dusuk yapan arkadaslar bakin lutfen!!

TDEMEZUN

CANIM OGLUM
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2007
15.988
46
arkadaslar dusuk yaptiktan ne kadar sure sonra hamile kalabileceginizi soyledi doktor ???bennhemen hamile kalmak istiyorum gerci benim asilamayla olmustu pesinden kendiliginden yeniden olmayabilir ama denemek istiyorum..birazda korkuyorum ocagin ilk haftasi parca kalmismi diye bakacaklar kalmissa kurtajla alinacak ama diyorumki ya o zamana kadar olduda hamile kaldim o zaman nasil alirlar parcalari bebek icerdeyken???beklemek istemiyorum hemen olsun istiyorum!!birde dusukte kanamaniz kac gun surmustu benimki???? hala devam ediyorda!!

bence çok acele etme canım bak hala kanaman geliyomuş üstelik.. bende kürtajdan sonra yaklaşık 1 hafta sürdü 3 4 günde kahverengili geldi sonra bitti,ilk adetimde normalden fazla geldi ve tam 8 gün sürdü herneyse bunlar normal şeyler bence ilk adetin ni olmadan hemen deneme derim bebeğini riske atma benimde daha 1 buçuk ay oldu,bazen tez canlık yapıp istiyorum bazende daha çok yeni geçsin diyorum seni anlayabiliyorum amaa bence biraz bekle canımm bana 3 ay korun dedi ama o zamana kadar sabredebilirmiyim bilmiyom 2 2 buçukta başlarım diyorumda tek taraflı düşünüyorum şuan,yani diyeceğim eğer kürtaja almazsalar ilk adetin bittikten sonra başlayabilirsin ama kürtaja alırsalar 2 yada 3 ay bekle derimm tabi kendini iyi hissedersen bir sorunun olmazsa kanama falan daha erkende başlayabilirsin geçmiş olsun canımm ALLAH Bİ DAHA NE SANA NE BANA GÖSTERMESİN AYNII ACILARI AMİNNNNN

Bence de en az 2-3 ay beklemelisin genelde doktorlar ara verin diyor rahmin toparlanması açısından ben de tam üç kere düşük yaptım 10 gün falan kanama oluyor bu arada kan yapıcı gıdalar almaya özen göster umarım en kısa zamanda sağlıkla bebeğine kavuşursun:)

bence çok acele etme canım bak hala kanaman geliyomuş üstelik.. bende kürtajdan sonra yaklaşık 1 hafta sürdü 3 4 günde kahverengili geldi sonra bitti,ilk adetimde normalden fazla geldi ve tam 8 gün sürdü herneyse bunlar normal şeyler bence ilk adetin ni olmadan hemen deneme derim bebeğini riske atma benimde daha 1 buçuk ay oldu,bazen tez canlık yapıp istiyorum bazende daha çok yeni geçsin diyorum seni anlayabiliyorum amaa bence biraz bekle canımm bana 3 ay korun dedi ama o zamana kadar sabredebilirmiyim bilmiyom 2 2 buçukta başlarım diyorumda tek taraflı düşünüyorum şuan,yani diyeceğim eğer kürtaja almazsalar ilk adetin bittikten sonra başlayabilirsin ama kürtaja alırsalar 2 yada 3 ay bekle derimm tabi kendini iyi hissedersen bir sorunun olmazsa kanama falan daha erkende başlayabilirsin geçmiş olsun canımm ALLAH Bİ DAHA NE SANA NE BANA GÖSTERMESİN AYNII ACILARI AMİNNNNN

amin canim cok zor gunler gecirdim allah yasatmasin birdaha senin hemen oluyor degilmi tedavisiz kendiliginden hamile kalmistin yani!!

canım ben düşükten 2 ay sonra hamile kalmıştım.2-3 ay bekleyin diyor doktorlar ..
bence sen ocağın ilk haftasına kadar bekle içerde parça kalmışmı kontrolünü ol ondan sonra karar verirsin canım.hem ne kaldı ocağın ilk haftasına şunun şurasında..

canım bende bundan birkaç sene önce düşük yaptığımda dr şu gün gel bakalım içerde parça kalmışmı dedi. ve ben korkudan gitmemiştim ve kanamam 1 ay sürdü. sen sakın ihmal etme kontrolüne git. ve benden abla tavsiyesi kendini sıcak tut ve sakın üşütme. çorapsız terliksiz yerlere sakın basma. ben bu hatalarımın acısını çok çekmiştim çünkü:1no2:

en iyisi bekliyeyim ocagin 4 une kadar hem belki yeniden asilama olurum ocakta!!!

amin canim cok zor gunler gecirdim allah yasatmasin birdaha senin hemen oluyor degilmi tedavisiz kendiliginden hamile kalmistin yani!!
evet canım kendiliğinden kalmadı çok şükür tedaviye ihtiyaç kalmadı ama 2.si ne zmana kalır bilmiyorumm yaza kalsa kışa olur diyom ama bende hep yaz bebeği olsun istiyom hayırlısıı, hayırlı zamanda gelsinde sağlıkla gelsin zamanı biraz geç olsun güç olmasın.. senin de benimde sağlıklı bebeklerimizin haberlerini veririz bir gün ALLAHIN İZNİYLEEE:1hug:

Pardon Yanliş Yazdim Kendiliğinden Kaldi Diycektimm Seninde Kendiliğinden Kalir Canimm Yaşin Daha çok Genç Merak Etmee

mehaycim canim biliyorum cok zor gunler geciriyorsun ama bu kadar acele etme ne olur.Once baksinlar parca kaldimi diye hersey temiz olsunki bebegin daha rahat gelsin.Azcik sabir gulum gene olucaktir elbette sadece bu senin imtihanindi.Allahim ikinci bebekle sevindirsin seni en kisa zamanda insallah.Tabi bu en kisa zaman ocaktan sonra :)

arkadaslar dusuk yaptiktan ne kadar sure sonra hamile kalabileceginizi soyledi doktor ???bennhemen hamile kalmak istiyorum gerci benim asilamayla olmustu pesinden kendiliginden yeniden olmayabilir ama denemek istiyorum..birazda korkuyorum ocagin ilk haftasi parca kalmismi diye bakacaklar kalmissa kurtajla alinacak ama diyorumki ya o zamana kadar olduda hamile kaldim o zaman nasil alirlar parcalari bebek icerdeyken???beklemek istemiyorum hemen olsun istiyorum!!birde dusukte kanamaniz kac gun surmustu benimki???? hala devam ediyorda!!

mehay canım bak bende kürtaj olmuştum biliyorsun doktorum bana hiç bekleme sen rahim kendini toparladığında zaten hamile kalırsın demişti ve bu 3 ay sürdü.Sende doktorunla konuş aşılama da olsa o geleceği zamanı bilir canım.

sevgili mehay lütfen acele etme.ben 2kez düşk yaptm.1 kezde karnımda öldü.ne hissettğini biliyorm ama işini şansa bırakma.biraz bekle.en azından üstünden 1 regl geçsin.hem dr.ne derse onu yapmalısn.kanaman 3 gün de sürebilir 10 gün de...

valla canım benım ablam dusukten ıkı ay sonra hamıle kaldı baska bır tanıdıgım 5 ay sonraydı sanırım unuttum onu ama onunda kısa surede olmustu ıns olur

X