Lazer Epilasyon Diode Lazer Cihazini Kullananlarin Paylasim Alani

ben bi hastaneye sordum
k.altı 60 genital 90 bacak 400 dedi
vucutta kızarıklık yapması beni endişelendirdi.eyvahedigeldismile
nd yag yapan yerde yuksek fiyat verdi.napıcam bilmiyorum yaabilmiyorumkismile

koltuk altım için diode lazer yaptıracapım sonuçları yazarım ben de birkaç kişi diode sadece yüz için koltuk altı genital yanlış tercih demiş.. bu kişiler doktorlardan daha mı çok bilgiye tecrübeye sahip acaba da böyle yorum yapıyor ? çok ilginç dogrusu..diode lazer ile alex arasındaki fark diode lazerin daha koyu tenlilere de uygulanabiliyor olması, alex e göre daha ince kılları da algılayabilmesi.. Alexten eksiği yok fazlası var

Lazercihazlari.com sitesinden alintidir,

Alexandrite lazer: Dünyada modası yitirilmiş olan ancak ülkemizde halen en iyi epilasyon sistemiymis gibi lanse edilen teknolojidir, 90 ların sonunda belki öyle idi ancak diyot lazer cihazlarının geldiği son noktaya Alex cihazlarının yanaşması mümkün değildir. Epilasyon ACILIDIR.

NdYag lazer: Bazı merkezlerin lazer epilasyon bronz ciltte yazın dahi uygulanabilir diye tanıtım yaptığı NdYag lazer yüzeysel etki yaptığından derindeki köklere etki etmemekte, seans sayısı çok artmakta, kalıcı epilasyon başarısı düşmektedir. NdYag lazer fazla acı hissi verdiğinden lazer epilasyon tedavisinin yarım kalma ihtimali yüksektir. NdYag kullanımında bir diğer risk ise bu lazer ile ciddi ve kalıcı iz bırakan yanık olma ihtimalinin mevcut olmasıdır.

Işık bazlı sistemler: Millenium çağının epilasyon yöntemi artık dünyada sayısız doktor ve klinik tarafından kabul gören teknolojisi “ütüleme” epilasyondur. IPL cihazları arasında ise bunu sadece Spa SHR cihazları yapabilmektedir. Acısız, ağrısız ve seans sürelerini yarıya indirecek kadar hızlı, artık eski tip cihazlara itibar etmeyiniz.Hızlı geri dönüşler ve hasta konforu için “ütüleme” teknolojisi.

Diode lazer: Diyot lazer cihazlari ince, zayıf kıllarda başarılıdır, yüz kıllarında olumlu sonuçlar verebilmektedir. Kalın ve kökleri daha derinde olan vücut kılları için önerilir. Millenium çağının epilasyon yöntemi artık dünyada sayısız doktor ve klinik tarafından kabul gören teknolojisi “ütüleme” epilasyon dur. Diyot Lazer cihazları arasında ise bunu sadece Soprano XL ve Spa Accord lazer cihazları yapabilmektedir. Acısız, ağrısız ve seans sürelerini yarıya indirecek kadar hızlı, artık eski tip cihazlara itibar etmeyiniz. Hızlı geri dönüşler ve hasta konforu için “ütüleme” teknolojisi.

Radio Frequency (RF): Radyo frekans dalgalarıdır, lazer değildir. Açık renkli, beyaz, sarı kılları yok edeceği iddia edilmekteyse de tarafsız çalışmalarda sadece kıl köklerinde geçici nem azalması sağladığı, zamanla kılın tekrar eski haline geldiği saptanmıştır. Epilasyon kombinasyonu sadece kandirmacadan ibarettir, epilasyonda etkisizdir.

(Referans: Pers. Comm. Nov. 2006, Larry Kunze, M.E., President of Rocky Mountain Laser College, Inc, state certified medical laser professor)

Tüm lazer tipleri bilimsel olarak değerlendirildiğinde Soprano XL Diyot Lazer, Spa Accord Diode Lazer ve Spa SHR IPL Foto Epilasyon cihazlarının en uygun, konforlu etkili lazer epilasyon cihazı olduğu anlaşılmaktadır.

