Anket DiSiNiZ FeLaKeT aGRiYoR...........

doktordan asiri derecede korkuyorsunuzz

• Ankete Katılan
    41
E

EU1

Ziyaretçi
kizlarrr
disiniz felaket denecek derecede agriyorrr
ama en korktugunuz sey ise doktor
ne yaparsinizzzzzz???????
ayrica igneden.doktordan,hemsireden,hastaneden nefretr ediyorsunuz korkunuzdan dolayii cok merak ediyorum ne yaparsinizzz(((ben ona
göre davranicamda )):1rolleyes::1rolleyes:

Ben ne olursa olsun diş hekimine giderim valla..şutarafagitti
Evde ne yaparsanız yapın acısı dinmiyor. Hatta sarmısak ya rakı koyunca daha kötü apse yapıyor. Daha çok uğraştırıyor.:çok üzgünüm:
Sana da tavsiyem hemen diş hekimine git.
Çok geçmiş olsun. Diş ağrısını bilirim,ihmale gelmez.:teselli:

Ben ne olursa olsun diş hekimine giderim valla..şutarafagitti
Evde ne yaparsanız yapın acısı dinmiyor. Hatta sarmısak ya rakı koyunca daha kötü apse yapıyor. Daha çok uğraştırıyor.:çok üzgünüm:
Sana da tavsiyem hemen diş hekimine git.
Çok geçmiş olsun. Diş ağrısını bilirim,ihmale gelmez.:teselli:

sagol canimm ya ben zatenn doktr magduruyumm gittimm
suann bile cok grimm var evelsi gece cekildii ama halenn aciyoorr yafff nefret ediomm hepsindennnsenağlamasenağlama

kiz bize ne soruyorsun biz gitme desek gitmicek misin ayol sende he :))
ya ben giderdim vallaha cekilmez dis agrisi ben agladim bile oldu dis agrisindan dolayi

meraba gülsemin dişinde ağrıyormuş kusura bakma ama bişey sormak istiyorum şu altta dans eden kızları nereden buluyorsunuz ben yeniyimde

kiz bize ne soruyorsun biz gitme desek gitmicek misin ayol sende he :))
ya ben giderdim vallaha cekilmez dis agrisi ben agladim bile oldu dis agrisindan dolayi
gitmicem
iste gitmicemm
agriyoo ya agriyoo aciyoo hattaaasenağlamasenağlama

meraba gülsemin dişinde ağrıyormuş kusura bakma ama bişey sormak istiyorum şu altta dans eden kızları nereden buluyorsunuz ben yeniyimde

googleden hareketli gifler diye ararsan bulabilirsin canimmm

diş ağrısı hiç bi ağrıya benzemiyo(doğumu bilmiyorum)
rakı sarımsak kökten çözümmü
değil
her ağrıdığında rakıya koşarsak alkolik oluruzz demi:roflol:
şaka bi yana mutlaka gitmelisin canım
geçmiş olsun

diş ağrısı hiç bi ağrıya benzemiyo(doğumu bilmiyorum)
rakı sarımsak kökten çözümmü
değil
her ağrıdığında rakıya koşarsak alkolik oluruzz demi:roflol:
şaka bi yana mutlaka gitmelisin canım
geçmiş olsun

hee bende icmeye bahane ariyom ya ondan actimm bu topügüüü:roflol::roflol:
ben simdi gidiyorumm dayanamicam yoksaa karnimda ac yaa agzimi acamiyorum resmennn
yiyemiyorum birseyy 21yasindayim ve hayatimda veee ilk defa almanyada yaklasik 4ay önce alt ve gecen gecede ust disimi cektirmek uzere toplam iki kere dis doktoruna gittim
kizlar belki size yaan gelebilirr ama hastane kapisindan veya doktorun muayenhanesinin kapisindan girdigimde kulaklarimda bir cinlama baslaiyor bas dönmesi istifar etmezsem kesin bayildim bayilmadiysam kesin istifar ettim yaniii
baannnaaa bi careesenağlamasenağlamasenağlama

ne olursa olsun soluğu anında doktorda alırım cekemem öyle diş ağrısı falan:kahve::kahve:

valla bu korkunu yensen iyi olur canım,allah göstermesin ama hayatın boyunca birçok kez doktora gitmek zorunda kalabiliyosun.ne olursa olsun sağlığını ihmal etme,tehlikeye atma bu korkun yüzünden.

