uzuyan ve batik olusan seklindeydi. ilk defa bu kadar rahatim....ust bacaklarim daki tuyler ince ve acik renkli ama beni rahatsiz ediyor, 1-2 seans diode lazer yaptiracagim ,uzman cok iyi sonuc alamiyacagimi soyledi ama ben ne kadar azalsa da raziyim. cunku agda , jilet yada makine ile ugrasmaktan biktim.bacaklarimin alt kismindaki killari yazin jiletle aliyordum 9-10 gun sonra killar cikiyordu...ben cok memnunumm.

Angel 24 , ben yaz baslamadan once 3 seans diode lighthsheer ile bacaklarimin alt kismina yaptirdim . yaklasik 3 ay ara verdim. 10 gun oncede 5. seansima gittim. suan goruntu itibari ile % 90 bitti diyebilirim. tabiki kesin sonuc 2-3 hafta sonra belli olacaktir. benim bacaklarimdaki killar, cok sert , siyah renkli, deri icinden uzuyan ve batik olusan seklindeydi. ilk defa bu kadar rahatim....ust bacaklarim daki tuyler ince ve acik renkli ama beni rahatsiz ediyor, 1-2 seans diode lazer yaptiracagim ,uzman cok iyi sonuc alamiyacagimi soyledi ama ben ne kadar azalsa da raziyim. cunku agda , jilet yada makine ile ugrasmaktan biktim.bacaklarimin alt kismindaki killari yazin jiletle aliyordum 9-10 gun sonra killar cikiyordu...ben cok memnunumm.

canım vücut tüyleri özellikle siyah tüylerde lazerler başarılı evet.. bende alex. yaptırdım tüm vucuduma ve bitti .. ama yüze yapmıyolar cünkü yüz tüyleri yanıt vermiyor , cogalma riski var vs.. o yüzden epilasyonda en problemli bölge yüz. ama sanırım diode ile baslıycam yüze bakalım gidişata göre karar vericem artık..

istanbul da diode soprana xl uygulayan bir merkez var mı ??
bi arkadaşımın bionep'e gidiyordu. kullandıkları cihaz çok iyi diyodu.
fiyatları da uygun mu nasıl bilmiyorum ki kim ne kadara yaptırıyo aslında onu da yazarsa iyi olur...
para bulursam gidip burayla konuşucam.

ya bende bugün genital koltuk altı e tüm bacak için akexe gittim 2. seansımdı ama o kadar canım yandıki bayılacaktım neredeyse..sizce acıyı azaltmak için krem kullanmalımıyım?acaba krem lazerin etkisini azaltırmı..ayrıca bugün bıyığım çenem belim ve göbeğim için diot lazer hakkında konuştum e onada başlıcam bidaki seansa ama tüylerim ayva tüyü ama sarı değil..bide gögüs ucu içinde gidicem acaba lazerin bi zararı olurmuu sonuçta anne olucaz ilerde..çok soru sordum biliorum ama kafam çok karışık :KK43:

arkadaşlar diod yaptıranlar jiletliormusunz yaptrmadan önce kıllarınızı

kol altımı ve yarım kolumu diode ile yaptırdım, jiletlendi. okuduğum yorumlardan anladığım kadarıyla diode la jiletleniyor mutlaka. yanlış biliyorsam beni de uyarın, bir dahaki seansıma jilet vurmayayım.

koltuk altı ve özel bölgeme 1,5 ay önce diode light sheer yaptırdım.ilk seansımdı
.dün kontrol seansına gittim.tek tük kıl vardı. koltuk altında sarı tüyler cıkmıstı. 1 seans daha normal yapalım olmazsa makinanın sarı tüy ayarı var onla atış yaparız dedi.
bir ay sonraya gün verdi. bakalım 1,5 ay boyunca tüy cıkmaması ümitlendirdi benii:KK9:

bu arada ben jiletlemedengidiorum. öle söyledi doktor. ne kadar döküldüğünü, sarırıp sararmadığını bilmm daha iyi dedi

X