Kiz Kulesi

kalemkitap2

Kapsama Alanı Dışında !
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2006
1.977
6
içinde paha biçilmez bir mücevher gibi ışıldayan Kızkulesi; anılarda yer etmesini istediğiniz unutulmaz anlarınızı seçkin mekânlarında konuk ediyor.Kızkulesi şimdilerde restoran ve kafeterya olarak Boğaz' ın derin sularında hizmet veriyor.Akşamları giriş katı ve asma katta yer alan restorant'ta, her akşam A la Carte menü ve gruplar için farklı zevk ve bütçelere göre tasarlanmış set menü seçenekleri ile Dünya mutfağının en leziz örnekleri sunuluyor. Kızkulesi ayrıca çarşamba, cuma ve cumartesi geceleri konuklarını Grup Leandros'un en güzel aşk şarkıları eşliğinde ağırlıyor.

Mutfak Tipi : Dünya Mutfağı
Çalışma Saatleri : Hafta içi gündüz:12.30 - 18.30,Hafta sonu gündüz:KK11:00-18:30 Akşam: 20.15 - 01.00
Telefon : +90-216-342 47 47
Faks : +90-216-495 28 85
Adres : Salacak Mevkii Üsküdar / İstanbu, ÜSKÜDAR, İstanbul, TR
ALINTI

pahalı olmasına bende katılıyorum,bu işler zevk işidir ama kazıklanmak ayrı bişey

ben istanbula gittiğimde
gitmiştim bir defa harika bir yer
tekrar gitmek isterim doğrusuşakkıdı

bende bir akşam karşısında oturup seğretmiştim istanbullu arkadaşım ve ailesiyle gitmiştik balık ekmek yemiştik çok güseldi a.s

Bazı mekanların içinde olmaktansa, dışından bakıp seyretmek daha keyif vericidir. Kız Kulesi de böyledir benim için. 360 da yemek yemeye, Salacak'ta taşlara oturup balık ekmek yemeyi tercih ederim.

bende gidicem dogum günümü orda kutluycaz şubatta :teytey:

bende orda evlenme teklıfı almıstım super bı aksam yemegı super bı muzık eslıgınde ...kahvaltıya gıtmenızı de tavsıye ederım.

bende oraya gitmeyi o kadar çok istiyorum ki anlatamam babam bir kez götürdü kahve içmeye ama ben sevgilimle gitmeyi çok istiyorum bayılıyorum oraya oraya gömebilirsiniz beni orada yaşayabilirim hayranım Kız Kulesi'nin tarih kokan duvarlarına, estetiğine, mükemmelliğine, hikayesine..
Akşam yemeği çok pahalı ama belki bir gün kahvaltıya gideriz diye ümit etmekteyim

Son düzenleme:
önceden rezervasyon gerekiyor mu acaba? Türkiye´ye geldigimde gitmek istedigim yerlerden biri hatta ilki:)

bende hep gitmek isterdim.eşim evlilik yıldönümümüzde sürpriz yaptı ta Ankara'dan gittik. otobana çıkınca haberim oldu istanbula gideceğimizden..canım benim giyeceğim elbiseden makyaj malzemelerime kadar herşeyi bagaja koymuş:nazar::nazar:...çook güzel bi geceydi:asigim:, çok kızıyorum istanbulda yaşayıp gitmeyenlere

bugün aşkım beni kız kulesine götürcek görmeyi çok istediğim yerlerden biriydi :kedi: heyecanlıyım yani :kedi:

Son düzenleme:
X