Arkadaşlar acil bir bilgiye ihtiyacım var. Diod Sheer lazer nasıl bir alet fikri olan????

ya arkdslar alexe gittim 3 seans arttırdı bogazıma yayıldı:KK43: sora 250 tlye 10 seans dıode lazer bı yerde vardı yuz ıcın uygun dedıler gıtmedım...sora da sımdı 2 seanstır ıgnelıye gıdıyorum yzuume ama benım alan cok kalınlar bıraz ınceldı ama halen kalınlar var tek bı yarısı 40 tl suruyo ve cok canım acıyo:KK43: 90 ı buluyo ucret bı seferde napcam yardım edın lutfen:KK43: diode lazere mı gıtsem yuz ıcın acaba?

acıtan bir cihaz ancak sonuçları fena değil diye duymuştum ancak dedigim gibi acı hoplatiyormuş. o yüzden diode ütüleme epilasyon teknolojisi çok sükse yapmış, acı olmadigi icin.

arkadaşlar, istanbulda ve özellikle de bakırkoy civarında diode lazer uygulayan tavsiye edebileceğiniz bir yer var mı? yardımcı olur musunuz?

yarın randevum var
diode light sheer ile yapılacak sanırım. olanları yazarım artık yarın:)

koltuk altına 20 özel bölgeye 19joule ile yaptı (diode light sheer)
evet biraz acılıydı. ama özel bölgenin alt kısmına bi fıs fıs yaptı ve uyusturdu.o kısım hiç acımadı.diğer yerlerde öyle dayanılmıcak gibi deildi benim için..
kıl yapımın cok iyi olduğunu söyledi.özellikle koltuk altımdaki bütük kıl kökleri dısarı cıktı. bi sonraki randevum bayramdan sonra.bakalım nolıcak:)

Ben Diode Lazer seansı aldım 4 seans
Sinek ısırığı gibi çok acımadı
Koltuk altına yaptırdım Yaklaşık 6 hafta oldu şuan

1.seansa gittim 3 seansım daha var

2.seansım yaklaşıyor..

Şuan 1.seans olmasına rağmen ve 6 hafta geçmesine rağmen %50 bitmiş gibi belki daha fazla

Ve şuan az olduğu için ve ince olduğu için seansa kadar almayı düşünmüyorum sean zamanı yapıp daha sonra gideceğim az olduğu için rahatsız etmiyo seansa kadar temiz kalıyosun

diğer seansa 3 hafta sonra gitmeyi düşünüyorum

ooff ben son seansa Diod'a girdim ve iğrenç bir acısı var. Bi kere o jel olayı tamamen pis zor bir olay. Bide acısı Alex.e hiç benzemiyor tmm oda acıyor ama bunun sanki böle mekanik bir acısı var. Dişlerim bile sızım sızım sızladı....Sanırım bi daha asla tercih etmem ya çok fenaydı. Banada 20l Joule ile attılar. Özellikle koltukaltım çok acıdı, normalde Alex.le o kadar acımazdı.

koltuk altına 20 özel bölgeye 19joule ile yaptı (diode light sheer)
evet biraz acılıydı. ama özel bölgenin alt kısmına bi fıs fıs yaptı ve uyusturdu.o kısım hiç acımadı.diğer yerlerde öyle dayanılmıcak gibi deildi benim için..
kıl yapımın cok iyi olduğunu söyledi.özellikle koltuk altımdaki bütük kıl kökleri dısarı cıktı. bi sonraki randevum bayramdan sonra.bakalım nolıcak:)

Benimde Diod sheerdi. Eğer kılların güçlüyse koltukaltı veya bikini gibi Alex.i tavsiye ederim. Gerçekten Diod'u çekmeye değmez. Bence hijyenik değil zaten cildimize değdiriyolar. Ama bende sırf tüylerim inceldi diye denemek istedim ama hatırladıkça bile fena oluyorum.
Alex.i denedin mi sen? Kesinlikle çok rahatsız edici bir acısı var..Ve Alex.e göre kesinlikle acıyor. Mesela ben koltukaltıma 15le attırdım. Anca dayanabildim.

