Erken gebelikte bel agrisi ceken var mi?

Kancicegim

Aysima´nin Annesi:)
Kayıtlı Üye
12 Aralık 2007
3.933
19
arkadaslar benim adet gunum 2 gun gecti kasiklarimda ve belimde kasilmalar var son iki uc gundur olmaya basladi ve cok akinti gelmeye basladi...eskiden adet olmadan 5 gun once sancilar girerdi ve anami aglatir derecede agrirdi ama bu ay hic oyle olmadi...ped koydum camasirima bekiyorum hep beyaz renkte akinti var..belimde agri var ara ara giriyor ama surekli bir agri deil..belimden cikiyo kasiklarimda igne batiyo gibi sanci oluyo..sizce ne olabilir hamile oldugumu hissetmeye basladim..umutlanayim mi yoksa test yapayim mi ne dersiniz yardim edin lutfen bilginize ve desteginize ihtiyacim var...simdiden tesekkurlerrr

Arkadaşım senin bu belirtilerin hamilelik belirtilerine çok benziyor,bende aynı belirtileri yaşadım ama en güzeli eğer varsa idrar testi yap,en kısa zamanda da kan tahlili yaptır.İnşallah arkadaşım hamilesindir ama Allah-u Teala her zaman hayırlı vakitte hayırlı evlat kucağına almayı nasip etsin.

tesekkur ederim eyamamncim saol..insallah ya herkes hamilesin sen diyo bakalim pazartesi test yapacagim sonra da emin olmak icin kan tahlili yaptirayim insallah hamileyimdir ya...ben ev hanimiyim evde cok canim sikiylor bana arkadas olur bebegim ins...Rabbim isteyen herekse versin ins..vakit gecmek bilmiyor pazartesi gelmez artik ya...hayirlisi olsun..iyi dileklerin icin tekrar tesekkur ederim eyaman saolasin canim insallah senin de olur istiyorsan eger...ama hayirlisi olsun tabi...sevgiler hoscakal

Amin arkadaşım İnşallah en kıza zamanda hamile olduğun haberini alırız.O kadar güzel bir mutluluk ki seninde sonuna kadar tatmanı isterim.Ama olmazsa ki (büyük ihtimalle hamile olabilirsin)sakın üzülme olurmu,vakti zamanı gelmemiştir ondandır.Hoşçakal....

:1rolleyes:insallah canim ben hayirlisini diledim dua ettim kendimi Allah ima biraktim bekliyorum ...olmazsa da kismet degilmis artik ne ypalim daha yeniyiz..benim hayattaki istedigim tek sey anne olmak.inanirmisin,hamilelere o kadar imrenirim ki ve cocugu olnalar ic cekerek bakarim ...insallah benim de senin de isteyen herkesin de olur bebisi insallah...ilk buraya yazacagim pazartesi sabirsizlikla bekliyorum ....

slm bende seninle aynı sıkıntıdayım ama benim adetime daha 2gün var pazartesi olmam gerekiyo 2-3gündür belimde ağrı var özellikle eğilirken bugün daha iyiyim ağrım sağtarfımda hafif belime doğru araarada sağ kasığımda sanki adet olmuş gibi ıslaklık hissediyorum ama çok yoğun akıntımda yok bugün erken olduğunu bile bile test yaptım ve negatif çıktı banada arkadaşlarım bel ağrısı hamileleik belirtisidir diyo ama kısmet beklicem artık buarada benim adet öncesi hiç ağrım olmaz ağrım adetle gelir normalde

ozlemkayasoysal benim adetten once gelir haber verir yani adet olacaksin diye ama bu ay hic olmadi..bu kasilmalarim var belimde sirtima dogru kasiklarimda..ve beyaz renkte kokusuz akintim hala devam ediyor gunumu geceli 2 gun oldu...bekliyorum ben de

inşallah ikimizde muradımıza ereriz ben ilkkez böyle bel ağrısı çekiyorum arada karnımın alt bölgesinde adetmişim gibi ağrı oluyo beklemek gerçekten çok zor

canım benim belim çok asğrımıştı ve akıntımda çoktu ama biliyon belirtiler ynıltıcı olabilir bi test yap canım

yapicam pazartesi murgizcim bekliyorum akinti olmasi normal yani bende var surekli beyaz renkte kokusuz ayni belim agriyo su anda ins hamileyimdir pazartesini iple cekiyorum adet belirtileriyle gebelik belirtileri birbirine benzer mi cvplaraniz sevinirim arkadaslar gerci gunum gecti ama olsun...

canım aynı belirtileri bende yaşadım kesinlikle test yapmalısın bence sabah ilk idrarınla yap

canım kesin olmamakla birlikte bu hamilelik belirtisi derim çünkü benimde böyle olmuştu adet olacak gibi kasık ve bel ağrısı ama gelen giden bişey yok bence test yaparsan herşey açığa çıkacaktır

kançiçeği bendede aynı belirtiler var pazartesi yada salı adet olmam gerekiyor. bende beklemedeyim. ama daha önceki hamileliklerimdede aynı sancılar olmuştu bel ve kasık ağrısı. inşallah hamileyizdir canım. hayırlısı Allahtan.

evet kızlar benim de 2 gün geçti adetim bugün biraz fazla ayakta kalınca kasıklarıma ağrı girdi.oturdum biraz dinlendim ama sağ kasığımda ağrı devam ediyor hatta bacağım kasılıyor gibi oluyor.bende pazartesi ya da salı günü test yapmayı düşünüyorum Allah hpimiz hakkında hayırlısını versin inşallah

merhaba canim,, hamileligimin ilk haftalarinda cok kotu agrilar cektim ve hep adetim gelicekmis gibi oldu ama ikinci ayda gecti...ve 1hafta oncesinde dusuk yaptim 3aylikti.. ikinci dusugumdu,,cok hayal kirikligina ugradim aranizda dusuk yapanlar varsa dertlerimizi paylasalim..simdiden tesekkurlerr...

kizlar herkes bunlar hemile olunca olur dedi,, ben de ayniyim adet olacakmisim gibi kasilmalar var ama surekli degil...yarin test yapicam..ilk hamileligim olcak ins..yarin yazarim kizlar..mrek etmeyin

kizlar herkes bunlar hemile olunca olur dedi,, ben de ayniyim adet olacakmisim gibi kasilmalar var ama surekli degil...yarin test yapicam..ilk hamileligim olcak ins..yarin yazarim kizlar..mrek etmeyin

Test yapabildin mi? Sonuc ne cikti. Isallah hayirli haberlerini aliriz. Ben de seninle ayni durumdayim. Tuvalete gitmeye bile korkuyorum. Isallah hamilesindir bana da umit verirsin, isallah bende hamileyimdir. Cok istiyorum. Allah butun isteyenlere annelik duyguusunu yasatsin insallah.

Insan gercekten bir seyi cok isteyince, daha bi hassas daha bir duygusal oluyormus. Ben bebek istemeye basladigimdan beri (8ay) inanilmaz duygusal oldum. Burdaki bebek isteyen arkadaslarin yazilarini okuyunca bazen kendimi tutamayip agliyorum. Bebegini kaybeden arkadaslarimiz iicin cok uzuluyor, Allah kimseye o aciyi yasatmasin. Isallah hepimiz saglikla yavrularimizi kucagimiza alir, onlarin buyumelerini izleyebiliriz.

X