korkma git derim:a015: 3kez diş çektirdim buda yetmezmiş gibi 1dolgu ve diş esttetiyi yaptırdım kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı delimiymişim acaba niye yaptırmışım onca şeyi :eek:klava: ama sen git acıyı çekmektense :1hug:

SANKİ BUNU BEN YAZMIŞIM :KK70: YUKARDA YAZILANIN AYNISIYIIM AYNISI:KK70: NORMALDE HASTANEDEN İĞNEDEN KORKAN NEFRET EDEN BEN BİR KERESİNDE DİŞİM O KADAR ÇOK AĞIRMIŞTIKİ SABAHIN KÖRÜNDE AĞLAYA AĞLAYA TIRIM TIRIM DİŞ DOKTORU ARAMIŞTIM:kafamçokkarıştı WALLA İNANILMAZ DERECEDE DİŞ AĞRIM OLURSA GİDİYORUM İŞTE YOKSAA ÇOK KORKUYORUMM ÇOKKK:kafamçokkarıştı

ohhh
beee
biri varmiss
aynii ben gibi
sonundaa biri ciktii yaffff:sm_cool::sm_cool:
off ya ayni bende artik dis cürüdü gitti en son asamada doktorun kapisina kapaklaniyorum bende
ne yapcazz yafffsenağlamasenağlama

[FONT=""]korkma git derim:a015: 3kez diş çektirdim buda yetmezmiş gibi 1dolgu ve diş esttetiyi yaptırdım kafamçokkarıştıkafamçokkarıştı delimiymişim acaba niye yaptırmışım onca şeyi :eek:klava: ama sen git acıyı çekmektense :1hug:[/FONT]

heee demesi kolayy ben cok korkuyoomm yafffsenağlama
naptinn bacimmm:1shok::1shok:
yaff ben korkuyoom diyom sen daha estetikten bahsediyoon aman birak suraciktaa kalsinn off yaaaakafamçokkarıştı

anacım korkunun ecele faydası yok:a015: eninde sonunda gitcen :icecream:

gulsemıncım cok gecmıs olsun canım ama bu korkunu yenmeye bak annemınde hastane fobısı var

anacım korkunun ecele faydası yok:a015: eninde sonunda gitcen :icecream:

sende korkuyoon dimeeeejeyyarjeyyarsöyle bana söylee kimseciklere söylemem
korkmuyoomm istee alla allatatlicadiarzu

gulsemıncım cok gecmıs olsun canım ama bu korkunu yenmeye bak annemınde hastane fobısı var

sagolasin fistigimm görüsemiyokk bu aralarr:eek:
hayatta yenemem o korkuyu ya ne zaman yendigimi sansam o koltuga oturdum mu hersey poss diye bitiyoorr yani igneyi vurana kadar cesaretim tamm ama igne gelip agza dayaninca basliyorr krizimmm:roflol::roflol:ya gülüyorum ama gercekte cok kotu bisiy yaa halen igne yerlerim aciyor agri kesici haplala duruyorum yaasenağlama

ben dünya tatlısı diş hekimimi sayesinde iğne korkusunu aştım artık ufacık sorun olsa dişimde hemen gidiyorum çok hafif bir eli var sinek sokması kadar bile hissetmiyorum iğneyi :))

ben dünya tatlısı diş hekimimi sayesinde iğne korkusunu aştım artık ufacık sorun olsa dişimde hemen gidiyorum çok hafif bir eli var sinek sokması kadar bile hissetmiyorum iğneyi :))

nerde o doktor:eek:
nasil astin yaneee:1shok:
korkmuyonmu hic nasil korkmuyon yaa
yaa ben cok korkuyorum
bak yarin disimin röntgeni cekilmesi lazim ondan bile korkuyorum gitmicem gitmeyide asla dusunmuyoomm bir dis daha curusun bitsin cok agrisin ozaman giderim belkiikafamçokkarıştı

X