ben görev icabı Van dayım
burada pek bi seçeneğim yok. alex yapan bi yer bulamadım
diode ( ve modelleri) ve nd yag var sadece. bende bu diode sheer i tercih ettim.
evet acısı var ama ben dayanıklıyımdır :) sonuc önemli benim için ya iyi olıcaksa dayanırım o kadarcık acıya nolıcak ki :) sositososito

diode sheer acilidir sonucu iyidir ama fena can yakar, diode deyince artik sadece Sorpano XL vardir bu sistem utuleme epilasyon teknolojisi denilen teknolojidir ve aci hic yoktur, iddia ediyorum aci hic yoktur. 3 seans girdim inanilmaz keyifli arastirin ve diyot neymis soprano xl e girin de gorun derim. Altunizade esteworld de var soprano xl mesela.

arkadaşlar foruma yeni üye oldum. benimde yüz bölgemde tüyler çok, 3-4 kez sir ağda ile aldırdım ama cildim çok hassas idi ve intihaplı sivilceler çıktı. sonra özel bir dermatoloğa gittim kremlerle sivilcelerimi geçirdi. yüzüm baya düzeldi. bu arada yüz bölgem aşırı hassas, güneş çillerim var, MD formula serum kullanıyorum( a vitamini takviyesi), ve 50 faktörlük güneş kremi kullanıyorum. ama tüyler canımı sıkıyor. 1 senedir yüzümü aldırmıyorum, özellikle faallerim baya uzun:KK43:, ama dediğim gibi tüyler çok ince, kumral biriyim.
iyi bir merkez arıyorum, ankarada yaşıyorum ama bulamadım. kimisinin yüzü yanıyor kimisi memnun kalmıyor başka sebeplerden korkuyorum tabi bende. geçenlerde GOP da bir yerle görüştüm tüm yüz bölgesine 135 diyor ama tüm yüz bölgesinden kasıtları sadece faal ve çene, ne biliyim alın bölgesi yok mesela ona saç çizgisi deyip +50 milyon talep ediyorlar. alın da yüz bölgesinde olmuyor mu? kafam karıştı. tamam iyi bir yer olsun biraz fazla da olsa göze aldım ama bunlar kazık atıyorlarmış gibi geldi bana:KK43:
bu arada diod lazer idi, ankarada yaptırıp memnun kalanlar varsa yada fiyat konusunda yaptıranlar yazaiblirmi acaba.. yardımcı olun lütfen ben yaptırsam yazacağım memnun kalıp kalmadığımı yada ne biliyim merkezin iyi olup olmadığını, fiyatını filan..
bu arada gittiğm yerde de dediler çok iyi bir sonuç alamazsınız çok ince çünkü diye ben artık azalmasına razıyım bitmesini geçtim yani

Canım ben Alex.le 7 seans yaptırdım. Lazer Tüyleri inceltiyor ve aynı zamanda uzatıyo ve yayılmasınada sebep oluyor. Yani ince tüylerde Alex.lazer kesinlikle tavsiye etmem. Diod'da lazer sonuçta ama ince tüyler için tavsiye ediliyor. Ben yeni girdim ve daha sonuçlarını görmedim ??? Emin olunca yazarım ki 1-2 ayı bulur heralde

arkadaşlar ben hem alex hemde diode lazer yaptırdım. alex lazeri yüzüme yapıtıyorum bıyıklarım bitti.Diode lazeri de vucuduma yaptırıyorum bir seans gttim ve % 30 u ilk seansta döküldü yalnız ne zaman dökülcek bu diye bakmayın.Dökülmeye tek tek başıyo.bi anda hepsi gitmiyo pek anlıyamıyosunuz başta. birde diode lazerinde çeşitleri var soprano XL de yaptırıyorum ben gerçekten çok iyi.İlk başta alex le tanıştığım çin bir seans oraya yaptırmıştım sonra bu cihaza geçtim.yüz çin paket program aldığımdan alexe bağımlı kaldı yüzüm ama bana şu anda çok iyi geldi alex.Tabi diode kadar olamaz.Alexin artık modası geçti, eskidi.Ama şu var eğer tüylerinz kalınsa ilk bir seans alex de yaptırıp sonrda diodeye geçtğiniz zaman dha iyi sonuç alırsınız.çünkü alex kılları inceltiyo ve ben diodenin ince kılları dökmede daha hassas olduğunu gördüm.Gidecekler tüyler kalnsa ilk alexe bir seans gitsinler kontrolüyle beraber sonra diodeye.Benim önerm bu iki makinayıda denediğim için.Ama dediğim gibi soprano XL modeli çok iyi.

X