adet gecikmesi

arzuhalim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Eylül 2007
400
6
kızlar adet gecikmesi olduğunda gelmesini beklediğimiz ama gelmeyen o günü 1 diye mi sayarak geçen günleri söylüyoruz.
örneğin ben cuma bekliyordum olmadı.cuma 1 diyemi sayacağım.o zaman bugün 3 gün mü geçmiş oluyor?
bide benim mide bulantım yok.akıntım var sarı.idrar koyu sarı.ağrım falan yok.nadiren girip gidiyor.ben ovulasyon testi yaptım bu ay.14.günde bile tek çizgi çıkmıştı.yumurtlamam olmadı diye üzülmüştüm.sizce geç mi yumurtladım?
test yapmaya da korkuyorum.eğer olmazsam yarın test alıp salı sabahı yapcam.
rabbim hayırlısıyla ver ne olur...............:1rolleyes:

kızlar adet gecikmesi olduğunda gelmesini beklediğimiz ama gelmeyen o günü 1 diye mi sayarak geçen günleri söylüyoruz.
örneğin ben cuma bekliyordum olmadı.cuma 1 diyemi sayacağım.o zaman bugün 3 gün mü geçmiş oluyor?
bide benim mide bulantım yok.akıntım var sarı.idrar koyu sarı.ağrım falan yok.nadiren girip gidiyor.ben ovulasyon testi yaptım bu ay.14.günde bile tek çizgi çıkmıştı.yumurtlamam olmadı diye üzülmüştüm.sizce geç mi yumurtladım?
test yapmaya da korkuyorum.eğer olmazsam yarın test alıp salı sabahı yapcam.
rabbim hayırlısıyla ver ne olur...............:1rolleyes:
geç yumurtlamış olabilirsin eğer reglilerin düzenliyse gelmesi gereken tarihten itibaren saycaksın testide hastanede kan testi olarak yaparsan daha kesin olur

sağolun kızlar ama hast uzak.burdakinde kanda bakan araç yokmuş.en erken idrarda bakma şansım var.ama böyle devam ederse sevk alıp giderim.

X