Şampuan ve Saç Kremleri Saç Uzamasını Hızlandıran Şampuan

selda19

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2006
240
1
Arkadaşlar bugün siteleri dolaşırken Hair+Saç Uzamasını Hızlandıran Şampuan diye bir ürün gördüm zaten böyle bir şampuan varmıdır acaba diye hep araştırma içindeydim.Bu şampuan 28 günlük hızlı bir saç uzatma terapisiymiş.
Bu ürünü kullanan arkadaşlarımız varsa sonucu yazsınlar lütfen.:kahve:

evet bende görmüştüm netten ama kullanmadım geri bi sordurayım eczaneme sölerim cevabınıÇok tecrübeli bir eczanecim vardır :KK70: para iiçin bu türn şeyler yapmaz

ewt ya saçlarımı baya uzattım ama istediğim boyuta kelmesine çok az kaldı bi 5-8 cm arasında uzarsa istediğim boya gelcek bu ürünün adını vede fiyatını belirtin lütfennn

neden kimse fiyatı hakkında bir şey yazmıyor. Bir de nerelerde bulabiliriz. Saçının uzadığı söyleyen arkadaş var. Ne kadar kullandın acaba ve ne kadar uzadı? Bir de bir eczacıya soracak bir arkadaş vardı. Valla merakla bekliyorum ben de

şampuanların uzatacağını sanmıyorum ya.
ama düzenli olarak haftada1-2 kere yağ bakımı yapmanın saçı 2 misli uzattığı doğru bence.badem yağı zeytinyağı denedim.
Hint yağının da uzattığını söylüyorlar..

avrilcım adını söyleyebilirmisin bu şampuanın bide varsa biraz daha bilgi ne kadar sürede uzadı ne kadar uzadı mesela

Saçınızı yeterli miktarda HAIR+ şampuan ile 2 günde 1 kez yıkayınız. Parmak uçlarınızla şampuanı tüm saç derinize tamamen yediriniz. 3-4 dakika saçla beklettikten sonra ılık su ile durulayınız.

HAIR+ 28 günlük hızlı bir saç uzatma terapisidir. HAIR+ saçı kalınlaştırır, hacim ve parlaklık kazandırır, daha sağlıklı yapar.

HAIR+ ürünlerinin içeriğinde soya ve keratin proteinlerinden elde edilen aminoasitler vardır ve dengeleyici işlem B6 vitamini ile devam eder. HAIR+ şampuanın, aynı içeriklerle hazırlanmış HAIR+ bakım kremi ile birlikte kullanılması önerilir.

Fiyatı 27,54 YTL
Kdv Dahil Fiyatı 32,50 YTL

arkadaslar satıla siteyi buldum ve üye oldum fiyatı düşünce mail atacaklar sizede bildiririm. işe yaraması için kremi ve sampuanı birlikte kullanmak gerekiyormuş.

mrb tesadüfen gezinirken bu ürünün reklamını ben de görmüştüm. aynı ürün mü bilmiyorum ama HC idi ismi:) bitkisel yağlardan oluşan şampuan ve yanında bir sabun hediye cargo dahil 35,00 ytl. sipariş vermiştim aynı gün aradılar. onaylıyor musunuz gönderelim mi diye sordular ben de gönderin dedim. Bir hafta oldu gelir herhalde.

X