Nar lekesi için yardım!!

TATOSH

yuvasina asik 🤲❤
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2007
4.523
783
kızlar ellerdeki nar lekesini nasıl çıkarabilirim..sinir oluyorum artık...her akşam nar yeriz..oğlum rahat yesin diye tek tek çıkartırım tabagına tabiiki bu arada ellerimde resmen kırmızı olur..hemen elimi yıkasam bile yinede tam anlamıyla lekeyi çıkaramıyorum ..bu konuda yardımcı olurmusunuz...
şimdiden teşekkürlerrr

:nazar::nazar::enbuyukkk::nazar::nazar:

canim benim bende nari cok severim,ameliyat eldivenleri varya marketlerde de satiliyo ben onlari kullaniyorum,boylece elim leke olmuyo,dene bak afiyet olsun

canim benim bende nari cok severim,ameliyat eldivenleri varya marketlerde de satiliyo ben onlari kullaniyorum,boylece elim leke olmuyo,dene bak afiyet olsun
çok saol güzelim..
eşime artık nar aldığın zaman eldivende al diyecegim..peki şuanda elimde olan lekeleri nasıl çıkaracagım...:1no2:

:1hug:a.s.a.s.a.s.

Bense daha farklı bişey deniyorum..
Narı aldığım gün, bir güzel oturup ayıklıyorum..Tanelerini kabuklarından ayırıp,cam kavanoza doldurup,yiyeceğimde kasele alıp kaşık kaşık yiyorum..El falan kirlenmiyor..
Diyeceksiniz ki ''Eeeee temizlerken battı!'' her defasında yerken batacağına,bir seferde batsın daha iyi:))))

bende limon sıkıyorum suyu ile yıkıyorum ve temizleniyor birde bunu kırmızı lahana doğradıktan sonrada yapıyorum çünkü oda leke yapıyor elimdeyerimseniben

Bense daha farklı bişey deniyorum..
Narı aldığım gün, bir güzel oturup ayıklıyorum..Tanelerini kabuklarından ayırıp,cam kavanoza doldurup,yiyeceğimde kasele alıp kaşık kaşık yiyorum..El falan kirlenmiyor..
Diyeceksiniz ki ''Eeeee temizlerken battı!'' her defasında yerken batacağına,bir seferde batsın daha iyi:))))

tadı bozulmuyor mu canım..merak ettim...ellerimi gören aaaa ne oldu ellerine diyor moralim bozuluyor..:a015:senağlama
sevgiler canım....

:1hug:canım narı teker teker ayıklamana gerek yok.ikiye böldükten sonra ters çevir kabuguna yemek kasıgı ile vur teker teker dökülüyor..

Guncel . aynı dertten muzdarip yeni üyeyim . Çare bulan var mı

:) benim felket olmuş :) evde nar canavarı bi koca ve cocuk olunca

X